Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto rekoh mislim da nije. I zamolila bih te da se ovde zaustavimo (izvini ako zvuci grubo ali ponavljas se)
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Nisi gruba samo si besmislena. Ako ne zelis da potezes neku pricu onda ne repliciraj bez potrebe narocto kad nemas argumenata. Da se mec sa Timom igrao u dvoranskim uslovima Novak bi ga dobio.

      Comment


      • Navedoh argumente. A izvini molim na uznemiravanju, uvek su mi dosadne price koje se ponavljaju, a na ovoj temi si ponovio bezbroj puta isto uverenje.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Kakvih argumenta?! Igranje u dvoranskim uslovima na WB nije pravilo nego slucajnost, a igranje u dva dana je i vise od toga.

          Comment


          • Similis simili gaudet

            Comment


            • Legenda. Vidim bacaju hejt po tw i društvenim mrežama, kao zato i nisi voljen. Možete da mu se sagnete. Trebao je još više da priča.

              To ti je kao u vezi, što si veća sisa više ćeš biti gažen. Što više samopoštovanja, više će te poštovati, a ne moraju te voleti.

              Samo oštro pa neka mami svojoj plaču što si "unlikable"

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Ne znam, ljudi.. Sad kad sam se malo smirio
                prilicno sam bio siguran da nece osvojiti,nesto slicno se dasavalo kao sa nadalom na AO-nije izgubio ni set do (polu)finala pa puko fiko...jbg

                ali se i dalje nadam da ce tim dobiti,pa vreme mu je
                Wizard

                Comment


                • Sedamdeset puta izasao na mrezu danas, pa vi pricajte da to sve nije bila priprema za WB.
                  Elem, prvi je favorit na WB sem ako se Rodja ne povampiri pa zajebe stvar.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Turnir je izgubljen juce kad smo videli vremensku prognozu,no mora se i Novak okriviti:
                    Mora da podnese lakse kad mu ne ide sve na ruku prihvati to i odigra kao da toga nema(govorim mentalno,ako igracki ne moze),to je Novakova psihicka mana,prvi set je bio totalno off,mislim da je mislio da ce se ovo nekako prekinuti i nastaviti sutra
                    Kad je vec svatio da nece odlucio je da se uozbilji u drugom prihvati uslove takvi kakvi jesu i da maksimum,da je to uradio u prvom verovatno bi imali izjednaceniji set makar
                    Za taj prvi set mu najvise zameram,prosle godine je isto dao Cekinatu set na poklon
                    Da su Novaku organizatori rekli na pocetku meca u petsk,ljudi duva vetar bice jak ali mi ne mozemo prekidati mec tako vam je kako vam je,Novak bi mozda usao u mec maksimalno fokusiran i po vetru dobio Tima kome isto ne odgovara vetar
                    Od pocetka drugog seta mu nista ne zameram,ali jr nekako bio sve splet nesrecnih okolnosti
                    Da je Novak znao od pocetka da moraju igrati mec po vetru,dobio bi ga 3:1 i u takvim uslovima siguran sam....
                    Rafa u Novakovom telu bi dobio ovaj mec 3:1

                    Comment


                    • Lacoste na tviteru sve objasnio..

                      Comment


                      • eeee RG veciti kamen i jurnjava za "NOLE SLEMOM" - komercijala
                        RG je endurance trka za koju on po definiciji nema konstituciju za te uslove

                        Akcenat na Wimbldone i USOPEN i trka za GS za koju ima igru, ostaviti nadala da uzima jo 1-2 RG dok on gura svoju podlogu ali DA slazem se da pobediti RAFU u finalu RG ima posebnu draz ali to iziskuje dosta "svega". Njegova bitka u svetu tenisa nije na Australian OPenu i RG to su slemovi bez mnogo uticaja.

                        Sledece 3-4 godine gurati travu i AO i USO i prestize NADALA, ladno bi Forzeu najavio: kad napravite krov vidimo se, da je bilo krova od 2011 imao bi do sada 3 RG

                        Tankuj drugu polovinu godine i IDEMO!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Lacoste na tviteru sve objasnio..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Gledao sam GS uživo dva meča davne 2003 kao gost kod tetke u Melburnu, nisam naše tenisere gledao ali sam video tad prvi put uživo vrhunski tenis Agasija kasnije Nalbandijana.
                            Kasnije sam odgledao par masters mečeva, Rim, Madrid ...
                            Imao sam veliku želju da odgledam Novaka na jednom GS, Australija više nije bila mogućnost, US open takodje jer sam odbijen za vizu jednom pa sam razočarano odlučio da više neću kročiti u USA ambasadu , Vimbldon - London nisam uzimao u obzir sem završni turnir kad sam se i sa našim NI-jem načelno dogovarao da se vidimo...

                            Novak u naletu, juri istoriju, ima 3 GS iza sebe... Poslovno imam nešto blizu Pariza i odlučim se da je vreme da se gleda jedan GS.

                            Već sam pisao pre neki dan kakvo je ovo smece od turnira, prljavština, djubre na sve strane, organizacija jedna velika nula, našminkani i ofarbani trulež.
                            Ljudi kad počne kiša bukvalno nema gde da se sklone kad izadju sa terena, voda do cukljeva, kocke (usrane tradicionalne) klimave, prsti voda i blato iz njih kad gazis)

                            Onda juriš da kupiš kišobran kao suvenir a koji ćete zaštititi koliko toliko od kiše cena nije više tracavih 40 evra već 60 bolidnih evropskih novčanica.

                            Velika teniska loptica koja služi deci gde će skupiti neki potpis igrača mizernih 37 evra tako da je moje dete ostalo bez iste iz principa.

                            Bukvalno da mi neko plati sve troškove i teleportuje ovde na turnir sledeći put ne bih otišao.

                            Što se tiče Novaka, čovek treba da dobije Nobelovu nagradu sa "snagu" šta čovek proživljava godinama i kako u većini situacija uspeva da se izdigne i podiže pehare.

                            Ovde teorije zavere ne postoje, postoje samo CINJENICE.

                            Pozdrav za sve Novakove istinske fanove sa ove teme!!!

                            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ja sam zadovoljan prikazanim i ubedjen sam da su bili normalni uslovi gledali bi ga u finalu danas.
                              Ono sto je najbitnije svakako je voljni momenat, nijednog trenutka nije odustao sto raduje.

                              Jedva cekam Wimbledon
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post



                                Velika teniska loptica koja služi deci gde će skupiti neki potpis igrača mizernih 37 evra tako da je moje dete ostalo bez iste iz principa.

                                Bukvalno da mi neko plati sve troškove i teleportuje ovde na turnir sledeći put ne bih otišao.

                                Što se tiče Novaka, čovek treba da dobije Nobelovu nagradu sa "snagu" šta čovek proživljava godinama i kako u većini situacija uspeva da se izdigne i podiže pehare.



                                Pozdrav za sve Novakove istinske fanove sa ove teme!!!
                                divno je ipak sto si bio i trebalo je detetu da kupis tu loptu-kad ide stala,nek ide i krava-principi su za nas odrasle,deca nek uzivaju dok su deca.

                                ne ponosim se,ali ti zavidim
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X