Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • To zvuci malo cudno. On treba igarti prvi mec u Madridu za 14 dana avalja i malo trenirati prije toga.

      Comment


      • Prosle godine je dosao u Madrid, a da nije pipnuo reket do par dana prije pocetka turnira. Novaku je vrlo vazno izgleda da se sto prije vrati na prvo mjesto.
        sigpic

        Comment


        • Evo je jos jedna izjava

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Neće ni izjaviti dve nedelje pre početka da neće igrati Madrid, zbog organizatora turnira , konkurencije.., sponzora.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Neće ni izjaviti dve nedelje pre početka da neće igrati Madrid, zbog organizatora turnira , konkurencije.., sponzora.
              Slazem se, ali ovo je decidirano da ce igarati. Postoji puno nijansi izmedju.

              Comment


              • jos neke informacije

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ljubopitljivo ovo svinjce sto se tice Novakove povrede.
                  Kad god doso, dobro doso, samo da dodje
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Ljubopitljivo ovo svinjce sto se tice Novakove povrede.
                    Ne samo ljubopitljivo vec i relevantno


                    http://www.lequipe.fr/Tennis/Actuali...-madrid/459043
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Stavili su vijest na zvanicni sajt
                      http://novakdjokovic.com/vesti/tenis...man-za-madrid/

                      “Srećom, situacija sa rukom je bolja nego što je u prvom trenutku to izgledalo. Dobio sam uveravanje lekara da ću biti spreman za turnir u Madridu, a potom u Rimu i Rolan Garosu, baš kao što je to bilo i planirano. Međutim, sada mi predstoji kraća pauza da bih se potpuno oporavio. Nadam se da ću se što pre vratiti na teren i krenuti sa pripremama za nastavak sezone na šljaci”, rekao je Novak.
                      Samo da se potpuno oporavi...ako mu je Madrid vazan neka igra tamo. To mu moze biti 'odskocna daska' za naredna dva (vaznija) turnira

                      Comment


                      • Ukoliko bude igrao Madrid znači da je sve sa rukom ok. i da je u potpunostu spreman da se vrati na teren, tako da podržavam svaku odluku koju on i njegov tim donesu, a očito da mu je Madrid važan čim toliko želi da igra tamo, svaki dobijem meč donosio bi nove poene
                        Last edited by proudNolee; 22-04-14, 18:36.
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Ukoliko bude igrao Madrid znači da je sve sa rukom ok. i da je u potpunostu spreman da se vrati na teren, tako da podržavam svaku odluku koju on i njegov tim donesu, a očito da mu je Madrid važan čim toliko želi da igra tamo, svaki dobijem meč donosio bi nove poene
                          Mozda u Madridu ce igrati samo za da testira ruku, nesto sto je ucinio Nadal pre W-a 2009, kada je igrao egzibiciju sa Hjuitom samo da vidi kako ide oporavak od tendonitisa i dali ce biti koljeno spremno. Tada je uvidio da nije spreman i nije igrao Wimbledon. Nadam se da ce se Nole oporaviti sta je mozno pre i da ce zaigrati na sve turnire koji slede, bez ikakvih propusta.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Dovoljno je da situacija bude ista kao u MC, da bi preskocio Madrid. Naravno da ce on odluciti, ali ja mislim da mu Madrid ne treba. Rim je sasvim dovoljan za RG.

                            Comment


                            • On je rekao da će na teren da se vrati kada bude 100% spreman, i sigurna sam da neće rizikovati ukoliko bude osjetio i najmanju nelagodnost, ukoliko ga vidimo u Madridu znači da je spreman da igra i da je zglob sasvim uredu!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Tek sad citam da je Nole ponovo bio u Pragu...posjetio Dr.Kolara
                                (isto kao prosle godine kad je imao problema sa zglobom)

                                Comment

                                Working...
                                X