Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa cemu takav post, ne razumem. 100% posto si siguran da Roger ne bi potpisao kacket sa Novakovim logoom? Ili si samo zeleo da bljunes malo mrznje na Rogera? Ili si samo zeleo da bljunes na nasu fan temu tako sto si bljunuo malo mrznje na Rogera? Ili ti je malo sto je za sada Novak osvojio oba velika turnira pa te nekako zulja jer je sve taman pa bi da jednostavno...bljunes?
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Pa cemu takav post, ne razumem. 100% posto si siguran da Roger ne bi potpisao kacket sa Novakovim logoom? Ili si samo zeleo da bljunes malo mrznje na Rogera? Ili si samo zeleo da bljunes na nasu fan temu tako sto si bljunuo malo mrznje na Rogera? Ili ti je malo sto je za sada Novak osvojio oba velika turnira pa te nekako zulja jer je sve taman pa bi da jednostavno...bljunes?
      Prskaj samo opušteno. Poštujmo slobodu govora i mišljenja, nije to neka velika provokacija.

      Ma ko da oni gledaju šta potpisuju, samo mehanički škrabaju po podlozi. Pogledaj samo Noletovu facu.
      Last edited by goku; 26-03-15, 00:33.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Pa cemu takav post, ne razumem. 100% posto si siguran da Roger ne bi potpisao kacket sa Novakovim logoom? Ili si samo zeleo da bljunes malo mrznje na Rogera? Ili si samo zeleo da bljunes na nasu fan temu tako sto si bljunuo malo mrznje na Rogera? Ili ti je malo sto je za sada Novak osvojio oba velika turnira pa te nekako zulja jer je sve taman pa bi da jednostavno...bljunes?
        99% sam siguran, mom kumu u Rimu nije potpisao na casopis jer je pomenuti imao nas dres sa Novakovim likom, cim je video presao je na drugog ponudjaca.
        Ne.
        Ne.
        Ne.
        Ja ne bljujem.

        Poz i laku noc.

        Last edited by cacanin; 26-03-15, 00:36.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Gospodin "sa kacketa" to nikad ne bi uradio!!!
          Moram da te demantujem,on je prošle godine navijačima iz Srbije potpisao zastavu-ako nađem fotke postavljam.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nikada ova tema nije bila sam vrh, shodno imenu koje nosi, valjda nas ima ovde najviše u odnosu na ostale navijačke teme/igrače/klubove, a svi smo veoma različiti, ali je ipak ličila na nešto pogotovu dok su ljudi dolazili ovde i pisali...o svemu, da se razumemo...a koju istu sada obilaze u širokom luku, čak je više i ne čitaju ( eto i to može da se vidi).... Šteta, velika šteta.

            Kakve veze ima da li bi Rodžer potpisao kačket drugog igrača i čijeg kuma je preskočio? I koga to uopšte uostalom zanima?
            Da li me zanima zato što se nečiji kum krstio dok je čitao ovde one nebuloze o Novakovom tzv. (ne)plaćanju poreza? Apsolutno ne!

            Fotka je fenomenalna, ako to ne možete da shvatite, a vi preskočite, ujedite se za jezik, lupite se po prstima.
            Ne interesuje nas baš sve šta mislite, kao ni vaša okolina...ova tema to ne mora da trpi, a ni mi ostali zajedno sa njom.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Uopste nije bitno da li bi Federer potpisao kacket ili ne bi. Ne znam zasto se konstantno ovde pokusava kroz omalovazavanje drugih igraca pokazati koliko je Novak veliki. Zasto se uopste drugim igracima daje prostor ovde!? Ovo je Novakova tema.
              Znaci umesto da napise post "Svaka mu cast potpisuje kacket sa RF znakom vidi se koliki je gospodin, nema nikakvih predrasuda ili nije sujetan uopste" i slicno ... pise se post totalno drugacije konstrukcije "Gospodin sa kacketa to nikada ne bi uradio" boze kakvi smo "mrve od ljudi"
              Last edited by Sandugp; 26-03-15, 07:30.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • kad bre igra djokovic u prvom kolu ?

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Prskaj samo opušteno. Poštujmo slobodu govora i mišljenja, nije to neka velika provokacija.

                  Ma ko da oni gledaju šta potpisuju, samo mehanički škrabaju po podlozi. Pogledaj samo Noletovu facu.
                  Originally posted by Marija81 View Post
                  Moram da te demantujem,on je prošle godine navijačima iz Srbije potpisao zastavu-ako nađem fotke postavljam.

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Nikada ova tema nije bila sam vrh, shodno imenu koje nosi, valjda nas ima ovde najviše u odnosu na ostale navijačke teme/igrače/klubove, a svi smo veoma različiti, ali je ipak ličila na nešto pogotovu dok su ljudi dolazili ovde i pisali...o svemu, da se razumemo...a koju istu sada obilaze u širokom luku, čak je više i ne čitaju ( eto i to može da se vidi).... Šteta, velika šteta.

                  Kakve veze ima da li bi Rodžer potpisao kačket drugog igrača i čijeg kuma je preskočio? I koga to uopšte uostalom zanima?
                  Da li me zanima zato što se nečiji kum krstio dok je čitao ovde one nebuloze o Novakovom tzv. (ne)plaćanju poreza? Apsolutno ne!

