Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nola obavio i crkveno vencanje"na mnogaja ljeta"

    Last edited by jovan; 16-07-14, 16:29.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Draga, šta nam je Nadal doneo za svadbeni poklon ?

      Aaaaaaa set od 6 srebrnih tanjira

      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Da se vratimo ozbiljnim teniskim temama


        Last edited by jovan; 17-07-14, 08:51.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • ...

          By Richard Evans

          NEWSWEEK: How Novak Djokovic Becames Sebia's Brand Ambassador

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nole ne sme da se mnogo opusta, konkurencija je opasna



                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • WIMBLEDON 2014 CHAMPION

                  Comment


                  • Nisam se nadala da cu moci gledati to finale ali ipak sam uspela))

                    U spoiler stavljam tekst koji sam pisala jos puna svega toga, posle finala (nista zanimljivo, emocije uglavnom)
                    Spoiler
                    Nole mi se u prvom setu cinio dobro raspolozen, bio je bolji igrac na terenu ali se RF uvek znao izvuci servisom. Dosao je TB i bilo mi je jasno da mora ovaj set uzeti.....2 set lopte.....i.....nista. Izgubio set. U tom trenutku sam izasla vani, nisam mogla da gledam. Vracam se u trenutku kad Novak pravi brejk u 2.setu. Ali vidi se da nesto ne stima- desni zglob ga muci, lose se krece...ne znam ni sama kako se u tom setu izvukao, kako ga je osvojio i pored tih problema. Ali vazno je da se opet pojavila NADA. U trecem setu ide opet TB, ovaj put izlazim odmah, ne mogu da gledam. Molim brata da mi javi rezultat. Javio je da je dobio. Koliko sam se obradovala!!! U cetvrtom setu Nole pravi brejk, znaci 2-1 u setovima, brejk u 4.setu...ma ovo vise ne moze da izgubi. Ili...? Naravno odmah sledi ribrejk. A ja psujem, ljutim se, kako moze ovo sebi da dozvoli??? Uvek isto!!! Srecom pa je opet u sledecem gemu napravio brejk...ovaj put ne mogu da gledam njegov servis gem, sve drhtim da ponovo ne izgubi... Brat mi javlja da je 5-2, vracam se pred TV, osmijeh na licu, ma gotovo sam sigurna da ovo ne moze da izgubi. Ali ipak, to je Novak. Nije odservirao za set. Kako mi je u tom trenutku pozlilo......Jos ima sanse na njegov servis ali ne nadam se puno...ipak ima brejk loptu (mec loptu) ALI Federer pogađa as. Ma koliko puta ga je servis spasio u ovom mecu?? Ajde Novace bar do TB-a doguraj kad si vec toliko sebi zakomplikovao. Ne. Novak OCAJNO odigrao 11.gem na svoj servis i Federer lagano uzima set. Znaci od vođstva 5-2 on dozvoljava da izgubi 5-7. Ma nema se tu sta vise gledati. Ne mogu vise ni da se ljutim, samo mi ga je zao............
                    Idem vani, ne planiram da se vracam dok se ne zavrsi mec. Ne mogu. Samo cekam da mi brat javi da se zavrsilo, da je Novak izgubio... Sigurna sam da ce ponovo izgubiti finale Slema, da ce ponovo dozvoliti da igraci preko njega prave historiju...iako je bio TOLIKO BLIZU. Vreme prolazi, strah me da pitam kakvo je stanje. Izlazi brat vani, dize pesnice...MA KAKAV JE TO BIO OSECAJ!!! Trcim, zurim, grlim brata, idem do TV-a da vidim tu radost......Placem od srece a vidim i Nole. Kako nece, toliko se borio... Uspone, padove, godinu i po bez Slema. I...KONACNO!!
                    Ponavlja se historija. Titula iz Wimbledona + 1.mesto na rang listi.


                    A sad cu da pregledam i izlajkujem ove vase postove, vidim ima ih mnogooo))

                    Comment


                    • Dobro došla nazad
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • E konacno si se dovukla Imali smo super zurku posle W. @Proud je riknula jer je i tebe menjala ali bio je to onaj
                        srecan umor. Uzivaj, dobro dosla nazad i srecno ti uz kafu citanje 249... stranica - a na to sve Nole sampion, pjeske
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • sonjice, baš si nam nedostajala..
                          ali, ako je to cena za osvajanje još nekog GS-a, molim te da smisliš neke neodložne obaveze..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            sonjice, baš si nam nedostajala..
                            ali, ako je to cena za osvajanje još nekog GS-a, molim te da smisliš neke neodložne obaveze..
                            Haha Znao je vec AIR da je to cena za Noletov uspeh...

                            Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Bas steta sto Sonja ode privremeno a i ako je to cena da Novak bude sampion = pristajem.

                            Ako sve bude sa zdravljam OK kod Novaka, ja zaista ne vidim drugog sampiona W2014 osim njega.
                            )

                            Comment


                            • Kakva je ovo slika )



                              ...

                              With a second @Wimbledon victory, @DjokerNole not only returned to world No.1, but also to cover of ATM!

                              Comment


                              • Kralj sa krunom http://www.hellomagazin.rs/top-story...elene-dokovic/

                                Comment

                                Working...
                                X