Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada na W naravno Tim nece biti u njegovoj polovini.
    Tamo mu Federer ulece. Iskusno.
    Cisto da se ne zale Novakovi navijaci kako mu stalno Tim dolazi.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      MOzda je zato i pukno na kraju, smrklo mu kad je pomislio da ce sutra ipak igrati protiv Nadala.
      Verovatno je pregovarao sa organizatorima pre danasnjeg meca i oni mu tekli da finale mora u nedelju
      Sutra bi mu sanse bile tek nesto vece od Rogerovih u petak

      Nije bilo sudjeno ove godine i to je to,idemo dalje sa Wimb i Uso bi ispravio ovo a prvi je favorit nesumnjivo

      Comment


      • Jako mi je teško pao ovaj poraz, verovatno zato što se mučno odužio tokom dva dana uz mnogobrojne prekide, vetar, kišu, sranja i lupetanja... Baš sam ispražnjena a ugasila sam odma posle 3. seta i rešila da više ne gledam TV, ali opet, ne mogu da ne provirim na forum, neki livescore...

        Za utehu jedino što je maltretiranje završeno i ne moramo sutra da gledamo još jedno mučenje protiv Rafe. Ja sam sa tenisom završila do W, ajde do djavola više, sad bi stvarno više volela da je preskočio ovaj odvratni turnir.
        Last edited by Larisa; 08-06-19, 16:39.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Ima i pozitivnih stvari. Speman je fizicki, nabacio je neki gramcic misicne mase, zdrav , nadamo se izasao iz ove zbrke.
          Zaista kada se okolnosti sagledaju, ne postoji nesto sto po njega nije poslo naopako.Ne moze uvek i sve da preokrene, borio se ..
          Nista ne zameram niti sam posebno razocarana.
          ...............

          Jako me zanima (volela) bih da prijavi Queens.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ljudi, setite se kakav je bio prosle god. u ovo vreme i koju je izjavu dao posle poraza na RG. Treba da budemo presrecni, spojio je 3 Slema i igrao polufinale RG.

            Thiem je zasluzeno dobio i svaka mu cast. Da je Wawrinka bio u Novakovom delu, verujem da bi od njega izgubio.

            Pozitivno je sto je skupo prodao svoju kozu, pokazao je omladincima da i kad ima los dan mnogo ga je tesko pobediti. Meni je drago da je Zvereva glatko pobedio. Takodje, nije pruzio priliku Nadalu da preko njega uzme Slem.
            On se i u najboljim danima mucio na RG, tako da ovo sigurno nije razocaravajuce. Mozda cemo docekati da Nadal kiksne nekad na RG ili da se poklopi da Novakova polovina igra prva, videcemo sta buducnost donosi, najbitnije da nema vise onog tereta da mora osvojiti RG- to je stiklirano.

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Ima i pozitivnih stvari. Speman je fizicki, nabacio je neki gramcic misicne mase, zdrav , nadamo se izasao iz ove zbrke.
              Zaista kada se okolnosti sagledaju, ne postoji nesto sto po njega nije poslo naopako.Ne moze uvek i sve da preokrene, borio se ..
              Nista ne zameram niti sam posebno razocarana.
              ...............

              Jako me zanima (volela) bih da prijavi Queens.
              Isto razmisljam

              Comment


              • Originally posted by Pikaso View Post
                Ljudi, setite se kakav je bio prosle god. u ovo vreme i koju je izjavu dao posle poraza na RG. Treba da budemo presrecni, spojio je 3 Slema i igrao polufinale RG.

                Thiem je zasluzeno dobio i svaka mu cast. Da je Wawrinka bio u Novakovom delu, verujem da bi od njega izgubio.

                Pozitivno je sto je skupo prodao svoju kozu, pokazao je omladincima da i kad ima los dan mnogo ga je tesko pobediti. Meni je drago da je Zvereva glatko pobedio. Takodje, nije pruzio priliku Nadalu da preko njega uzme Slem.
                On se i u najboljim danima mucio na RG, tako da ovo sigurno nije razocaravajuce. Mozda cemo docekati da Nadal kiksne nekad na RG ili da se poklopi da Novakova polovina igra prva, videcemo sta buducnost donosi, najbitnije da nema vise onog tereta da mora osvojiti RG- to je stiklirano.
                Postoji teret Rga ali manji,dupli karijerni slem,to je nesto sto bi trebalo da se osvoji na putu ka Goatu,ima jos 2,3 godine,ako i ne bude favorit kao ove odnosno bude jos neko osim Rafe ko ce biti bolji od njega na sljaci,onda ga mozda posluzi sreca