                  Fotka je fenomenalna, ako to ne možete da shvatite, a vi preskočite, ujedite se za jezik, lupite se po prstima.
                  Ne interesuje nas baš sve šta mislite, kao ni vaša okolina...ova tema to ne mora da trpi, a ni mi ostali zajedno sa njom.
                  Nisam zaista hteo da pljujem ili provociram bilo koga, prvi sam rekao da je fotka odlicna.
                  Marija ok, ne kazem da nije samo sam pomenuo sta znam iz izkustva meni bliske osobe.

                  Olja razmenjujemo situacije, misljenja ... ne znam sta je to toliko lose.

                  Comment


                  • Stvarno ne znam kako da ti objasnim da to što RF ne bi uradio isto kao Novak nema veze ni sa čim....pogotovu ne sa ovom temom, a još manje sa onom fotkom...i da to nema veze sa mišljenjima -pa nećemo valjda ovde iznositi sve što mislimo? Jel znaš ti šta ja mislim o RFu ili bilo kome drugom? Naravno da ne znaš.
                    Ovo je klasično trovanje proisteklo iz jedne totalno simpatične i neobične situacije.

                    Postoje jednostavno stvari koje se ne prenose i koje ...podvlačim...ama baš nikoga ne zanimaju, osim možda naše realne okoline.
                    Ovo nije ni ispovedaonica, niti off tema za takvu razmenu iskustava i mišljenja, iako je i poželjno izaći iz strogo dešavanja oko Novaka, ali treba znati razliku. A kako je tebi bilo onda isto to kada si otišao "kod Rafe" i baš provocirao i ono Maretovo peckanje o Novkovom igranju po Suncu, kao i ovo sada... da uopšte ne vidiš u čemu je problem... ne znam šta još da kažem... osim.... drži se strogo teme.
                    Last edited by miloolja; 26-03-15, 11:51.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Кад би се све памети изнеле на вашар, свак би се joпeт своје машиjо.





                      cтape cpпcкe народнe мудрости шалe поcкoчице и доcкoчице итaкoтo
                      aи пocлoвицe y нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
                      вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
                      тутa бугapин

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Stvarno ne znam kako da ti objasnim da to što RF ne bi uradio isto kao Novak nema veze ni sa čim....pogotovu ne sa ovom temom, a još manje sa onom fotkom...i da to nema veze sa mišljenjima -pa nećemo valjda ovde iznositi sve što mislimo? Jel znaš ti šta ja mislim o RFu ili bilo kome drugom? Naravno da ne znaš.
                        Ovo je klasično trovanje proisteklo iz jedne totalno simpatične i neobične situacije.

                        Postoje jednostavno stvari koje se ne prenose i koje ...podvlačim...ama baš nikoga ne zanimaju, osim možda naše realne okoline.
                        Ovo nije ni ispovedaonica, niti off tema za takvu razmenu iskustava i mišljenja, iako je i poželjno izaći iz strogo dešavanja oko Novaka, ali treba znati razliku. A kako je tebi bilo onda isto to kada si otišao "kod Rafe" i baš provocirao i ono Maretovo peckanje o Novkovom igranju po Suncu, kao i ovo sada... da uopšte ne vidiš u čemu je problem... ne znam šta još da kažem... osim.... drži se strogo teme.
                        A sta je ovo Olja...?


                        Ocito da sam ja problem i vecina stvari koje iznesem kao moje misljenje a da se to nekima ne svidi. Ne, ne mislim na tebe.

                        Comment


                        • Ti ili ne vidiš razliku ili se praviš da je ne vidiš?
                          Prvo, sa koje teme je to što si postavio ovde?
                          Drugo... kako da ti kažem, opet nije isto... Bojana je RF navijač i htela je da ispadne duhovita, a ti si pokvario nešto što nema veze sa tom fozografijom.
                          I kao treće, možemo ovako do sutra, ali rekla bih da nema smisla, ni svrhe.
                          Last edited by miloolja; 26-03-15, 19:02.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znam da li je već bilo pošto mi se ne da listati i čitati ovu glupu raspravu (ako je bilo Oljice molim te izbriši)
                            ne znam zašto pojedini stvaraju lošu sliku o svim Novakovim navijačima, kao da je nekoga od nas briga šta bi neko drugi uradio i da li bi se potpisao na glupi kačket. Slika je odlična i tu je priča trebala stati

                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Pa Olja odgovor je na onoj temi gde je postavljena slika, nisam ni ja na RF temi napisao da to ne bi RF uradio...
                              Nisam Olja nista pokvario, bar nisam imao nameru, meni je slika odlicna.
                              Nego ne volim kolektivne greske i selektivno opominjanje a to je slucaj ovde.
                              Ne kazem da treba da se zameris sa Bojanom, ja protiv nje ili bilo koga ovde zaista nista nemam.
                              Ali ispada kad neko od Admina-Modova nesto "napise" to je sala a u ovom mom slucaju ja to je haos...

                              Imam SS gde je sasvim normalno prihvaceno da je Raonic PANJ a kad sam to isto ja napisao ranije opomenut sam javno.

                              Izvinjavam se na off-u ova tema to ne zasluzuje.

                              Pozdrav.

                              Comment


                              • Ipak ti ništa ne razumeš.
                                A to sa kim se i da li se zameram.. nemaš pojma, niti te se tiče, ni tebe niti ikog ovde, jer ne iznosim svoje stavove javno, koji nisu za iznošenje.

                                I tebi pozdrav, takođe.
                                Last edited by miloolja; 26-03-15, 19:21.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X