Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • svaka cast Nole i cestitke navijacima!

    mislila sam da ce ga onaj dobiti na snagu, drago mi je da sam se presla
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I od mene cestitke. Bravo Nole, zasluzio si. Ima veliku sansu da uradi ono sto Rodzer i Rafa nisu, da uzme Novak Slem.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Comment


        • Novace Djokovicu HVALA TI
          kasnije kad dodjem k sebi malo vise ipak sam toliko sati bila u polu ludilu
          Peti GS je zaista caroban Noleeee
          I don't give a damn how it's supposed to be
          That might work for you, it don't work for me
          You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


          ~ Nolerules ~

          Comment


          • Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

            Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakva fotka
                sigpic

                Comment


                • Ima li neka fotka kao u stilu Nadala na AO-u 2009. kada je pobedio Verdaska, tacnije mislim na ovu sliku.

                  Comment


                  • 29. Januar da se proglasi državnim praznikom!BRAVO NOLE!
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment




                    • Last edited by miloolja; 29-01-12, 16:49.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Eh Novace, i posle 2 sata se ne moze doci do vazduha.. ;)
                        Mec koji ulazi u anale teniske igre!
                        Skoro 6 sati igre.. Pa su majstorimorali da sednu na kraju tokom ceremonije.. Svaka cast obojice, jer za ovakav mec su potrebna 2 velikana..
                        Novak ovom pobedom za mene ulazi u LEGENDE..
                        5 GS u karijeri..
                        3GS za redom..
                        I to u trenutku kada su sumnjali da moze da pocne godinu kao i proslu..
                        I pobeda koja se tesko moze opisati!
                        Slabo je poceo i samo se cekalo kada ce upali mlazni pogon..
                        Prvi set je Nadal bio bolji upravo za toliko da ga je i uzeo..
                        drugi i treci set u potpunosti pod kontrolom Novaka..
                        i onda cudesni cetvrti set.. Imao ga je Novak na tacni.. Imao je na servis Nadala 0:40 pri rezultatu 4:3.. Ali onda je veliki Nadal servirao kao retko kad u karijeri.. I u TB je imao 5:3, ali se Nadal podigao i uspeo da sebi omuguci 5. set.. Nekako Novak voli tezim putem..
                        I onda u 5. setu nekako sve skupilo.. Imao je Mareja u 5 setova pre 2 dana.. Poeni su bili sve kraci( cast izuzecima) i samo je bilo pitanje glave. I Novak je dokazao da je u psihi broj 1! I zasluzeno osvojio novi GS pametnijom i boljom igrom u finisu meca!
                        negativne stvari( sudijske odluke i sl.) za drugi put..

                        Sad je vreme velikog slavlja!
                        Hvala Ti Nole i ziveo legendo!

                        Comment


                        • Morao sam na jbni kolokvijum pre nego sto se mec zavrsio... Popi*deo sam!!!

                          Em zbog tog kolokvijuma, em sto nisam tip koji je spreman da zameni svoj zivot za tudji (pa da gledam NovakOV mec umesto da idem na svOJ kolokvijum), em sto je morao, ali MORAO da ispuca 3 FH u TB i prepusti Nadalu taj set. Mora hrabro, mora ludo, mozda bas zato i uspeva u svemu tome, kad drugi sustaju, on ide hrabro , kad drugi drze loptu u igri i cekaju tudju gresku, on cilja linije... Malo ih pomasuje, pa mi ide na ganglije , malo ih pogadja, pa me ostavlja u neverici.

                          Elem, idem ja do stanice, gledam da se ne okliznem na led, koji komsije iz kruga pored nisu imale obzira da ociste prethodnih dana i pokusavam da iskuliram sve to... Preziveo sam taj "smrtonosni" teren, usao u autobus... a posle 3 minuta zvoni telefon gospodji ispred mene, sa druge strane se cuje muski glas koji kaze "3-2 za Nadala"... To sam cuo od jos par ljudi, neki gledali na netu na mobilnom, neki zvali ukucane... I tako ceo put, svih 45 minuta voznje sam imao gotovo neprekidan live score... Sta nam uradi momak sa Banjice, pa da se svi zanimamo za njega nedeljom popodne?

                          Izazim iz autobusa, na iglama sam da cujem ko vodi sa 6-5 nakon Rafinog servisa, zove me cale: "6-5 za Novaka!" TOOOOOOOOOOOOOOOOOo BREEEEEEEEEEE CAREEEEE!!! Samo sto je bilo toliko hladno u Tasmajdanu da sam te misli zadrzao u glavi i samo prozborio "Super..." Jedva sam cuo samog sebe. Setam kroz Tas, mrzne mi se svaka kost u telu, svaka dlaka na licu, a ja (umesto, je li, na kolokvijum) mislim samo da li ce se smiriti i odigrati pametno taj najbitniji gem... Ne mogu vise da izdrzim, zovem caleta, prsti su mi na onom svetu, kaze mi "Prednost za Noleta!"... "Ostavi mi", reko, "da cujem do kraja prenosa"... 10 sekundi kasnije, iz svakog prozora okonih zgrada se cuju povici, vriska, a ubrzo su poceli i vatrometi. Stigao sam do faxa, sredio misli (ma vazi, posle ovoga ih nikad necu srediti) i... I to je to, Nole je osvojio 5 GS, odigrao 11 sati u 2 dana, pobedio u oba meca, pobedio Nadala u 5. setu i prikazao svima sta znaci imati srpski inat!

                          Comment


                          • Ček, ček, a kolokvijum?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ček, ček, a kolokvijum?


                              Koga zanima nek sibne privatnu... Ionako nece nista saznati, jer ni ja vise nista ne znam...

                              I vaterpoliste sam propustio, rukometasi su izbugbili; nekako... nekako to nije toliko bitno. Lepo je to sto su uradili, vaterpolisti su nam najstabilniji sportisti od kad znam za sebe, a koliko sam cuo - i od ranije, ali... MAAAAAAAAAAA NOVAK BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Je li kacio ko?

                                Comment

                                Working...
                                X