Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI kao i uvek odlicno, razmisljamo identicno ti jos prelepo to preneses ovde na temu... medjutim ovaj put se ne slazem i to sa stavkom broj 7.
    Vidimo se sutra

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      NI kao i uvek odlicno, razmisljamo identicno ti jos prelepo to preneses ovde na temu... medjutim ovaj put se ne slazem i to sa stavkom broj 7.
      Vidimo se sutra

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Znas da nece biti vjetra sutra?

      Comment


      • Провери твит @ATPMediaInfo: https://twitter.com/ATPMediaInfo/sta...369883136?s=09

        Comment


        • Novak prvi put posle 2.5 godine nije favorit u jednom mecu. Poslednji put nije bio favorit u finalu Roland Garrosa 2014.

          Smeo bih da se kladim da ce to biti jedini mec ove godine u kome Novak nece da bude favorit.

          Cini mi se, a neka me neko ispravi, ovo je zadnjih 5 meceva u kojima Novak nije bio favorit:

          1. Finale Roland Garrosa 2014. - protivnik Nadal. Novak je izgubio sa 3:1.

          2. Finale Rima 2014. -protivnik Nadal. Novak je pobedio sa 2:1.

          3. Finale Us Opena 2013. -protivnik Nadal. Novak je izgubio 3:1.

          4. Polufinale Roland Garros 2013.- protivnik Nadal. Novak je izgubio 3:2.

          5. Finale Monte Karla 2013. - protivnik Nadal. Novak je pobedio 2:0.

          Sve ovo pisem iz glave, ali sam poprilicno siguran da je tacno. Dobro je pitanje kada je poslednji put igrao neki mec a da nije protiv Rafe i da nije bio favorit? Ja bih se kladio da je u pitanju finale Dohe 2011. protiv Federera.
          ( u finalu Sinsinatija 2015. je imao jednake sanse kao i Rodzer, pa to ne racunam)
          Last edited by 147; 06-01-17, 20:06.

          Comment


          • U ovom trenutku Novaku nije potrebno to breme favorita. Uloga iz senke je sasvim dobra i komforna. Neka se malo drugi favorizuju nije problem, bitno je na kraju pokupiti kajmak.
            sigpic

            Comment


            • ana današnjoj utaknici
              koja se jubilarno igra svake godine baš na badnje veče
              toes:
              ja protiv kuvane rakie toes šumadijskog čaja
              bijo samti izraziti favorit na svim opkladijonicama
              ali
              medžutim
              u tajbrejku odlučujućeg petog seta
              počeo sam malda zaplićem snogama
              aod jeziku daine govoru
              pasam lepo predao meč
              i ošo dase spavam





              lutajući reporter tuta bugarin
              nežno šapće sneguljici
              dok patuljci ruju
              u rudnici

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Meč čudnog toka ali samo za one koji ne poznaju Nanda.
                Nando iznenađujuće stabilnog servisa i naročito bekenda.
                Novaku treba ovakav meč ali samo sa pozitivnim ishodom.
                Potpisujem.
                Novaku je baš trebao ovakav meč i čupanje iz ... da pokaže i sebi i svima koliko može.
                I da na krilima samopouzdanja iz današnjeg meča uđe u finale sa Marejem.
                Samo da ne bude previše vetra sutra, pa da knjižimo.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Novak ne moze sutra biti favori iako nikoga ne bi iznenadila njegova pobjeda.

                  Novak vraca formu. To traje, to je proces. Do sada je islo skoro pa idealno. Poraz sutra, tako dugo dok nije pregazen, ne bi imao veliki efekt. To bi znacilo da je na dobrom putu ali jos treba vremena... Uvjerljiv poraz bi ga pak vratio tamo gdje je bio na pocetku ove nedjelje. Eventualna pobjeda bi bila jos jedan korak u pravom smjeru.

                  S druge strane, Mari polako ali sigurno ulazi u zasicenje. Znamo kako se Novak nosio sa zasicenjem godinama dok na kraju nije pokleknuo. Ne znamo kako ce Mari da se nositi. Kad ce da pukne. Hoce li to biti u vidu jednog poraza ili visemjesecnog pada forme?