                Bilo je i gorih Novakovih poraza,posle 3 slema uzastopno,nije strasno

                Comment


                • Meni je ubedljivo najgori poraz bio F USO 2012 , okolnosti slicne , samo ipak je to USO. Ne da potcenjujem Andya naprotiv, ali ono mucenje u prva dva seta je meni neprevazidjeno
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Bilo bi veliko iznenadjenje da prijavi Queens. To znaci 0 dana odmora. A to je potpuno nebitan turnir, prosle godine je psiholoski bio vazan.

                    Tesko je osvojiti Rolan Garos uzimajuci u obzir da oni koji ne dolaze do izrazaja na ostalim turnirima tu daju 200%. A ima ih dosta, Zverev, Thiem, Rafa posebno bude motivisan jer na betonu se fizicki raspadne a dodje do zavrsnice turnira, zatim Wawrinka itd. Novak je imao dobru ideju da psiholoski propusti vecinu turnira posle AO i energiju potrosi na RG. Samo nije imao srece.

                    Ono sto sam primetio danas je da je on sada napredovao u ozbiljnog napadaca sto se tice igre. On je ovo mogao da dobije iz defanzive jer ima bolju kontru od Dominika. Austrijanca je stigao umor u poslednjem setu, verujem da Novak nije zeleo da ostaje tamo do 15-13, probao je drugacije.

                    Nek je ziv i zdrav i nek igra sto duze da uzivamo da ga gledamo.

                    Comment


                    • Zato i nije lose sto je toliko izlazio na mrezu ..to sam i pomenula tokom meca iako je % mogao biti bolji , takticki mi se svideo pristup, mind set.

                      Par meceva za privikavanje na podlogu , ne bi smatram bilo lose u ovoj fazi karijere. Brani i F 300 poena tamo, nije beznacajno. Pre srede ne verujem da bi ga organizatori stavili da igra.Od W krece pakao za odbranu bodova..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Sve je bilo savršeno do 1/2 finala počev od igre pa do vremena provedenog na terenu.
                        Ali RG ne bi bio to što jeste kada ne bi iz rukava izvukao 'slučajnost' koja se nekim čudom uvek zalomi Novaku.
                        'Slučajnost' je po ko zna koji put svoj posao odradila savršeno i to je bio kraj.
                        Idemo dalje!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Sve je bilo savršeno do 1/2 finala počev od igre pa do vremena provedenog na terenu.
                          Ali RG ne bi bio to što jeste kada ne bi iz rukava izvukao 'slučajnost' koja se nekim čudom uvek zalomi Novaku.
                          'Slučajnost' je po ko zna koji put svoj posao odradila savršeno i to je bio kraj.
                          Idemo dalje!
                          Potpis, ne može kraće i tačnije.

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Zato i nije lose sto je toliko izlazio na mrezu ..to sam i pomenula tokom meca iako je % mogao biti bolji , takticki mi se svideo pristup, mind set.

                            Par meceva za privikavanje na podlogu , ne bi smatram bilo lose u ovoj fazi karijere. Brani i F 300 poena tamo, nije beznacajno. Pre srede ne verujem da bi ga organizatori stavili da igra.Od W krece pakao za odbranu bodova..
                            Kada se pogleda realno, gledajuci ostale top 8 igrace Novak nema pojma da igra na mrezi a i drop shot mu je najslabiji od svih. I tu ima mnogo da napreduje ali on ima 32 godine i usao je u 33, tesko da ima vremena da se posveti tome da postane dobar volej igrac.

                            Cenim da je njegov raspored sledeci, Wimbledon, preskace Kanadu, Sinsinati, US Open i onda Sangaj, Pariz mozda ako bas zatreba za bodove i onda WTF.



                            offtopic: Dominik Thiem i ostali trebaju da prave Nole i ovu dvojicu od blata i da se kidaju da stignu do duela sa njima jer tako samo mogu da nauce od njih pa makar stalno gubili. Onda kad dodju njima klinci, ima da ih samaraju.

                            Comment


                            • Posle svakog poraza i salvi kritika ja se uvek pitam kako je onda br 1 i to godinama.

                              Comment


                              • Sasvim sigurno nije top na mrezi, niti sam negde rekla da treba da postane sv igrac u 33g ali ne treba ni preterivati.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X