Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Idemooooo!

    Najjača slika.

    Žreb je sramotan, kao da ga je pakovao najveći neprijatelj.




    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Polako ljudi. Tek ce da se vidi koliko je tezak zreb dobio Novak. Za sada jedino nije dobro sto je Tim kod njega.
      Prvo skoci, pa reci hop.
      Već se vidi. Thiem jeste najveći problem, u Wimbledonu on ide u drugu polovinu.

      Comment


      • Koji put zaredom Tim kod Novaka na RG?
        Pihhh providno
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Uzima Novak RG 100%. Samo da ga izbegne neka frljoka od klinaca. Ovo ozbiljnije pobedjuje sigurno. Ja sam 120% siguran, uliva mi on poverenje mislim da je spreman na sve.

          Comment


          • Ali najgore je ako slucajno ispadne Timoti ranije tu je Delpo da ga zameni bez brige

            Isto tako ako slucajno a i realno ne dodje Sasa u qf tu su Fabio Agut cekaju iz zasede,neverovatno,jedina dobra stvar je Querrey u drugom kolu

            Comment


            • Ljudi vi stalno kukate na zrebove. Iskreno kada je Novak poslednji put imao tezak zreb na slemu? Na poslednja tri svakako nije imao.

              Dva servera u prva dva kola je dobio, ali ovo je Roland Garros. Mnogo gore bi bilo da ih je dobio na Wimbledonu ili nekom brzom hardu. Fonjini je uzeo masters i mislim da ga bas briga za tenis neko vreme.
              Agut je slab na sljaci jer za spin nije cuo. Zverev ako dodje do prvog polufinala slema preko Novaka onda jbg.

              I Cicipas i Del Potro bi bili tezi projektovani protivnici u 1/4. Tim moze da bude opasan, ali polako, da vidimo. I on igra dosta promenjivo ove sezone, i mislim da je malo precenjen.
              Last edited by 147; 23-05-19, 20:19.

              Comment


              • Da ali na Rg je zreb najbitniji od svih slemova,sto laksi to manje utrosene energije,zato je jako bitan

                Ovaj zreb bi na Ao potpisao odma

                Comment


                • Evo ga realista
                  sigpic

                  Comment


                  • Cetvrti od kako je top igrac na sljaci(2016,2017,2018,2019)
                    Pazi Hurkacz, ni prvo kolo nije moglo teze..
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • E kad i Pedja kritikuje zbog kuknjave [emoji38]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Cetvrti od kako je top igrac na sljaci(2016,2017,2018,2019)
                        Pazi Hurkacz, ni prvo kolo nije moglo teze..
                        To Tim? Pa da.
                        Cccccc @##@$*$£#@

                        Jos nikada nije igrao sa Poljakom, no ajd ne moze ovaj u tri, ali zar od prvog kola mislim -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dobar je žreb "sreća" pogledala Rafu malo više.

                          Comment


                          • Zreb straota

                            Comment


                            • I to drugi startuje, mislim njegova polovina druga jel tako? -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • NYCGS je u igri, i to po drugi put. Zadnjih godina jedino Wimbledon 2014 mozda bio slicne tezine .
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X