                  U slucaju da pobijedi sutra, to bi bila 2. pobjeda za redom nad Novakom. Ona bi dodatno digla ocekivanja za AO, postao bi jasan favorit. Skoro da mislim da bi poraz bio bolji za njega. Serija od 30 pobjeda bi bila teg oko vrata. Naravno, pod uslovom da nije uvjerljiv poraz.

                  Kladionice daju 59% sansi Mariju. Ja bih mu dao barem 65% uz pretpostavku da ce biti vjetrovito.

                  Comment


                  • Originally posted by Weltschmerz View Post
                    Провери твит @ATPMediaInfo: https://twitter.com/ATPMediaInfo/sta...369883136?s=09
                    Code:
                    6 mec lopti spasio i DOBIO vs Gar. Lopez (81) Vimbldon 2005. R64  3-6    3-6     7-6(5) 7-6(3) 6-4
                    2 mec lopte spasio i DOBIO vs H.I. Cela (16)  Bec 2007. QF        6-3    5-7     7-6(2) 
                    5 mec lopti spasio i DOBIO vs Sera (56)       Hale 2009. R16      5-7    7-5     6-1
                    3 mec lopte spasio i DOBIO vs Stepanek (14)   Bazel 2009. SF      6-7(4) 7-5     6-2 
                    3 mec lopte spasio i DOBIO vs Kolsrajber (31) I.Vels 2010. R32    6-3    2-6     7-6(3)
                    2 mec lopte spasio i DOBIO vs Federer (2)     USO 2010. SF        5-7    6-1     5-7    6-2    7-5
                    2 mec lopte spasio i DOBIO vs Federer (3)     USO 2011. SF        6-7(7) 4-6     6-3    6-2    7-5
                    1 mec loptu spasio i DOBIO vs Berdih (7)      WTF London 2011. RR 3-6    6-3     7-6(3)
                    4 mec lopte spasio i DOBIO vs Conga (5)       RG 2012. QF         6-1    5-7     5-7    7-6(6) 6-1
                    5 mec lopti spasio i DOBIO vs Marej (3)       Sangaj 2012. F      5-7    7-6(11) 6-3
                    2 mec lopte spasio i DOBIO vs Gulbis (87)     Montreal 2015. QF   5-7    7-6(7)  6-1
                    5 mec lopti spasio i DOBIO vs Verdasko (42)   Doha 2017. SF       4-6    7-6(7)  6-3
                    ---
                    3 mec lopte propustio i IZGUBIO vs Juznji (22) Roterdam 2007. SF  6-3    6-7(7)  5-7
                    3 mec lopte propustio i IZGUBIO vs Nadal (1)   Madrid 2009. SF    6-3    6-7(5)  6-7(9)
                    Last edited by cssr; 07-01-17, 11:40.

                    Comment


                    • Originally posted by pedja5000 View Post
                      Novak prvi put posle 2.5 godine nije favorit u jednom mecu. Poslednji put nije bio favorit u finalu Roland Garrosa 2014.

                      Smeo bih da se kladim da ce to biti jedini mec ove godine u kome Novak nece da bude favorit.

                      Cini mi se, a neka me neko ispravi, ovo je zadnjih 5 meceva u kojima Novak nije bio favorit:

                      1. Finale Roland Garrosa 2014. - protivnik Nadal. Novak je izgubio sa 3:1.

                      2. Finale Rima 2014. -protivnik Nadal. Novak je pobedio sa 2:1.

                      3. Finale Us Opena 2013. -protivnik Nadal. Novak je izgubio 3:1.

                      4. Polufinale Roland Garros 2013.- protivnik Nadal. Novak je izgubio 3:2.

                      5. Finale Monte Karla 2013. - protivnik Nadal. Novak je pobedio 2:0.

                      Sve ovo pisem iz glave, ali sam poprilicno siguran da je tacno. Dobro je pitanje kada je poslednji put igrao neki mec a da nije protiv Rafe i da nije bio favorit? Ja bih se kladio da je u pitanju finale Dohe 2011. protiv Federera.
                      ( u finalu Sinsinatija 2015. je imao jednake sanse kao i Rodzer, pa to ne racunam)
                      Pedjo 2011 Dohu nije ni igrao.
                      Verovatno mislis na Dubai.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pedjo 2011 Dohu nije ni igrao.
                        Verovatno mislis na Dubai.
                        Da, da, mislio sam na Dubai. Hvala na ispravci.

