Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    A da li ti je i 5xW > CGS
    Ne, manje su.

    Nismo u godinama prije rang liste kad su pobjednici Uimbldona bili smatrani prvim igracima svijeta.

    RG+3xW+USO > 5xW

    Originally posted by Vladan View Post
    Uvijek sam za tri Slema bez RGa nego za dva medju kojima je i RG.
    Samo ako se vec ima RG
    Last edited by NI; 29-04-16, 16:06.

    Comment


    • Haase kralj

      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1126017

      Čak sam i trenirao sa njim ove godine, a na treningu je bilo još gore. Odlučio sam da ne treniram sa njim jer to nije dobro za moje samopouzdanje.


      Comment


      • Novak u Madridu

        http://sport.blic.rs/tenis/vratio-se...-video/qp8n6r9

        i odmah na terenu, baš raspoložen...

        https://www.youtube.com/watch?v=o6Xqo_YIuM4
        Last edited by nikas; 01-05-16, 16:07.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ne, manje su.

          Nismo u godinama prije rang liste kad su pobjednici Uimbldona bili smatrani prvim igracima svijeta.

          RG+3xW+USO > 5xW



          Samo ako se vec ima RG
          Da li bi pristao na još dvije godine kao 2015, da nikad ne uzme RG?
          Kad smo kod procjena

          Comment


          • Originally posted by coyote View Post
            Da li bi pristao na još dvije godine kao 2015, da nikad ne uzme RG?
            Kad smo kod procjena
            Da li pitas da li su, u ovom trenutku Novakove karijere:

            AO+2xWim+2xUSO > RG

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Da li pitas da li su, u ovom trenutku Novakove karijere:

              AO+2xWim+2xUSO > RG
              Ne da li je veće, nego da li bio zadovoljan da uzme još 2W,1AO i 2 US, do kraja karijere?
              Ja iskreno bih bio prezadovoljan, pa i da ne osvoji RG

              Comment


              • Kakav docek , ko bi rek'o

                Comment


                • Originally posted by coyote View Post
                  Ne da li je veće, nego da li bio zadovoljan da uzme još 2W,1AO i 2 US, do kraja karijere?
                  Ja iskreno bih bio prezadovoljan, pa i da ne osvoji RG
                  Ja bih bio zadovoljan ako Novak ostvari svoj potencijal. Njegov potencijal je da osvoji RG. Dokazano mnogo puta u proslosti. Njegov potencijal je i da osvoji Minhen, medjutim Minhen je nebitan. RG je bitan. A posto Novak ima potencijal da ga osvoji, ne mogu biti zadovoljan ako to ne ostvari.

                  Sto se tice broja slemova, ne znam sa cime bih bio zadovoljan. Jos se dvoumim sto je njegov potencijal. Ali kako god postavimo stavri, brojka od 15 selmova mora biti njegov potencijal.

                  Dakle ako osvoji manje od 15 selmova ili ako u njegovoj kolekciji ne bude RG, bicu nezadovoljan.

                  Comment


                  • Bolji bi docek imao broj 1 koji im nije nalupao Rafu 25 puta. Ovo nesto vlazno, reda radi...
                    Videcemo kako ce to izgledati na terenu za vreme meca, u stvari nije me briga, samo ako Novak bude kulirao i igrao kako zna i ume.

                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • https://youtu.be/bbtFY_9TCZk

                      Comment


                      • Originally posted by DrMr View Post
                        A kako to da poslednje 2godine ga organizatori nisu najavljivali , a sada da , znaci da je potvrdio dolazak
                        Lepo sam ja pricao

                        Comment


                        • Ovaj Muzzard opterecen Djoletom

                          Svako može da bude poražen, trenutno je Novakova kozistentnost samo problem, teže je savladati ga. Mislim da sve više momaka pokušava da igra kraće poene protiv njega, izvode ga na mrežu ranije i vrše pritisak. Ipak, on je sposoban da udara iz svih pozicija, pa taj plan ne funkcioniše uvek. Dobro je imati više taktika protiv njega, kada jedna ne funkcioniše, pređete na drugu, važno je terati da ga pogađa šta ćete raditi, staviti ga u poziciju u kojoj se ne oseća komforno", rekao je Marej, koji se očigledno posvetio analizi igre najboljeg tenisera sveta.

                          Comment


                          • Aaa dobar potez moram priznati po meni sportski sasvim ok, takticki izvrstan potez, malo je dao morala kolegama( a i uputa ) u principu sa namerom da kvalitetnije okrnje Novaka kako bi on uspeo malo da ispliva na status na koji zeli a Novak mu je trenutno lav koji ne da nista od plena. Ponavljam vrhunski potez, nikako negativno nista, tako se bori u sportu ako ne mozes vec na terenu
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Uz dobrodošlicu stiglo i priznanje - nagrada Novaku u Madridu,
                              ‚‚ 'Marca Leyenda', koja se u Španiji dodeljuje najboljim sportistima ‚‚

                              https://www.facebook.com/hashtag/mar...34717109914472
                              Last edited by nikas; 02-05-16, 02:01.

                              Comment


                              • kad igra novak ?

                                Comment

                                Working...
                                X