Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Odakle znas?
    Prvo da se izvinim tebi i Sanduu što nisam odmah odgovorila, nisam bila kod kuće - nisam vas kulirala.
    Načula sam nešto da u Australiju ide bez Pepea ( ne mogu da otkrijem izvor koji je do sada uvek bio pouzdan), što bi bilo odlično.
    Čak je i Jelena pod znakom pitanja.
    Vidim pitate se od kada je Marko deo tima.
    Ako se ne varam on je povremeni sparing partner.
    Po meni ne treba da bude deo tima jer je preterano negativan i mislim da jako loše utiče na Novaka i kao da pokušava da ga ( što bi Peca rekao) povuče sa sobom u baruštinu ondašnju.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Vidim pitate se od kada je Marko deo tima.
      Ako se ne varam on je povremeni sparing partner.
      Po meni ne treba da bude deo tima jer je preterano negativan i mislim da jako loše utiče na Novaka i kao da pokušava da ga ( što bi Peca rekao) povuče sa sobom u baruštinu ondašnju.
      Pre ce se Novak odreci tenisa nego brata. Zaboravi na to.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Pre ce se Novak odreci tenisa nego brata. Zaboravi na to.
        To je jasno i logično. Samo mislim da treba razgraničiti porodicu i posao.
        Druženje sa bratom u slobodno vreme, a kada tenira da Marko nema pristup terenu inače ode sve do vraga.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Druženje sa bratom u slobodno vreme, a kada tenira da Marko nema pristup terenu inače ode sve do vraga.
          Da mu zabrani pristup terenu?! Nema sanse. Marko je u teskom kanalu i ovo je nacin da se oseti potrebnim i voljenim. Depresija je veoma zeznuta stvar i mora se pazite na svaki detalj. Ko zna sta se njemu vrzma u glavi.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Otkad si ti u Novakovom stabu? Jel ima jos mesta? Kako je Marko jel se oporavlja mukica? Sta kuva Jeca za rucak?

            Elem... da se manem corava posla, kod mene Novak ima kredit do RG-a, dotle necu kritikovati niti jedan njegov izbor ili njegovu odluku. Ako tada budem video klasicnu kurcobolju I ljubav na mrezi kada cestita pobedu raznim mediokritetima, bicu za penziju I spusticu ocekivanja. Praticu nekog drugog. I posle svega nas najbolji sportista ikada.

            I da jos jedna stvar, mrzim Marka Djokovica, ne zbog toga sto radi Novaku nego generalno mrzim tunjave likove koji ne mogu da se izbore ni sa jednim problemom I uvek traze zaklon I podrsku od nekog drugog, jaceg. Najobicnija sisica.
            Prvi deo...

            To moras roditelje da pitas.

            Drugi deo...

            Zamisli kredit, ti mu dajes neke rokove...Sta si ti da Novak kod tebe ima bilo kakav kredit... Mozda si Filip Cepter.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • To se tako kaže..
              Kod mene recimo Novak ima grejs period od godinu dana.. Zaslužio je..

              Comment


              • Gde si Tuto

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • djokernoleIt's all about the hips guys 😂 #danceclasscrasher
                    My hips don't lie @shakira 🙏👌🙌💃🕶
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Car

                      Mi-4c

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znaci da ce igrati do Tokia 2020, najmanje. Ambicije i ciljevi dakle postoje, mozda drugacije definisani. Adidas takodje ima novu ediciju Barricade ND.
                        Izgleda da sponzori veruju u Novaka vise nego sopstveni navijaci -pojedini.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • ‚‚‚srpski teniser vredno radi na Muratoglu akademiji koju je tokom ove godine otvorio poznati teniski trener koji je između ostalih radio sa Serenom Vilijams, a spominjao se i kao mogući naslednik Borisa Bekera u Novakovom stručnom štabu. ... ‚‚

                          http://www.vesti-online.com/Sport/Te...preselio-VIDEO

                          ‚‚ ... Ovih dana se sunčam samo u opremi - poručio je Novak uz snimak drila na pesku. ... ‚‚

                          http://sport.blic.rs/tenis/vredno-ra...-video/nl14es9

                          ‚‚ Gilbert veruje u Đokovića! ‚‚

                          ‚‚ ... - Sada je 30. januar 2017, dan posle finala Australijan opena. Novak i Serena su šampioni Melburna. Uopšte nisam iznenađen - rekao je nekadašnji trener Agasija, Rodika i Mareja za "ESPN" ... ‚‚

                          http://www.vesti-online.com/Sport/Te...rickom-zvezdom
                          Last edited by nikas; 17-12-16, 21:53.

                          Comment


                          • Utrkujemo se svi svakodnevno da objavimo kako Novak trenira

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Novak u sledecoj sezoni? Treneri, ishrana, problemi desne ruke... it.d.

                              Mnogo je spekulacija u vezi Noletove zavrsne, pousezone?Licno mislim da on dobro zna sta radi, tako da ne bih preterano obrazlagao razne spekulacije i pametovanja. licno mislim da je njegov jedini oroblem ( i nazalost) najveci stanje desne ruke. Jeli lakat, rame, podlaktica, nadlaktica, ili sta vec. Sve drugo je zanematljivo, ili narodski receno LUK I VODA. Vileo bih da 100 posto nisa u pravu, naravno...

                              Comment


                              • Originally posted by djolesmederevac View Post
                                Mnogo je spekulacija u vezi Noletove zavrsne, pousezone?Licno mislim da on dobro zna sta radi, tako da ne bih preterano obrazlagao razne spekulacije i pametovanja. licno mislim da je njegov jedini oroblem ( i nazalost) najveci stanje desne ruke. Jeli lakat, rame, podlaktica, nadlaktica, ili sta vec. Sve drugo je zanematljivo, ili narodski receno LUK I VODA. Vileo bih da 100 posto nisa u pravu, naravno...
                                U pravu si. Desna ruka, donji deo ledja i stvari van terena (glava npr) su ga kostale rezultata nakon RGa.

                                https://youtu.be/UDvQTDiAqdE

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X