Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a sad da spreci da se endi proslavi preko njega

    Comment


    • Mislim da ce mu mnogo tesko biti u finalu protiv Andyja...ali ovo je ipak njegov teren, nije tu gubio u finalu, valjda nece ni ovaj put

      Nego, je li ko proknjizio?

      Last edited by Zzz; 30-01-15, 12:55.

      Comment


      • Znam da se pobedi ne gleda u zube ali zavrsnice Slemova postaju jako problematicne. Govor tela mi lici na USO SF sa Nisikorijem. Neki problem postoji ali mi ne znamo sta je. Beker je doveden zbog toga ali to ne daje rezultate.
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • Fizička sprema je najveći problem.

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            a sad da spreci da se endi proslavi preko njega
            sta ima da se sprecava, uvek neko profitira preko nekog, rafa preko rogera, a endi preko noleta, to je zivot

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma šta se sekirate.. oglasila se Miličica il' će sneg... il' će Novak u finale... (mislim sija Sunce)...
                Ipak ovo drugo, javnuh se da poguram

                Pitam se pitam šta se Novaku mulja po glavi kad ovako loše igra važne mečeve u završnicama slemova

                sigpic

                Comment



                • Spoiler

                  Comment


                  • U nedelju ne može biti gore od ovoga.
                    Last edited by goku; 30-01-15, 15:37.

                    Comment


                    • Oladila sam se totalus
                      Ne znam ni kako sam odgledala 5 set, a sad sam ko zombi
                      Kako je uspeo da iscupa pobeduali se radujem iako je mec bio ocajan, sta se desava sa Noletom u ovako bitnim mecevima
                      Ufff,proslo, sad finale..zaigraj bre Nole kako ti dolikuje, idemoooo
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Petra,

                        Da li se ikada desilo da Novak pobijedi 6:0 u odlucujucem setu a da se svi pitamo kako mu je to uspjelo? Ima tu nekog sistema koji je jedino Novaku jasan.

                        Ima li ko Stanovu izjavu?

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Petra,

                          Da li se ikada desilo da Novak pobijedi 6:0 u odlucujucem setu a da se svi pitamo kako mu je to uspjelo? Ima tu nekog sistema koji je jedino Novaku jasan.

                          Ima li ko Stanovu izjavu?
                          Imas na zvanicnom , evo ti link http://www.ausopen.com/en_AU/news/in...623396700.html
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Petra,

                            Da li se ikada desilo da Novak pobijedi 6:0 u odlucujucem setu a da se svi pitamo kako mu je to uspjelo? Ima tu nekog sistema koji je jedino Novaku jasan.

                            Ima li ko Stanovu izjavu?
                            Mislis da je zivotinja(stanimal) iskoristio onu BL u prvom gemu 5 seta, da bi Novak pobedio? Ja mislim da je imao srece, Stan mu uz Keja ne lezi! Kum je tu negde, ali protiv kuma se moze igra
                            Ja mislim da se Novak prezasitio malo tenisa, prijala bi mu jedna duza pauza. Izgubio je ostrinu i tokoom celog turnira se muci da koristi BL.

                            Comment


                            • Ukoliko nema nekih ozbiljnijih povreda, "umor" sigurno nece predstavljati neki preveliki problem za Djokovica, tako da ocekujem da uz manje ili vece probleme savlada Murraya i osvoji titulu. Djokovic ga je relativno lako savladao u poslednja 4 medjusobna duela, a Murray nije pokazao apsolutno nista sto bi sugerisalo da je podigao nivo igre u odnosu na 2014.godinu.

                              75%-25% u korist Djokovica u nedeljnom finalu.

                              Comment


                              • Kad li ce mec u nedelju, zna li se?

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X