Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne volim te njegove konferencije na terenima, bude neke lose uspomene -.-



    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Rise like a Phoenix

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ne volim te njegove konferencije na terenima, bude neke lose uspomene -.-



        Na sta tacno mislis, posto sam zaboravio?Da nije na onaj los period sa laktom i to?

        Comment


        • Da, da, pre 4 godine tacno -.-

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da, da, pre 4 godine tacno -.-

            E jebes ga, ne verujem da mora da znaci opet nesto lose.Bilo bi previse, cak i za NOvaka.

            Comment


            • Ma neeee naravno da ne znaci lose, pa jesi li slusao, tj. procitao sta je govorio juce, a sta je govorio tada?

              Samo kad sam saznala da ce da odrzi tamo konfreneciju, prosto naval'la neka secanja -.- mads ih je imao u medjuvremenu na terenima, nije prvi put od 2016.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma neeee naravno da ne znaci lose, pa jesi li slusao, tj. procitao sta je govorio juce, a sta je govorio tada?

                Samo kad sam saznala da ce da odrzi tamo konfreneciju, prosto naval'la neka secanja -.- mads ih je imao u medjuvremenu na terenima, nije prvi put od 2016.
                Jesam, malo mi se nije svidelo sto mi se cini da ga tek sada kopkaju porazi.Bas je naglasio da je izgubio dva slema, a igrao tenis zivota(ne slazem se sa tim).Jbg, nekako uvek na kraju ispadne da Nadal koji jedan deo godine igra bolje, izadje kao veci pobednik nego Novak koji cele sezone igra konstantno dobro.Ne znam da li neko deli ovo misljenje sa mnom.

                Comment


                • To na USO je bio jezivi peh ne čudi me da ga kopka Ono je bilo tačno da čovek crkne od muke i premotava film u glavi do besvesti.
                  Na RG se takodje još ponešto desilo osim fantastičnog Rafe, Nole to najbolje zna i takodje zna šta mu je činiti.

                  Sve će to proći čim odbrani Australiju Znam da može i čvrsto verujem da hoće
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Ne znam, ja bih voleo da Novak dovede Lendla do kraja karijere, a batali Gorana.Vajda naravno ostaje, on vise nema ulogu trenera, vec nekoga ko mu je najbolji prijatelj.Nekako mislim da je Lendl jedini koji moze Novaku da doprinese kao sto je to uradio Beker.

                    Comment


                    • Za tu saku bodova, bogami morace da zapne.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Za tu saku bodova, bogami morace da zapne.

                        Jak žreb za Noloa. Više me zanima koliko je naoštren. Mada posle diskvalifikacije a potom osvajanja Rima i finala Garosa prilično sam impresioniran. Očekujem ulazak u finale.

                        Dominiku su domaćinski stavili autoput.

                        Comment


                        • pa ne znam...meni tu fica najopasniji plus nije sljaka...jbg,prvi je ,nek opravda
                          Wizard

                          Comment


                          • Zreb za masters sa pola gasa.

                            Comment


                            • Novak kad poobara rekorde koje je zacrtao lepo da krene po 250 icama da uziva medju navijacima i prestigne starca Fedju i po broju tih prestiznih trofeja mislim da su ga u Becu bas lepo docekali i organizatori a i navijaci.
                              Last edited by Donna; 24-10-20, 23:15.

                              Comment


                              • Povlačim reč za žreb Dominika Thiema. Tek sad videh.

                                Comment

                                Working...
                                X