Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako sutra odigra kao juče pocistice Federara. Tim je odigrao najbolji meč u karijeri što je i sam priznao, manje dobro je igrao protiv Federera a dobio ga je lagano.
    Ribolovac svi treperimo ali ajde malo objektivnosti drug moj.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ako sutra odigra kao juče pocistice Federara. Tim je odigrao najbolji meč u karijeri što je i sam priznao, manje dobro je igrao protiv Federera a dobio ga je lagano.
      Ribolovac svi treperimo ali ajde malo objektivnosti drug moj.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
      Odigrao sam dobar meč a izgubio je priča za luzere.
      Pogledaj ponovo meč i posebno obrati pažnju na broj loptica koje završavaju u servis polju protivnika.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Mene samo interesuje sutrašnji meč, dobije li RF-a uvjeren sam da će sve ostalo leći na svoje....a Rafa će negdje usput otpasti.
        Novak je favorit protiv Federera, ali tu se nikad ne zna. S druge strane, poslije danasnje pobjede ce Rafa da bude na krilima. Nece on tek tako otpasti. Najbolja nam je snasa da cicipas veceras dobije 7:6, 7:6.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Pre USO govorio sam da je Dominik dobar igrač na hardu i da je pretnja Novaku. Izvesne ženske članice ovog foruma su se tada kao i uvek pravile pametne "Brzi hard" i ostale gluposti.

          Vrhunski meč zaista. Šteta što je izgubio. Ali ima li lepše od ovoga što sledi između Feđe i Noleta? Za Federera pravi trenutak za revanš. Ne igra sjajno ali porazom Novaka drastično će se mentalno promeniti pristup. Mala prednost za Rogera.

          Mislio sam da će Novak i ranije izgubiti od Thiema ali Austrijanac se umorio, tu je bila Noletova šansa. Nije bilo suđeno. I pored toga, šta god da je, da li su godine ili ne trenira dovoljno, Novak nema snage. Ipak maksimalno eksploatiše iskustvo. To je genijalno zaista.
          Dokle više?! Da li ti ikada dosadi i da li ja sada treba da budem ne znam šta i prijavim ovaj post jer je ovo čist primer provokacije?! Ili još gore ( a to ću baš da uradim) da odgovorim na provokaciju.
          Da li mi ovde imamo prava da mislimo različito od tebe? Ili je problem što je eto žena iznela mišljenje?!
          Jesi li ti stručnjak za tenis ili ljubitelj kao i svi mi?
          Ako je ovo potonje, onda ne vidim gde je greška "izvesnih članica" - svi smo izneli svoje MIŠLJENJE!!!

          MIŠLJENJE A NE TVRDNJE-NAPRAVI RAZLIKU.
          Već počinješ da mi ideš na nerve sa ovim bezobrazlukom i podmuklim podbadanjem.



          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          @NI,

          Cool si ti lik ali ti si nama prepričao kako se odvijao meč. Ko je gledao to je već sve mogao da vidi. Novak po mom iskrenom i objektivnom mišljenju, iako mi je teško to da priznam, nije dovoljno dobar. Prosto čovek nema snage. Ne sprema se kao nekada. Ali daje sve od sebe. On menja stil igre, on više ne napada, on se brani... Naravno iskustvo mu je ogromno. Kad protivnik ne igra kao Dominik sinoc to je siguran poraz.

          Da je Novak pobedio sinoć to bi bila velika krađa. Gotovo kriminalno. Dominik Thiem je pružio partiju iznad svojih mogućnosti. Delimično je to forma a delimično zaseban meč. Prvi set da je pripao Thiemu, ne bi bilo nezasluženo.

          Malo deluje bzvz ali tako je. Jebes ga, idemo dalje. Ali Novak igra u skladu sa svojom sezonom.

          Prvi bold - ako je mišljenje onda je automatski subjektivno.

          Drugi bold-Novak ne menja stil igre, uvek je ovako igrao...štaviše igra agresivnije sada, igra kraće poene, češće je na mreži...uvek je bio odličan defanzivac, ali i dobar napadač sa fantastičnom opcijom da iz odbrane pređe u napad...koliko je samo poena uzeo iz kontre...

          Treći bold- Dominik je igrao odlično, ali da si gledao RG ove godine i meč protiv Novaka ne bi ovo napisao.


          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Nije da nešto napadam Noleta. Zadovoljan sam jer se borio. Ali o čemu mi ovde pričamo? Thiem je imao preko 50 vinera u 2 dobijena seta. Kad je neko imao 50 vinera protiv Đokovića? Ono je bilo rešetanje sinoć. Da je Novak dobio to ne bi bilo zasluženo. Poeni na drugi servis Thiema, najblaže rečeno "jako slabo". Break prilike? Da li i o tome treba diskutovati? Nema 10 odigranih BH paralela. Izgubio snagu posle prvog seta. Zadnje atome je dao za povratak u trecem setu.

          Čovek je na nekom drugom, malo slabijem nivou. Počeo je da zavisi od žrebova... To dugo nije postojalo. Prosto nije to onaj nivo stari, idalje je jako dobar. Nadala može da razbuca ali da kondiciono da se nadigrava u ovakvim mečevima više ne može... I neće.

          Za Novakove standarde, sinoć je nije bio dovoljno dobar. Zar misliš da je bio besan na nekog drugog osim sebe?
          Koje standarde i kada i pod kojim okolnostima postavljene?
          Nije onaj stari? Pa da li je bilo ko od nas isti kao pre 2,3,5 godina ili 10?!
          Naravno da nije.

