Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta će ti dovitljivost kad je tu Noto.

    #peške
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cestitke,vrlo solidna partija danas.Taman koliko treba...





      Comment


      • Mogu ja ovako večno nije problem... samo počeću da brišem.

        Jedna fotka van OSTALE U SPOJLER!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          I to sto kaze (Jagodica)
          Ali Noto je decko poneo lupu i njemu nije frka, a sta da radimo mi mucenici koji nismo bili toliko dovitljivi?
          Inace sta nam je sa onim malim Miljancetom, MiljanVR tako nesto. Nema ga vec duze vreme, a ranije je bio glavni ovde. Kada se samo setim kada se upoznao sa Nolom, bilo mi drago u pm. Majke mi, ostvario decko svoj san.... Zao mi je sto ga nema vise ovde.
          I ja ga se cesto setim... pise redovno na official sajtu.
          Bravo Nole, idemo dalje samo fokus.

          Comment


          • Stvarno bi bilo dobro kada bi ove tvoje fotke išle u spoiler, ogromne su i tema ponekad baš šteka
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              Ma nećemo sad da sitničarimo..
              Od tih desnorukih samo Gaskea priznajem zato sam i rekla da su samo levoruki
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Kakav ludak
                Mnooooooooooooogo mocan klip, hvala ti Proud za ovo. Muzika extra...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Jedno je briga drugo je nepotrebna panika . Odma je Nadal proglasen sampionom...
                  ja ga proglasih u lajv temi.mozda i malera radi,jer kad god prognoziram na slemu fulam(ao gubi,uso osvaja itd)
                  vazno je da danas nije bilo naznaka povrede na koju se sumnjalo.izuzetno bitna stvar
                  u osmini sa gaskeom bi to bio dobar udaracki a sa andersonom riternerski trening.po meni bolja 1.varijanta
                  i onda akobogda prvo od tri finala do cilja

                  Comment


                  • Nole protiv Gaskea u ponedeljek kao i što predvideh.Prati li neko vremensku prognozu?
                    Šalim se
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Da se vratim onom videu od Proudice... pa jedno 15-ak puta do sada pritisnuo play.
                      Nalozen na muziku i na Novaka odlican izvor dobre energije i podizanja hajmo reci nekog svog samopouzdanja za sledecu i odlucujucu RG nedelju.
                      Nije samo teren za samopuzdanje
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        I to sto kaze (Jagodica)
                        Ali Noto je decko poneo lupu i njemu nije frka, a sta da radimo mi mucenici koji nismo bili toliko dovitljivi?
                        Inace sta nam je sa onim malim Miljancetom, MiljanVR tako nesto. Nema ga vec duze vreme, a ranije je bio glavni ovde. Kada se samo setim kada se upoznao sa Nolom, bilo mi drago u pm. Majke mi, ostvario decko svoj san.... Zao mi je sto ga nema vise ovde.
                        Njegov odlazak se poklopio sa dolaskom Olje na vlast, sam zaključi o čemu se radi. A Homičus i onaj nesretni Valters

                        Odličan danas, fercera sve bez greške. Ko će knjižit silne hiljade, i Peci se olovka istrošila a nije ni pola sezone.

                        Comment


                        • Vidim da je izjavio da nije juce uopste trenirao, preventive radi. Nije lose ispalo.

                          Da nije mozda i mali hteo mudoraciju, a dobila Olja, pa on iz revolta napustio?
                          Ili to, ili su se pokacili njeh dvoje nesto , ali u ovu drugu varijantu cisto sumnjam, to moram da naglasim iz postovanja prema mudoratoru
                          Ili je mozda nasao curu, tj devojku, sada mi i to pade na pamet, jebes forum, kada mozes nesto drugo
                          Last edited by Sandugp; 30-05-15, 23:38.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Koliko Maxima na ovako malom porstoru.
                            To je samo zato što Nole ne pravi probleme, pa vam je mnoogoo dosadno...razumem vas.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Čini se da neće biti više od 24 stepena. Podnošljivo...

                              pariz v1.JPG

                              Last edited by Grofovija ljuta; 31-05-15, 09:35.

                              Comment


                              • Eventualno 1/4 sa Nadalom se igra u sredu, jel tako?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X