Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je ponovo skoro kao mašina. Ipak nekoliko mladih tenisera su mu ozbiljna pretnja. Nekako lakše pariraju Novaku nego Rafi i Federeru. Dok je Novak u formi protiv dvojice najvećih rivala skoro izraziti favorit na hardu. Onaj poslednji meč Federera i poraz Novaka je rezultat puno slabijeg izdanja Novaka, ali i Federerove brutalne igre tog dana u O2 areni. Jedno sa drugim ide u paketu. Naravno tu je i verovatno najteži match up za Novaka Wawrinka ! Sa njim Novak mora da je na 100% i ništa manje od toga, jer mu zaista ne leži nikako ni na jednoj podlozi. Wawrinka ga je koštao bar 3 GS. Jednostavno mu ne leži

    Comment


    • Čuj nebitan turnir
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Kad bolje razmislim Medjed dolazi tek u SF. Sad filozofsko je pitanje dali je on teži protivnik ili Frodžerer.

        Javlja mi se da Medjed neće doći do završnice pa je možda i bolje da ga izvučemo.

        Kad sad razmislim najbitnije je da se izbegne Giros. Em će biti napaljen, em je iztiltovao Noleta, em će publika biti napaljena na njegovoj strani. Plus rani deo turnira.
        Po meni je u ovom trenutku Medvedev teži protivnik od Rodžera.
        Iz nekoliko razloga.
        Mlađi je, u boljoj je kondiciji, nepredvidiv je u mnogo situacija...Rodžera znam kao svoj džep...I za njegovu igru, svaki potez Novak unapred ima spremno rešenje...Sa Medvedevim to nije slučaj ...

        Što se mene tiče izbeći Kirjosa i Medvedeva i možemo da pevamo.
        Igra koju je Novak danas prikazao protiv Rafe ohrabruje, naročito drugi servis, BH je radio fino,FH dobar, ali po meni opet je glava presudila...s' toga biću oprezni optimista pred AO...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Možda generalno nije važan turnir ali Novaku je ova pobeda jednako značajna kao Slem.

          Slažem se sa NIem da je Medvedev tip igrača Endi Marej, i slabija verzija. Dosadan je kao stenica. Što se tiče Novakove kondicije, ono što ste videli, to je to. Neće on poboljšavati kondiciju više do kraja prvog Slema.

          Za mene partija protiv Nadala je očekivana. Respektabilno je Rafa odigrao jedan tie break. Ali to su vec sada preslikani dueli. Otuda se nekako skoro uvek zna pobednik.

          I meni se čini da mladi polako sve lakše pariraju svima. Najteži im je Roger.

          Očekujem da Roger daleko dogura, Rafa ispada kako sam napisao a Novak zavisi od žreba. Takođe mislim da Novak može bolje samo odmorniji i to je to.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-20, 21:54.

          Comment


          • Dodao Dubai u raspored

            Comment


            • Oooodličan klip! Pravo u centar!

              Comment


              • Originally posted by 40:15 View Post
                Dodao Dubai u raspored
                To je jako dobra vijest. Znaci da misli ozbiljno. Zeli sto prije nazad na prvo mjesto.

                Vjeruje da to moze postici vec u martu i da ga nece previse umoriti.
                Last edited by NI; 13-01-20, 08:47.

                Comment


                • Po meni ne treba da igra Dubai nego da fino ranije ode u USA, da trenira i da se dobro spremi za IW, da se natenane aklimatizuje, preboba džetleg...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Po meni ne treba da igra Dubai nego da fino ranije ode u USA, da trenira i da se dobro spremi za IW, da se natenane aklimatizuje, preboba džetleg...
                    Ne slazem se sa tobom iz barem 2 razloga.

                    (1) Prvi i najprostiji je taj sto Novak zadnje dve godine nije igrao od Australije do IW i lose se proveo na mastersima u Americi. Dobro 2017. je imao opercaiju, ali sustina ostaje ista. Zato je bolje da se vrati staroj rutini koja je davala rezultate. Ako vec hoce da odmora bolje je da rastelovan igra u Dubaiu nego u IW. Taman ce imati dovoljno vremena da se utrenira za 2 jako bitna mastersa koji slede, a nema bolje pripreme od igranja meceva.

                    (2) Novaku je u ovom trenutku jako bitno prvo mesto. Glavni cilj ove godine (osim slemova) mora da bude obaranje Rodzerovog rekorda po broju nedelja. Ako to ne uradi ove ili sledece godine pitanje je da li ce to kasnije moci. Sta ako Medvedev sazri i krene da konstantno igra finala kao krajem prosle godine? Ono sto hocu da kazem je da ce Novak lakse da osvoji slem sa recimo 37 godina nego da bude prvi tada. Zato je bolje da ne pravi veliku pauzu posle Australije. Sam zna koju je rutinu imao do 2016. Sada moze da uradi nesto slicno, sa mozda malo manje treninga posto je stariji.

                    Siguran sam da Novak razmislja racionalno i da ove godine nece baciti sve karte na RG kao prosle godine. Mnogo je bolje da osvoji 1500 poena od Dubaia do Miamija (a toliko ce sigurno da osvoji ako igra iole kasvetno) nego da ima 25% da osvoji RG umesto 20%.
                    Last edited by 147; 13-01-20, 00:07.

                    Comment


                    • Kakav čovek! [emoji173]



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • ♥️

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Wizard

                          Comment


                          • ovo su maje

                            Comment


                            • Sta velis to, bez plave na AO??

                              Inace, ova za trening mi je najljepsa.. i bas bi bila fora u onakvoj da igra.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X