Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao ljudi... Daj ne paničite pre vremena, kao prvo AO još uvek nije zvanično otkazan, a W se igra.
    Koliko puta smo bili u sličnom bedaku, majkoviću, valjda znamo da se u jednoj sezoni stvari mogu drastično promeniti
    Nije uopšte nemoguće da se 17 pretvori u + 1AO + 1W = 19 još ćemo se ćerati, ne otpisujte ga, dajte malo herca pobogu, ne mračite
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • To reci Ziletu i Joshmoru. Ja sam, naprotiv, rekao da treba sad da juri Nadala po betonu dje god stigne. Osim sto treba da ga sprijeci da osvaja masterse koji mu fale, treba da pumpa H2H. A ovako lako moze da se desi da se do sezone sljake ne sretnu ni jednom i onda eto Rafi opet prilike da pegla H2H.

      Comment


      • a slusaj,kad neko 15 godina pliva uzvodno,naravno da ce da se umori...


        u gimnastici kad neko padne sa sprave,on se vrati da zavrsi vezbu,da prevazidje strah...mozes tako da gledas...

        opet,mozes da gledas i tako da coveku treba dati vremena da predahne-niko nije zaboravio da igra tenis,ali svi oni toliko pominju samopouzdanje...tesko se gradi a lako se gubi...


        nek je on ziv i zdrav,lako cemo za ostalo
        Wizard

        Comment


        • Meni je samo tragicno sto je posle ovog poraza na RG toliko ljudi pocelo negativno da komentarise Novaka po nasim sajtovima.Mislim, znamo mi da je uvek bilo trovaca, ali sada ljudi koji bodre Novaka dobijaju negativne ocene, a ovi lezilebovici dobijaju jako pozitivne ocene na neke maliciozne komentare.Prosto mi je neverovatno to i zapitam se gde to zivim...

          Comment


          • ne znam koliko vredi ovaj sajt,al evo...

            ‘I am mentally exhausted,’ admits Novak Djokovic as he confirms Paris Masters decision

            https://tennisbuzz.net/i-am-mentally...ters-decision/
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Kilo soli View Post
              ne znam koliko vredi ovaj sajt,al evo...

              ‘I am mentally exhausted,’ admits Novak Djokovic as he confirms Paris Masters decision

              https://tennisbuzz.net/i-am-mentally...ters-decision/
              Ovo je skroz ocekivano uzevsi u obzir sta mu se sve desavalo na terenu i van njega.Ovaj poraz od Nadala ga je uzdrmao mnogo vise nego sto svi mislimo, ali ono na Us Openu najvise boli sigurno.Uzdrman je sto je mislio da mu je ovo najveca sansa,a ovaj ga pocistio u finalu i zbog takvog poraza ga ljudi polako izbacuju iz trke.Ja se nadam da ce se vratiti kao i uvek do sada i odigrati jos dva turnira kako dolikuje.Sigurno se nece predati, ali mene zanima kako ce igrati teske meceve gde se lomi rezultat i kako ce takticki igrati.Zelim malo vise da vidim onog starog Novaka na osnovnoj liniji, a manje ovog sa dshotovima.Onog ''jaci si kurac bre'' Novaka.Taj Novak je falio u finalu RG-a...

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Meni je samo tragicno sto je posle ovog poraza na RG toliko ljudi pocelo negativno da komentarise Novaka po nasim sajtovima.Mislim, znamo mi da je uvek bilo trovaca, ali sada ljudi koji bodre Novaka dobijaju negativne ocene, a ovi lezilebovici dobijaju jako pozitivne ocene na neke maliciozne komentare.Prosto mi je neverovatno to i zapitam se gde to zivim...
                To je odavno tako, mozda nisi obracao paznju, ali bas je dug period nepodnosljive pljuvacine kojom je izlozen ovde, sa razlicitim intezitetom doduse i apsolutno totalnim nerazumevanjem sirokih narodnih masa.