                        Inace cssr, ta tvoja tabela nije skroz tacna. Gde je tu mec sa Gulbisom iz Montreala 2015. ?

                        Comment


                        • cssr,

                          Interesantno bi bilo znati u kojoj fazi meca su bile mec lopte.

                          Jucer su bile u TB drugog seta (3 na Verdaskov servis i 2 na Novakov; 4 vezane).

                          Protiv Rafe 2009. su bile u TB 3. seta. (Cini mi se da nije bilo vezanih i da su sve bile na Rafin servis.)
                          Last edited by NI; 07-01-17, 11:39.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            cssr,

                            Interesantno bi bilo znati u kojoj fazi meca su bile mec lopte.

                            Jucer su bile u TB drugog seta (3 na Verdaskov servis i 2 na Novakov; 4 vezane).

                            Ja se secam nekih mec lopti

                            Protiv Rafe 2009. su bile u TB 3. seta. (Cini mi se da nije bilo vezanih i da su sve bile na Rafin servis.)
                            Ni, evo ti sve mec lopte koje sam nasao da je Djokovic spasio u karijeri( a da je potom dobio te meceve):
                            Sa Endijem 2012: https://www.youtube.com/watch?v=o6oTaR17Rnc
                            Sa Tsongom 2012: https://www.youtube.com/watch?v=dQ8DvvJAnOU . Pogledaj 23:21(2 mec lopte) a zatim 25:22, pa 26:00.
                            Protiv Gulbsisa 2015: https://www.youtube.com/watch?v=YS1GcX1yWUE Jedna mec lopta na 00:40, drugu nisam nasao.
                            Protiv Rodzera 2010 i 2011: https://www.youtube.com/watch?v=NTXRuOS0zss
                            Protiv Berdiha 2011 https://www.youtube.com/watch?v=wIkubJfVahg na 2:55
                            Protiv Kohlschreibera 2010. https://www.youtube.com/watch?v=mjbLBxzktnk

                            Protiv Sere 2009. se secam da je Novak gubio 1:0 5:2 i 0:40 na svoj servis.

                            Evo i protiv Rafe 2009: https://www.youtube.com/watch?v=auzG1ENI7MU. Na 12:12 Novak ima prvu od tri mec lopte, prvu na svoj servis.

                            Po meni su najbitnije bile one protiv Rodzera 2011. Jako bitni poeni. Samo se tu postavlja jedno pitanje. Da je Rodzer dobio taj mec, da li bi Novak ranije osvojio RG?
                            Last edited by 147; 07-01-17, 12:05.

                            Comment


                            • Muri ulazi u zasicenje cega se je zasitio? 1.mjesta? Zakljucak na osnovu egzibije i Dohe, do koje je doso do finala onako kako je dosao i do 1.mjesta tjesno ali pobjedama. Tek je pocela sezona i NI pise zasicenje ide polako ali sigurno, i to turnir 250, svasta se pise

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Muri ulazi u zasicenje cega se je zasitio? 1.mjesta? Zakljucak na osnovu egzibije i Dohe, do koje je doso do finala onako kako je dosao i do 1.mjesta tjesno ali pobjedama. Tek je pocela sezona i NI pise zasicenje ide polako ali sigurno, i to turnir 250, svasta se pise
                                Apsolutno se slazem sa NIjem. I bolje je da dodje do malo zasicenja kod Endija. Naravno to u Australiji nece da se vidi, ali ako bude bio pucao na sve turnire od Australije do sezone sljake Endi nije narocito pametan. Ako Endi dodje barem do finala Australije po meni treba kao i prosle godine da ne siluje do sezone sljake. Bolje i da se zasiti nego da siluje na svakom turniru pa da sagori kao sveca.
                                Last edited by 147; 07-01-17, 12:23.

                                Comment

                                Working...
                                X