          Godine, povreda, dolazak mlađih(normalna smena generacija) sve to utiče.
          Nije on sam na terenu pa da melje i da sve zavisi od njega.


          Originally posted by torpedo View Post
          Mene samo interesuje sutrašnji meč, dobije li RF-a uvjeren sam da će sve ostalo leći na svoje....a Rafa će negdje usput otpasti.
          Biće baš težak meč i tesan, ali dobra stvar je što je odlučujući meč za biti ili ne biti (čitaj prolaz dalje) baš protiv Federera i baš u Londonu jer sam ubeđena da još Rodžer nije zaboravio ono na Vimbldonu.

          Mnogo toga će zavisiti od servisa obojice, a posebno od Novakovih riterna...Rodžerovog BH...itd...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • само да прође више овај 13. баксузни датум, сутра ће већ да буде лакше...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Žika View Post
              само да прође више овај 13. баксузни датум, сутра ће већ да буде лакше...
              I pun mesec Žiko
              Spoiler
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Novak je favorit protiv Federera, ali tu se nikad ne zna. S druge strane, poslije danasnje pobjede ce Rafa da bude na krilima. Nece on tek tako otpasti. Najbolja nam je snasa da cicipas veceras dobije 7:6, 7:6.
                NI, da li je bolje lagano u dva seta da dobije Grk ili da dobije 2:1 npr? Kakve su sve kalkulacije, prva druga mesta ...? Ne mogu posle sinocnjeg i današnjeg meča da racunam i gledam, razmišljam... Hvala

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  NI, da li je bolje lagano u dva seta da dobije Grk ili da dobije 2:1 npr? Kakve su sve kalkulacije, prva druga mesta ...? Ne mogu posle sinocnjeg i današnjeg meča da racunam i gledam, razmišljam... Hvala

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                  Ako dobije Cici on ide kao prvi u grupi dalje a Nadal i Zverev ko pobedi ide dalje kao drugi ako sam ja danas dobro izračunala.
                  Ako nisam unapred se izvinjavam, valjda će se javiti neko sa boljom info.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nadal i Zverev su vec igrali
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Nadal i Zverev su vec igrali
                      Cici i Nadal sam htela reći ko ide kao prvi ko ide kao drugi...gledam meč ovamo pa pišem napamet.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Kako stoje stvari Nadal moze do prvog mesta svojom i pobedom Medvedeva. Ako Zverev dobije Medvedeva sa 2-0, Nadal ispada sta god uradio. Ako Zverev dobije 2-1, Nadal mora da dobije 2-0 i da ima bolji gem kolicnik od Zvereva. Takodje ako Nadal izgubi od Cicipasa sigurno ispada, jer cak i da Medvedev dobije Zvereva, neko on njih dvojice ce imati bolji set kolicnik.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • EDIT: IPAK SAM NAPRAVIO GRESKU u prethodnom postu!!! NAdal vise ne moze da bude drugi u grupi. Ako Zverev pobedi sa 2:1 i Rafa sa 2:0 imacemo situaciju gde MEdvedev ima set kolicnik 4:2 a Nadal i Zverev po 4:3. U toj situaciji MEdvedev je prvi a onda se ne gleda gem kolicnik izmedju Rafe i Zvereva vec medjusobni duel! Dakle sve je u Novakovim rukama!

                          evo zvanicnog primera:

                          Comment 4: 3 players have 2 wins and the other player has 0 wins. The player with 0 wins is eliminated. Of the 3 players with 2 wins, 1 player’s sets won-loss is 5-2 for 71.43%; the other 2 players both have a 4-3 record in sets for 57.14%. In this case there is 1 superior player (71.43%) and the remaining 2 players are tied; it now reverts to the head to head result of the 2 remaining players with the winning player advancing as group runner-up.
                          Last edited by 147; 13-11-19, 21:38.

                          Comment


                          • Kako Medvedev sad prvi? Ima 1:4.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              EDIT: IPAK SAM NAPRAVIO GRESKU u prethodnom postu!!! NAdal vise ne moze da bude drugi u grupi. Ako Zverev pobedi sa 2:1 i Rafa sa 2:0 imacemo situaciju gde MEdvedev ima set kolicnik 4:2 a Nadal i Zverev po 4:3. U toj situaciji MEdvedev je prvi a onda se ne gleda gem kolicnik izmedju Rafe i Zvereva vec medjusobni duel! Dakle sve je u Novakovim rukama!

                              evo zvanicnog primera:

                              Comment 4: 3 players have 2 wins and the other player has 0 wins. The player with 0 wins is eliminated. Of the 3 players with 2 wins, 1 player’s sets won-loss is 5-2 for 71.43%; the other 2 players both have a 4-3 record in sets for 57.14%. In this case there is 1 superior player (71.43%) and the remaining 2 players are tied; it now reverts to the head to head result of the 2 remaining players with the winning player advancing as group runner-up.
                              Hm, znači Rafa može da bude prvi ili da ispadne?

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Hm, znači Rafa može da bude prvi ili da ispadne?

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                                Tako je. Ako Zverev dobije sa 2:0 Nadal sigurno ispada jer ce i Cicipas i Zverev imati bolji set kolicnik od njega. Jedino jos treba pojasniti sta se desava ako i Nadal i Zvereb izgube! Dakle ako Rafa izgubi 2:1 imace set kolicnik 3:5.
                                Ako u tom slucaju pobedi Medvedev 2:0 on ce imati set kolicnik 3:4 i bice bolji od Rafe. Ako pobedi Medvedev 2:1 onda ce Zverev imati set kolicnik 3:4 i on ce biti bolji od Rafe!

                                Comment

                                Working...
                                X