Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak može opet biti nalik onom starom samo ako daje 100% snage, volje... Predobar je on teniser da bi imao velike padove tokom sezone.. Umesto da trenira sve "više" i kvalitetnije, čini mi se dobar deo sezone "otaljava" sa istima..
    Opet, ove godine je uzeo 2GS i završio kao drugi(što je odlično uzimajući u vidu Novakovu formu)..
    Sledi DC.. Posle toga neka lepo odmori i napuni baterije.. Ukoliko osvoji AO, sezona 2020 dobija novu dimenziju.. OI će imati veliki uticaj na celu sezonu..
    Sve ovo važi samo ukoliko bude potpuno zdrav..

    Comment


    • Ja ne pamtim da je reternirao losije, NI. Nije problem bio Federer nego Novak. Ocajan je bio veceras, bas ocajan. Na 50% od svojim trenutnih mogucnosti i nekih 30% od svog najboljeg tenisa ove godien na AO. Nesto ga muci jer ovakav debakl se ne moze objasniti samo teniskim stvarima. On veceras mentalno nije bio na terenu.

      Comment


      • Sem povremenih bljeskova returnirao je slabo i protiv Dominika, koji bas i nije igrac cija se igra zasniva toliko na servisu, a uzeo vise od polovine poena na 2.
        Mozda je i bolest koju je "prelezao" igrajuci Pariz dodatno iscrpila a hteo je da da sebi sansu. Bar se u ovom mecu nije potrosio , gotovo da je prestajao
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Много смо ми навијачи желели, хоћемо све одмах, узео Париз и очекујемо да узме све, као да нема и других играча.... ови су пропустили Париз и правили паклени план за напад и успели, Ноле није имао времена ни да преспава... нека спава сада два месеца па јово наново...
          sigpic

          Comment




          • Samo da bude ruka ok. Prvi put imam osećaj da može da završi karijeru. Zdrav si ŠAMPIONE 💪

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • 1.Roger je bio sjajan,onakvom igrom,niko ama bas niko u ovakvim uslovima nema sanse,mozda top Novak ali top Novaka osim na slemovima sigurno necemo gledati do kraja karijere
              2.Novak je bio losiji nego protiv Tima,mislim 2 duple na pocetku gema??ajde sa linije jos i nekako,e sad razlozi slabe igre ne znam samo se nadam da nije ozbiljnija povreda
              3.Novak je u krizu,ne znam sta su uzroci krize,dal skrivena povreda,nedovoljno treniranja i rada ili godine ili sve u paketu,ali ovo nije dobro

              Ako ne osvoji Ao(iz kojih god razloga)price o Goatu padaju u vodu,ali svejedno on je uradio vec i previse u karijeri

              Uopste mi se ne svidja Ivansevic ali uopste i to nema veze sa nacionalnoscu,nego mi lik izgleda prilicno ograniceno mentalno u intevjuima

              Ili samo Vajda ili vrati Bekera Bogotca,on je za Ivanisevica izmislio tenis,a i debelo je inteligentniji
              Last edited by Srkisa; 15-11-19, 01:52.

              Comment


              • Hvala svima vama na interesovanju i lepim recima, divni ste [emoji173]
                I jedna mala opaska, za moje eventualno odsustvo, informacije moze da ima samo Bojana, ne verujte raznim trolovima ovde


                Nije lep osecaj ni jutro posle. Nisam citala sta ste pisali, ali meni izgleda da nesto nije u redu, ako pocnemo od servisa samo i to jos od Tima. Steta, jer su ovaj turnir, prvo mesto i novi rekordi zavisili samo od njega, no Federer je odigrao perfektan mec, vidi se i po izjavama posle da mu je ovogodisnji W i dalje u glavi, neprezaljen, tako da je bio max spreman.
                I mada je Novak cak i dao neku nadu posle problema u prvom gemu drugog seta, brzo se predao i potonuo.

                Bas los ukus u ustima na kraju godine i to pred pauzu, ali sta da se radi i to je sport.
                Bice bolje verujem
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nego, može li se srediti ovaj forum da radi valjano preko TT? Da baci na prvi nepročitan post, a ne da se zakuca na tamo neki... Možda treba neki plugin noviji instalirati.

                  Comment


                  • Ako putuje u Madrid, trebalo bi da povreda nije ozbiljnija. Kada se ohladi telo procenice nadam se šta je najbolje .
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Former tennis stars slam ATP Finals crowd over Novak Djokovic treatment during Roger Federer defeat Novak Djokovic was knocked out of the ATP Finals by Roger Federer (Picture: Getty)

                      A number of former tennis stars have slammed the ATP Finals crowd over their treatment of Novak Djokovic during his defeat to Roger Federer. Djokovic’s hopes of winning the ATP Finals for a sixth time and end the year as world number one were ended on Thursday evening as he suffered a 3-6 4-6 defeat to a revitalised Federer. Federer produced a brilliant performance at the O2 Arena in London to down his great rival and advance to the semi-finals of the season-ending event. Federer produced a brilliant performance to advance to the semi-finals (Picture: Getty)
                      But a number of former stars have criticised the partisan ATP Finals crowd after several Djokovic mistakes were greeted by cheers and applause. Speaking after the match, former British number one Greg Rusedski told Amazon: ‘I think it’s disrespectful when you’re clapping double faults. That’s too much. ‘I don’t mind fans supporting one guy over the other – that’s your choice – but there’s a certain etiquette you have to have out there. ‘That really got into Djokovic’s head because he double faulted, some of the crowd applauded and he double faulted again. Then he got broken and from that point on he was always behind in the match. ‘He never recovered. He gets too hard a time sometimes.’

