Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo mi je slatka ova majica
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Tortaaaaa
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Ako uspe super, ako ne bice drugih prilika. Ne treba dozivljavati ovaj RG kao sudbonosan niti se rukovoditi maksimom sad ili nikad. Nadam se da i Novak tako razmislja. Jos dva slema ima da se odigraju do kraja sezone, poslednje sto mu treba je da svu dzebanu potrosi u Parisu, narocito nakon ovakvog zreba.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Ako uspe super, ako ne bice drugih prilika. Ne treba dozivljavati ovaj RG kao sudbonosan niti se rukovoditi maksimom sad ili nikad. Nadam se da i Novak tako razmislja. Jos dva slema ima da se odigraju do kraja sezone, poslednje sto mu treba je da svu dzebanu potrosi u Parisu, narocito nakon ovakvog zreba.
          Problem je sto ce neosvojeni RG uticati na nastavak sezone,ukoliko ga ne osvoji sumnjam da moze da se psihički oporavi do kraja godine(doduse bitan je i nacin na koji ce izgubiti),no ne trebamo o tome jos da razmišljamo sad samo napad na RG

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Ako uspe super, ako ne bice drugih prilika. Ne treba dozivljavati ovaj RG kao sudbonosan niti se rukovoditi maksimom sad ili nikad. Nadam se da i Novak tako razmislja. Jos dva slema ima da se odigraju do kraja sezone, poslednje sto mu treba je da svu dzebanu potrosi u Parisu, narocito nakon ovakvog zreba.
            Po meni do sada najveca realna sansa Novakova na RG bilo finale 2012, a kako znamo sta se tada izdesavalo, sve posle toga mi dodje, ako uzme trofej super, ako ne, idemo dalje.
            Nakon dana kao ovaj i "srece "sa zrebom i propratnim stvarima ne mogu da ne pomislim da je prosto zapanjujuce sta je do sada uradio u tenisu.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Svake godine pred ovaj turnir ovdje vlada ista atmosfera, jedni puni euforije i samopouzdanja a drugi malo plašljivo čekaju početak. Ako ga ne osvoji neće biti kraj svijeta, ali ajde da ne razmišljamo još o tome imam neku tremu u želudcu samo kad pomislim na taj mogući ishod
              Neće mu biti lako a samim tim ni nama, valja izgubiti živce i pogrickati sve nokte ali ajde da i mi idemo meč po meč pa dokle dođemo
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Neka je srećan, majstore! Živ i zdrav bio! Za ostalo se sam pobrini... Uz tebe celim srcem (sa sve šumom na njemu)

                Comment


                • Srecan rodjendan Novaku i novakovcima,eto stigli smo do zadnjeg cina ove velicanstvene Novakove karijere o kojoj milioni ljudi sa balkana nisu ni u snu sanjali da ce se roditi teniska zvezda ovakvog sjaja.Naravno nedostaje slag na celokupnu tortu karijere ,jedini preostali GS koji novak nije upisao i sada je taj momenat dosao i sve karte su otvorene i kristalno jasne.NOVAK OSVAJA ROLAND GAROS OVE GODINE,u to sam siguran 100% ,nema igraca koji ga moze pobediti u 5 setova na sljaci RG,ovi sto se plase Rafinih 9 titula predlazem da mirno spavaju i cekaju duel sa Rafom, i drago mi je sto je u Novakovom delu,da preko Rafe uzme titulu, bez da mu neko pomogne i da skloni Rafu.Mi novakovci mozemo samo uzivamo u ovom momentu kao navijaci i pocestvovani sto zivimo u vreme vladavine nekog ko nam je veoma blizak/nas ,sa ovih balkanskih prostora kao sto su ljudi bili ponosni na Teslina dostignuca i da ne nabrajam svetske velikane sa ovoh nasih prostora.Osvajanjem RG Novak ulazi u period apsolutne dominacije (uporedio bih to sa Rogerovom posle Samprasa) najmanje 2 do 3 godine gde se nece pisati o osvojenim turnirima nego ko je i kad dobio Novaka navecem turniru.Duboko sam uveren u ovaj scenario u nardenom periodu i samo neka povreda i odsustvo u duzem periodu van terena mogu to spreciti.Idemo Nole, vreme je sazrelo za srpsku himnu u Parizu.

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Problem je sto ce neosvojeni RG uticati na nastavak sezone,ukoliko ga ne osvoji sumnjam da moze da se psihički oporavi do kraja godine(doduse bitan je i nacin na koji ce izgubiti),no ne trebamo o tome jos da razmišljamo sad samo napad na RG
                    I predhodnih godina je takođe gubio finala na RG pa na narednim slemovima odličan bio, ne mora ništa to da znači .. Ali svakako da bi prijalo osvajanje slema u Parizu

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Srecan rodjendan Novaku i novakovcima
                      E, tako, bravooo i nama srećan njegov rođendan!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mogli smo vala i nešto da popijemo, red je
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Ma pusti jelo daj da se nešto popije, valja se, da se nazdravi
                          Last edited by miloolja; 22-05-15, 21:02.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srećan rođendan velikom šampionu!

                            Zadovoljan sam žrebom. Nanizaće ih Novak kao nikad do sad.
                            Gem po gem. Set po set. Meč po meč. Samo polako.

                            Comment


                            • Žreb po sistemu-što teže to bolje.Idemo po titulu
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Mogli smo vala i nešto da popijemo, red je




                                Comment

                                Working...
                                X