Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam bila za duel u ovom trenutku, ali kad je već do njega došlo, neka ga razbije ko zvečku!
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Bravo mackooo

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sutrašnji Nole-Rafa okršaj biće generalna proba za najverovatnije veliko finale RG.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Bravo mackooo

          Nestvarno
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • Umoran je bez sumnje ali setite se AO-a 2012, meča sa Mariem od skoro 5 sati a onda i finala.
            Sutra junački pa kom opanci a kom obojci.
            sigpic

            Comment


            • Pisao sam juce u temi Rim, ali posto je bitno ponovicu ovde.

              Nazalost, istorija se ponavlja. Podsetimo se samo 2016. i 2017. godine.

              1. 2016 je Novak imao teske meceve u 1/4 i 1/2 i nije imao snage da pruzi otpor Endiju u finalu. Naravno tada titula u Rimu nije bila toliko bitna zbog RGa, ali svakako da bi se i tada potrudio Novak da je imao snage.
              Pre svega tada nije imao srece sa zrebom Novak, ali i sa rasporedom, posto raspored u Rimu zaista nije dobar. Ali treba naglasiti da je i tada 1/4 mec sa Rafom igrao u dnevnom terminu! Odnosno u terminu koji vise odgovara Rafi.
              Dan pre tog meca je takodje imao vecernji termin sa Belucijem i manje vremena za odmor od Rafe. Posle toga se svi secamo naravno vecernjeg termina sa Nisikorijem u 1/2.

              2. 2017 Novak nije imao srece sa rasporedom ali i sa losim vremenom. 1/4 sa Delpom je prekinuto i u subotu je morao dva puta na teren. Jeste pobedio ubedljivo oba meca, ali se opet ispraznio za finale. Ponovo su dnevni termini bili predvidjeni za Rafu. U finalu je rutinski izgubio od Zvereva. DA je kojim slucajem Rafa dobio Tima tada u 1/4, verujem da bi 1/2 igrao sa Novakom u dnevnom terminu.

              3. 2018 je 1/4 igrao uvece sa Nisikorijem a polufinale u dnevnom terminu sa Rafom. Jednom kada bi mu vise odgovarao vecernji termin njega naravno nije bilo. Zasto ? Pa zato sto Rafa ne igra vise nocne termine u Rimu. Doduse prosle godine bi verovatno izgubio i uvece, ali sve jedno se ugadjalo Rafi.

              Poznato je da je Rafa rekao da mu mnogo vise odgovara da igra danju. Ali svakako da to ne sme da se desava svake godine. Opasan je Nadal igrac sto se tice tih stvari.

              Dolazimo do ove godine koja najvise podseca na 2016. Sudeci se tome, poraz u dva seta sa po jednim brejkom u svakom je ocekivan. Postavlja se pitanje da li Novak uopste treba da izadje na teren? To pitanje cu prepustiti njegovom boksu, ali odgovor je verovatno da. Ono sto Novak treba da uradi, a nazalost ne radi je da javno napadne organizatore . Dakle postaviti pitanje na pres konferenciji zasto se uvek daju Nadalu bolji termini u Rimu i ispricati ukratko ovo sto sam ja napisao. Naravno neko to moze bolje da mu sroci od mene. Verujem da bi to moglo da ima rezultata. Ne u smislu da se Rafi ne daju dnevni termini, ali da se smanji razmak izmedju odigravanja meceva svakako.

              Novak bi u karijeri sigurno osvojio barem 10% vise turnira da je imao uslove kao Rodzer ili Rafa. Dok god su Rafa i Rodzer aktivni to nece da se desi, ali mi nikada nece biti jasno zasto Novak nikada nije pricao o tome.

              Za sutra ostaje da se nadamo da ce da pada kisa i da moze da barem malo pomeri pocetak mece. Ako bi krenuli od 20h Novak bi imao daleko vece sanse nego od 16h. I u 18h bi bilo bolje. Uslovi za igru danju i nocu su totalno drugaciji!
              Last edited by 147; 18-05-19, 22:08.

              Comment


              • Sledi nam El Klasiko. Da nekako ove reflektore iz Rima ponese sa sobom u Pariz .
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Secamo se mi Peco dosta ali kad je junosa ima 25 godina,najkasnije secanje me vodi u Rim 2016 kad je posle meca sa Keijom izasao crknut protiv Endija,nazalost velika verovatnoca da ce sutra biti slicno,ali sam je trazio,mogao je tankovati

                  147,ne preteruj u Madridu je Novaku isao rasporef na ruku

                  Comment


                  • Ima tu jedna bitna razlika u odnosu na 2016u u Rimu...
                    Novak je tada imao problem sa rukom i igrao na lekovima...
                    Ove godine je bar zdrav
                    I možda ga baš sutra ovakvi mečevi koje je odigrao protiv Argentinaca ponesu.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma gde ostao je bez snage, pa ruku nije mogao da podigne i da smečuje loptu protiv Dijega, baš mu nije trebala ova egzibicija ali najverovatnije će izgubiti od Nadala sutra a to je dobro pred RG iz nekoliko razloga.

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Secamo se mi Peco dosta ali kad je junosa ima 25 godina,najkasnije secanje me vodi u Rim 2016 kad je posle meca sa Keijom izasao crknut protiv Endija,nazalost velika verovatnoca da ce sutra biti slicno,ali sam je trazio,mogao je tankovati

                        147,ne preteruj u Madridu je Novaku isao rasporef na ruku
                        Koliko god bio stariji Novak toliko je u Rafa.
                        Boriće se to je sigurno a koliko će moći, videćemo.
                        Bitno je da se nikad nikome nije sklanjao niti birao vreme i mesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Novak-Djokovic-21-752x428.jpg

                          Sutra ovaj pogled
                          Last edited by Zoje; 18-05-19, 22:12.
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Secamo se mi Peco dosta ali kad je junosa ima 25 godina,najkasnije secanje me vodi u Rim 2016 kad je posle meca sa Keijom izasao crknut protiv Endija,nazalost velika verovatnoca da ce sutra biti slicno,ali sam je trazio,mogao je tankovati

                            147,ne preteruj u Madridu je Novaku isao rasporef na ruku
                            Ne preterujem. Postoji velika razlika izmedju Rima i Madrida:

                            1. U Madridu nema devojaka. Smanjuje sansu da se mnogo oduze mecevi.
                            2. U Madridu je Nadal mnogo popularan. Zbog toga televizije i organizatori mogu mnogo vise da zarade ako ga stave da igra uvece.
                            Cak i pored toga vrlo cesto sve meceve Rafa u Rimu igra danju.
                            3. Tamo je ipak finale u 18:30. Dakle nesto izmedju dnevne i nocne sesije. Ovde je u 16:00, termin kada je Rafa igrao 1/2 danas.
                            4. U Madridu redje pada kisa a i imaju pokretni krov u Magicnoj kutiji.

                            Slazem se da i u Madridu nije idealno, ali ovde je gore sto se tice rasporeda.

                            Comment


                            • Nisu trebali da ga sekiraju sa ovom politikom, opet su ga naljutili, sve će im turnire pouzimati.
                              Last edited by Dekson; 18-05-19, 22:19.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Preživeh..

                                Comment

                                Working...
                                X