                Plus svo sto se od ove korone opustio max i uvodio nas u svoj svet istrazivanja i razmisljanja, jer voli eto da znamo sve sta mu se desava poprimilo je takav talas ludila, ruznih kvalifikacija, lupetanja, pa i razlicite mrznje i patologije, da je odvratno na vise nivoa, pri tom malo tu ima ljubitelja i poznavaoca sporta i tenisa, vec uglavnom posmatraca javnih licnosti kroz sveprisutnu prizmu estrade, jer javni zivot ovde i jeste bas to - estrada.

                No mnogu ne znaju da Novak nije nikakav frik, niti budala, nikakav neuk djilkos, antivakser, ravnozemljas i sl ili nece da znaju, nebitno na kraju, jer recimo njegova Fondacija finansira vec nekoliko godina naucna istrazivanja na Harvardu, tacnije oformio udruzenje za nauku i inovacije i daju stipendije Centru za razvoj deteta na Harvardu, plus je ucestvovao, donirao neka naucna istrazivanja u vezi sportista, njihova dostignuca i mogucnosti.

                Nije on nikakav cudak, ali ni nikako jednodimenzionalna licnost, niti obican covek.

                https://www.atptour.com/en/new...c-h...ship-june-2018

                "It’s not often that you’ll find a legendary athlete supporting the research of doctoral students. But in 2016, the Djokovic Science and Innovation Fellowship was created to contribute new, science-based innovations in early childhood development. This partnership is meant to create a new generation of leaders who will leverage science for innovation in early childhood practice and policy settings."

                https://developingchild.harvard.edu/...wship/fellows/

                https://novakdjokovicfoundation.org/...uku-inovaciju/

                Tako da je najvaznije prvo i osnovno da je zdrav i da je sam sa sobom nacisto sta hoce i koliko moze. Sve ove prasine su donekle normalne, nije bas ni da je lik koji se mnogo oko toga tangira ocigledno, ta radoznalost ga nece proci, a daje mu dodatnu energiju, pa je i zato sto je izuzetan na mnogo nivoa sa jedne strane, dok sa druge narod je uglavnim ogranicen i uskogrud, ono sto ne razume, cereci, osudjuje i ismejava... tako nek psi i dalje laju, a karavani samo nek prolaze.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Krenuo sa treninzima

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • U subotu sjajni Original Magazin je proslavio svoj 5.rodjendan, bilo je puno zanimljivih dogadjanja u gradu povodom toga, a na slici Jelena i Novak u Muzeju iluzija



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Znači napada Nadal Novakov teren.Bice zanimljivo, očigledno da Rafa veruje da može da osvoji London.

                      Comment


                      • Opusteno ljudi, ocigledno da je Novak doneo pravu odluku. Sto se Rafe tice, tesko je reci. Cak ni on sam nije bio siguran sta je najbolje za njega. Napasce Rafa Paris i London ali svakako nece biti favorit, daleko od toga. Prvo mesto mu takodje nije verovatno. NJegov cilj je da bude 100% u Australiji. Da li je za taj cilj dobro sto sada igra? Tesko je reci.

                        Dzoker, bez sekiracije, pogotovo za ovo.

                        Comment


                        • Glavno pitanje je da li Novak ima odgovor na ovog first strike Nadala koji je dominirao u relijima od 0-4 udarca.Videcemo, voleo bih da dodje do njihovog meca u Londonu, jer treba Novaku pobeda na hardu protiv Rafe pred AO.

                          Comment


                          • Jednom izgubi posle 6 godina i to na šljaci, na Slemu i više nije favorit protiv Rafe na betonu... Apsolutno neverovatno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Jednom izgubi posle 6 godina i to na šljaci, na Slemu i više nije favorit protiv Rafe na betonu... Apsolutno neverovatno.
                              Klasika, takvi smo
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Klasika, takvi smo
                                Kao u fudbalu kad jedan tim iz 3 šuta da 3 gola a ovi drugi nisu imali sreće. Ono 3-0 a naslovi svuda "Deklasiranje"...

                                Comment

                                Working...
                                X