Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Nije loše, ali ipak, smatram da bez potrebe produbljuje temu o tome koliko je Nole “nevoljen”, po meni prilično glupo a i uvredljivo brate. Da vidimo, histerija oko korone jeste ogromna, tako da bi razapeli bilo koga (tema dana, godine...) a posebno njega koji nije neki noname, nego br1 lično, gsn Novak Djoković a još on, što voli malo da se kurči haha to jeste istina, pa....

    Kao drugo osim nas, što ga uglavnom obožavamo, ili bar cenimo (čast izuzecima), vole ga više, onako generalno, od “prinčeva” u Aziji, Južnoj Americi, Istočnoj Evropi, Australiji (dobro, tu zna da se zakuva ali ipak je puno naših tamo dole), pa čak i u Italiji on je simpatičniji. Sad to što mediji po svaku cenu žele da zakuvaju neku medjusobnu netrpeljivost velike trojke, pa ističu tu ofucanu “bad guy” priču, ponakad prelazi granice neukusa. Mislim stvarno...

    Ajde bio je veliki (da prostite) zajeb to sa Adria Turom, priznao je svoju grešku, palo je izvinjenje i objašnjenje a sad, stvarno više, menjajte ploču (na novinare, reportere itd mislim)

    Ko kaže da ga ne vole, aman, ne preterujte, ljudi će na kraju poverovati u neistine
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Pa nijedan teniser na Turu nije toliko hejpovan od strane kolega kao Novak. Pod lupom se gleda svaki njegov učinjen potez.

      Comment


      • Nabasah na ove simulacije turnira (Simulated Reality League) po regularnom atp rasporedu. zanimljivo
        finala Rima i Pariza naravno protiv Nadala, sjurta sa Sapovalovom u 4.kolu na svetoj travi

        https://s5.sir.sportradar.com/sportr...5/season/76961

        SRL Wimbledon, England
        05/07/20 Djokovic, Novak (Srl) -:- Shapovalov, Denis (Srl)
        03/07/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Chardy, Jeremy (Srl) 6-2, 7-6(8), 6-4
        01/07/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Mannarino, Adrian (Srl) 6-4, 6-2, 6-4
        29/06/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Kovalik, Jozef (Srl) 7-6(3), 6-1, 7-5

        SRL French Open, France
        07/06/20 Djokovic, Novak (Srl) 0:3 Nadal, Rafael (Srl) 3-6, 3-6, (2)6-7
        05/06/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:1 Kyrgios, Nick (Srl) 7-5, 4-6, 6-3, 6-3
        02/06/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Kohlschreiber, Philipp (Srl) 6-3, 6-2, 6-1
        31/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:1 Wawrinka, Stan (Srl) 6-3, (2)6-7, 7-6(10), 7-6(3)
        29/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Ruud, Casper (Srl) 6-4, 6-4, 6-2
        27/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Janvier, Maxime (Srl) 6-3, 6-2, 6-1
        24/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 3:0 Klizan, Martin (Srl) 6-1, 6-2, 6-2

        SRL Rome, Italy
        17/06/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Nadal, Rafael (Srl) 6-4, 6-4
        16/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Bautista Agut, Roberto (Srl) 6-1, 6-4
        15/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:1 Berrettini, Matteo (Srl) 6-2, 5-7, 6-4
        14/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Ruud, Casper (Srl) 6-1, 6-1
        13/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Raonic, Milos (Srl) 6-2, 6-3
        11/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Chardy, Jeremy (Srl) 6-4, 6-2

        SRL Madrid, Spain
        06/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 0:2 Fucsovics, Marton (Srl) (11)6-7, 2-6
        04/05/20 Djokovic, Novak (Srl) 2:0 Basilashvili, Nikoloz (Srl) 6-3, 6-4

        Comment


        • Tesla uginuo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Tesla uginuo
            Oh
            Baš sam se setila Tesle pre neki dan (i ja imam psa pa me nešto podsetilo valjda) i one druge, braon boje, sad se ne sećam kako se zvaše i kako ih dugo nema. I eto...

            Uvek tužna vest, a sad im dodje ko šlag na tortu

            Baš mi je žao


            Ah sad sam pročitala, Tesla je bio smedji a imao je samo 6 godina . Pjer je beli maltezer, čini mi se da je stariji, pa sam malo pobrkala
            Last edited by Larisa; 04-07-20, 20:33.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Koliko znam i Pjer je pudla, bela, ne znam da imaju maltezera.
              Imao je Tesla bar 7 godina, jer je 2013. uslikan Novak na aerodromu kada se vracao iz Njujorka, navodno sa Teslom u spec torbi (posto je Alo u pitanju uzeti sa rezervom, ali je tekst iz te godine).

              Neko je od Novakovih postavio ponovo skoro ovaj klip i secam se da mi je proslo kroz glavu...boze kad uginu



              https://www.instagram.com/p/BmBO_KSh...d=1zp8gi0v0trw

              P.S. i drugi beli je pudla
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znači, dve bele pudle... konfuzija rules, nemam pojma, meni su ti mali, beli, pufnasti pravo da ti kažem svi jednaki dal maltezer, da li pudla, boga pitaj...

