Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa verovatno zato što će tek od maja (a ne pre) ruka biti oporavljena da bi se probao reket.
    Ne vidim da je njegov “oporavak” brz, deluje mi normalno za manju operaciju takve prirode (reklo bi se da nije proveo ni dva dana u bolnici, možda prespavao; normalno, ni zdravlje ni život mu nisu bili ugroženi, on je mlad i zdrav čovek, ne bi bilo za očekivati bilo kakve probleme u tom smislu-zato se brzo i vratio kondicionim treninzima). Ali pazi, verovatno mu nije dozvoljeno da opterećuje ruku, samo neke vežbice radi rehabilitacije.
    Meni sve deluje kao da je iskoristio poslednju šansu, ono, ovo ništa ne garantuje, možda se čak i pogorša povreda (u tome rizik), ali ajd da probamo i to, kad konzervativni pristup nije.
    Ima kad rešenja jednostavno nema, ne postoji, i moraju se prihvatiti neke činjenice; ali ponavljam, ajde da ne mračim, a nemojmo ni pre vremena da se radujemo, sačekajmo pa će nam vreme rešiti sve nedoumice.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Sve dobro i istinito, iz moje perspektive, zboris Laro, kao i da nam je samo vreme potrebno...i njemu i nama, a nije da ga nema(mo) ...ali i strpljenje je i vise neophodno mozda, sto je verovarno najveci nedostatak vecine nas.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Svaka intervencija je sama po sebi rizik...manji kod nas običnih ljudi nego kod vrhunskog sportiste...
        Da bilo ko od nas uradi takvu intervenciju i ne daj Bože posle nje ima ograničen pokret ruke strašno je samo po sebi ali ni blizu koliko kod nekog tenisera...
        Što se tiče povratka u maju nisam za to...Više sam za varijantu pauze i dobre pripreme do Vimbldona i da kada se vrati to bude kako treba, i da kao što sam već pisala, ne ubrzava povratak.
        Ali Novak nije dete, zna šta radi, na dobrom je putu oporavka sada i nama ostaje da čekamo i da ga podržimo kada god se vratio
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • ^
          Mudro zbore naše dame Larisa, Olja i Marija.
          Jedno onako baš veliko pozitivno brojanje za dame
          sigpic

          Comment


          • Ooo Peco, pa naravno, zato je ovo mesto i bolje nego sto bi bilo bez nas

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Korisnik View Post
                Zanimljiva vežba, pretpostavljam da vežba snagu forhenda, jer loptica udara u ove zidove postavljene jedan naspram drugog, pa koliko jače udari lopticu toliko će se puta loptica odbiti od oba zida. Dobar znak, već sada opterećuje lakat maksimalno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment





                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • idi bre Olja koliki font
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • toliki je kada ponekad uđem preko računara na inst
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja to da vidite iz one vaše teme

                        Inače bio mi je insta na 400% zuma a ja se ubi gledajući šta je problem
                        Ispravljeno, tj vraćeno na normalu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • hahahah, pa vidim ja ogromno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            ^
                            Mudro zbore naše dame Larisa, Olja i Marija.
                            Jedno onako baš veliko pozitivno brojanje za dame
                            Hvala Peco. Uzvraćam

                            Vidim počeo je po malo sa reketom da se igra...dobro je...dobro...obećava...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Nole se ne bahće samo sa laktom i rehabilitacijom posle operativne intervencije mir i spokoj kvare mu kontraoptužbe koju je pokrenuo grad Rio de Žaneiro.
                              Brazilci su Novaku ostali kratki zbog neisplaćene nadoknade za egzibiciju sa domaćom zvezdom Gugom Kuertenom iz 2012.
                              Videvši da nema kud, da su veće šanse da Džumhur uzme GS nego on bude ispoštovan, tužio je brazilsku državu i grad. Tražeći od suda "svojih" 650,000 dolara.
                              Južnoamerička govna su iznela kontraoptužbe zbog nekakvih administrativnih nepravilnosti tokom posete i oni traže od njega nadoknadu 846,000 američkih novčanica.
                              Najveća začkoljica i glupost koju Rio servira i traži neki novac je ta da je sud već presudio i pobednik iz celog slučaja je srpski as. A pare niti video / dobio.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • ....





                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X