                      Another former British number one, Annabel Croft, added: ‘I felt sad for Novak tonight. Here is a great, great champion. Someone who has achieved so much in the game. Federer won in straight sets in front of a partisan crowd in London ‘What does he have to do to get a crowd on his side? He was playing some beautiful tennis and it was just met by polite applause. ‘Some of his double faults were being clapped and cheered. It looked to me like he became very subdued and went into his shell after that. ‘He couldn’t fire himself up. I did feel a tinge of sadness for him because he looked a little lost out here and it can’t be easy when you’re taking on 20,000 people.’

                      The former Australian Open semi-finalist, Daniela Hantuchova, also criticised the treatment of Djokovic and said it was one of the reasons the Serbian legend was unable to hit back at Federer during a difficult defeat. ‘I almost felt sorry for him as well because he’s done so much for our game,’ she said. ‘What else does he need to do to get respect from this crowd? ‘I think it got to his head a little bit. He didn’t even wave as he went off and that’s understandable. It’s not pleasant when someone claps your double faults so I can understand his frustration. ‘After everything he’s done it’s a little bit disrespectful. Roger is Roger but at the same time Novak is Novak so maybe a more even crowd would have been ideal tonight.’

                      Djokovic, meanwhile, played down the importance of the crowd on his defeat to Federer in his post-match press conference. ‘Look, it was an important match, and I think every time I face Roger or Rafa anywhere in the world, there’s a lot of excitement,’ he said. ‘So it was a full stadium, which was nice to see. It was loud. It was electric. You know, it was a good atmosphere.’

                      https://metro.co.uk/2019/11/14/forme...feat-11148088/


                      Juče sam bila besna, danas užasno tužna

                      Doće maca na vratanca....
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Из авиона се видело да је Федерер тешко преживео Вимблдон....није било тешко изанализирати узрок пораза и то га је много болело и жарко је желео реванш како би нешто доказао, месецима је носио то у себи и сада је био као запета пушка...На његову срећу Ноле је био рањен због пораза са Тимом, затим не баш добра форма, нешто слабија него на Вимблдону и Федереру се све поклопило...Нисам сигуран да Ноле нешто пати што га је Федерер победио, имам утисак да би му и поклонио реванш уз захвалност за Вимблдон....



                        Сада је питање који ли мотив сада има Федерер да настави да се бакће са младим лавовима, у овим позним годинама? Верујем да је и Нолету и Рафи више тенис преко главе!!!
                        Last edited by Žika; 15-11-19, 10:22.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kažu Federer se osvetio Đokoviću za Vimbldon.
                          Jeste, kako da nije. I to ne samo za ovaj Vimbldon već i za ona dva pre njega i za onaj USO, za svu bol i patnju u godinama pređašnjim. Teška osveta bila nešto slično kao kada ti neko zapali kuću a ti mu vratiš tako što mu počupaš muškatle na terasi.
                          Novak je na turnir došao nedovoljno spreman i to se videlo već protiv Timotija. Nedostajalo je brzine, snage i eksplozivnosti što se posredno odražavalo na mentalnu čvrstinu i držanje koncentracije. Servis je škripao, ritern daleko od onog što može.
                          Loš kraj jedne inače uspešne sezone.
                          Čekamo AO.
                          sigpic

                          Comment


                          • Почупао му мушкатле и сад срећан иде у пензију....
                            sigpic

                            Comment


                            • Cini mi se da je nisam jedini koji je lose spavao.

                              Nemojte biti previse razocarani. 90% sam uvjeren da ce biti jos slemova, ali treba shvati da su 2011. i 2015. su neponovljive.

                              Comment


                              • Mene najvise brine to sto ne vidim kako ce ikad vise Nole da ga dobije. Jeste naopaka tvrdnja, jer bi godine trebalo da su na njegovoj strani, ali ovo je vec treci mec za redom da Novak ne moze bez tb-a do osvojenog seta. Federer je nasao neki recept da prilikom serve uvijek Novaka posalje u suprotnu stranu. A sa ovakvom publikom, koja ce do kraja Fedjine karijere biti ista, on ce uvijek servirati bolesno osokoljeno, dok Novak sve teze moze da izvuce iz sebe onaj momacki inat. U razmjenama je on odlican, ali na Fedjinoj servi vec treci mec za redom jednostavno nema razmjena. Blickrig pravi, previse brzo, previse furiozno..
                                Ne bi me cudilo da je upravo Rodzer bio razlog zasto je angazovao Gorana, da bi mogao bolje parirati u tom segmentu, da i on bude ubjedljiviji na svom servisu. Ali citanje Federerove serve je postala nemoguca misija za Novaka..

                                Comment

                                Working...
                                X