Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao vi sve znate; ne znam zašto se uopšte iko takmiči, neka odma predaju pehar Nadalu da se ne cimamo!

    Stani malo bre i Novak (i Tim) se još uvek nešto pitaju
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Meni smeta Novakov pristup, ono kad on svjesno ide u "tihu smrt". Zelim da popizdi nacisto, da slomi reket u komade prije samog pocetka nastavka (sto je nemoguce), da mu vidim krv u ocima.. Onda mi nije zao kako god da se zavrsi mec.

      Comment


      • Izacice on danas sa drugacijim stavom, svestan je da mora odmah da reaguje.
        Verujem da su Vajda i statisticar odradili dobro svoj deo posla.

        Comment


        • @Joker

          Taj pristup mu je doneo pobedu protiv Zvereva, ovde ce ipak morati da menja stvari.
          Last edited by Pikaso; 08-06-19, 10:55.

          Comment


          • oni mogu i verovatno jesu,ali svako najbolje poznaje sebe.novak zna da li može ili ne može da pobedi,a ako ne zna,saznace posle tri udarca
            Wizard

            Comment


            • KOliko je sralo Tima. Ceo set ga je sralo. Nisam skoro video da je neko imao onoliko srece kao Tim na onoj brejk lopti na 4:4...

              Jbg Tim je za klasu gori od Novaka, ali vetar ce da ga spasi...

              I temu sam pogresio ovakav nervozan, nek Olja prebaci komentar
              Last edited by 147; 08-06-19, 11:58.

              Comment


              • Napokon da se zavrsilo, kakva patnja i horor, tako me glava zabolela momentalno...ouufff
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nije bio sav svoj, a nije ni bio vrhunski spreman za ovaj turnir. I dalje ga mnogo toga sa strane ubija i zna da poremeti. Takav je. Idemo dalje.

                  Comment


                  • Stvarno agonija i debilni mec. Bio je Nole dobar i vidi se da je bolji od Dominika ali tesko je igrati ovako. Mnogo puta su izlazili pa se vracali. Sto se mene tice, kao da je osvojio.

                    Comment


                    • Kako nije bio vrhunski spreman? Pa Novak ne moze bolje od ovoga da se spremi. Na sljaci mu je neophodno malo srece.

                      Comment


                      • Nole na zasluzeni odmor nema svrhe se vise nervirati

                        Comment


                        • Ma nek se zavrsilo...

                          Comment


                          • I da je dobio ovo sta onda?
                            Sutra na ormornog i svezeg Nadala, a on se vukao po terenima poslednja tri dana svaki dan.... Bas posteno i ravnopravno.
                            Na ovakve smrdljive organizaciono i infrastrukturno nedostojne svog ranga turnire ne treba ni da ide... Ali mora, igra za istoriju....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Horor mec.Tjesim se i da je pobijedio Nadal bi ga satrao sutra.
                              Bilo bi dobro da se finale igra u ponedeljak,sutra Tim nema nikakve sanse

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I da je dobio ovo sta onda?
                                Sutra na ormornog i svezeg Nadala, a on se vukao po terenima poslednja tri dana svaki dan.... Bas posteno i ravnopravno.
                                MOzda je zato i pukno na kraju, smrklo mu kad je pomislio da ce sutra ipak igrati protiv Nadala.

                                Comment

                                Working...
                                X