Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Nek ide u penziju,ako ga boli lakat najozbilnije,nema sta vise da trazi sve je pokusao...
    Polako bre, kakva penzija odmah...pa normalno je sve ovo i u sklopu oporavka...mora malo da boli pri opterećenju...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Kako bre da boli?,pa zar nije resio operacijom,jel ga boli povreda ili je to posledica operacije?

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Kako bre da boli?,pa zar nije resio operacijom,jel ga boli povreda ili je to posledica operacije?
        Nemam taj podatak,samo da je umera bol i nelagoda prisutna.Ali ponoviću, to je normalno u sklopu oporavka.Ko je operisao nešto zna...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Meni nije jasno,a verujem i vecini,niti kakva je operacija niti oporacak niti nista,ja samo znam da ako se izvrsi operacija znaci da je problem otklonjen(ili bar trebalo da bude),a onda ide postoperacijoni period gde svakako mora da bude nelagode ali ne od povrede nego od reza

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Nije sve pokusao.
            Tacno.
            Ostala je jos jedna sansa kao sto sam i pisao ranije i to mu je predoceno pre prve intervencije.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment



            • A sad da vas nešto pitam, vas upućene, pa ako neko ume da mi odgovori...
              Zar nije ta njegova post-hirurška rehabilitacija i povratak na turnire, onako, prebrzo, da ne kažem ishitreno obavljena? Bila sam pomalo iznenadjena brzinom kojom se to sve učinilo, nisam očekivala nekako, zdravorazumno, da se tako brzo vrati, čak smatram da može da pogorša stanje, ali ajde sad, šta je tu je... Boli, ne boli, nelagoda ili ne, čekamo Majami... Mislim ono, ništa tu meni nije jasno, samo da je prehladu naravno zalečio hahaha bože moj, eto ja kuburim već mesec dana

              I drugo pitanje je naravno, na šta ciljate time da još uvek “nije sve pokušao”? Na neku novu operaciju ili...? Ako bi mi pojasnili o čemu se radi, hvala
              Last edited by Larisa; 19-03-18, 03:08.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Iskreno i meni ovo nije jasno. Ako nije imao bol pre IW, prosto ne mogu da verujem da je na IW dosao sa bolom u laktu, to znaci da mu se bol vratio nakon meca sa Danielom sto opet znaci da je pozurio sa povratkom, vise puta receno. Ako i dalje oseca bol i pored toga zeli da igra Majami onda stvarno Novak ne zna gde udara i ide glavom u zid. Kad osetis bol treba odmah prekinuti sa treningom a kamoli igrati profesionalne meceve. Ne svidja mi se ovo uopste sto radi ali njegov izbor.

                Comment


                • Nista ja ne razumem sta vi pisete

                  Svi mislimo Larisa da se prebrzo vratiio, mada nas je kao u onom mecu protiv Danijela razuverio, iako jedan mec nikako ne mize da bude neki reper, niti da otkloni nedoumice, sigurni ni njemu samom. Djavo bi ga znao.... ali vecina misli da zna sta rad, a tu naravno spadam i ja.
                  To strpljenje nam nikako nije jaca strana, a jedino nam ono ostalo.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Najlonka na ruci je vise neka vrsta predostroznosti.. Isto kao onaj kinez teijping, da drzi misice zagrejane, da stisne malo i tako skine dobar deo mehanickog stresa sa tetiva.. Ne verujem da bi iko igrao sa nekim post-operativnim bolom jer to znaci da je doslo do komplikacie/pogorsanja.. nije valjda on toliko odlepio..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • delpo iznenadio volšebnim preokretom

                      sunshine triple-double rekord ostaje naš

                      Comment


                      • Ostaje nas

                        Inace napredovao za 1 mesto, sada je 12ti

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Novak Djokovic's Miami draw
                          R2 M.Zverev/Paire
                          R3 Krajinovic
                          R4 Del Potro
                          QF Dimitrov

                          Dosta je strepnje i straha, vreme za titulu
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto rece jedna gospoja juce na tviteru "The chances of Novak getting Delpo in R4 at IW (or Miami) are 25%. The odds of getting Delpo in R4, both at IW and Miami, are 6.25%."

                            Jasno je da su zrebovi namesteni, to je odavno dokazano, ali opet Delpo ne sme Novaku biti prepreka, posto ga je dobijao i prosle godine u 2-3 navrata. Stariji Zverev moze predstavljati problem u prvom kolu..

                            Je l' opet u subotu prvo, tj drugo, kolo?
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Twit koji sve objašnjava

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Pa ne znam ko od Novkovih navijača, bolje reći navijačica nije očekivao da budu u istom delu
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X