                Za Tesline godine i pasminu sam “negde” pročitala, nebitno, ipak čini mi se da nije uginuo u dubokoj, psećoj starosti, još je bio mlad. Za Pjera sam sigurna da se već tamo 2010- 2011 pojavljivao sa njima, još se nisu bili ni uzeli Nole i Jeca a Pjera su vodali svuda sa sobom, tako da je on stariji sigurno, Tesla je počeo da se pojavljuje sa njima nekoliko god kasnije (a sad razmišljam da su ga možda usvojili starijeg, mada mi se ipak čini da je bio štenac, no)

                Ebg tužno je to kad uginu, dva puta sam doživela ako ne računamo ribice, papagaje, kanarinca, hamstere ali jedno je sigurno, voljeni su, paženi i maženi bili, eto jedino to nam je za neku utehu


                E sad, ko je ta druga bela kuca pojma nemam
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Naravno da je uzasno kada ti ugine pas, on je clan porodice, imam i ja ta iskustva nazalost. Morsko prase mi je uginulo bilo, pa sam bila neutesna
                  Da, nisu to godine ozbiljne psece, ali ko zna sta se desilo, nesto se sigurno razboleo.
                  Pretuzno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Je l vam žao i Antilope Mileve koju su sinoć rastrgli divlji afrički psi?
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Sto, jel ti pobegla od kuce?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • JE BO TE


                        fenomenalno,bolje i od lakoste u parizu
                        Wizard

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Predobra
                            Ne znam ko će nas naučiti pameti, ni bog otac kanda
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Jel' neko zna da li je Novak poceo da trenira?

                              Comment


                              • Posle saopstenja ATPa kako ce da izgleda lista mislim da je vise nego jasno koje turnire Novak treba da igra ove sezone.

                                Pre svega nema nikakvog razloga da igra turnire u Madridu i Rimu, jer tamo ima 1600 poena iz prethodne godine sto je skoro pa maksimum. Takodje nema razloga da igra masters u Parizu i ATP Tokio jer ih je osvojio prosle godine. Po meni raspored treba da mu izgleda ovako:

                                1) Turnir iz serije 500 u Vasingtonu ili masters u Sinsinatiju( bukvalno mu sada Sinsinati vredi 640 poena, a Vasington 500, s tim sto ako igra Vasington imao bi nedelju dana pauze pred US plus je veca sansa da osvoji poene u Vasingtonu. Mislim da je bolje da prijavi Vasington, pa ako se bas tamo izmori ( a to znaci finale ili titula) da odustane od mastersa pred Us Open. Doduse titula Nadala u Sinsinatiju bi automatski znacilo da se Rafa vraca na prvo mesto.

                                2) Us Open. Ubedljivo najbitniji turnir za Novaka u nastavku sezone. Nadal ne moze tamo nista da osvoji a Novak bogami moze 1820 poena. Ako to osvoji ili igra barem finale imace velike sanse za prvo mesto na kraju sezone. Takodje ti poeni ce mu vaziti 52 nedelje.

                                3) Roland Garros. Slem je slem, a i ako ne bude sa Timove strane ima solidne sanse da doda jos 480 poena. Doduse ti poeni bi mu vazili samo do sledeceg RGa, mada i to moze da bude bitno.

                                4) Masters u Sangaju ako se bude igrao.

                                5) Bazel ili Valensiju

                                6) Zavrsni turnir.

                                Problem za Novaka sto se tice prvog mesta ce nastati sledece godine u Australiji kada brani oko 2000 poena vise od Nadala. Zato je bitno da do kraja godine ima barem toliko vise od Rafe. I zato je ovaj nacin bodovanja izuzetno nefer. Dobri Novakovi rezultati ce da se racunaju oko pola godine sto se tice aktivnih nedelja, dok ce Rafi da se racunaju duze.


                                Sa druge strane Rafa skoro da nema gde da osvoji poene, barem do RGa. Jedine opcije za njega za osvajanje poena su Vasington, Sinsinati i Madrid. Zato me ne bi cudilo da Rafa prijavi upravo ove turnire plus RG. Doduse nece biti lako preskociti US, ipak je to slem. To bi znacilo da bi Novak morao da bude bolji od Rafe na prva dva turnira kako bi sacuvao prvo mesto ( ima 370 poena vise od njega trenutno, a fakticki moze da osvoji 360 manje od njega u Vasingtonu i Sinsinatiju). Posle toga slede novi problemi za Novaka ako se bude igrala kineska turneja, jer vrlo lako moze da izgubi prvo mesto tamo. Nadam se da ipak nece da se igra...

                                Ostaje veliki zal za Indian Wellsom i Miamijem, gde Novak nece imati poene sve do sledece godine...Naravno ovakvo budovanje ubedljivo najvise odgovara Rodzeru.
                                Last edited by 147; 06-07-20, 19:54.

                                Comment

                                Working...
                                X