Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komplikujes stvari bez potrebe, NI. Neka Novak pobedi Federera bice dovoljno.

    Comment


    • Ima li bolje da o svemu Nole rešava prvo protiv Federera?

      I opet agonija, svi protiv njega. Cela dvorana. I on protiv njih. Bombaaaaaaa

      Comment


      • Nakon 7 i kusur godina dočekah da u baruštini ovdašnjoj brane Novaka od mene.
        Može Timotije da odigra koliko god ali kada Novak odigra dobro na hardu u dvorani Timotije sudiji prvi pruža ruku.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Nakon 7 i kusur godina dočekah da u baruštini ovdašnjoj brane Novaka od mene.
          Može Timotije da odigra koliko god ali kada Novak odigra dobro na hardu u dvorani Timotije sudiji prvi pruža ruku.
          Kad odigra odlicno,a ne dobro

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            "Novak odigrao los meč" čitam i ne mogu da verujem šta neki pišu , da je odigrao los meč bio bi žešće pregažen nego Rafa protiv Zvereva. Novak je odigrao odličan meč gde je odlučila 1 lopta a Tim je odigrao najbolji meč u karijeri što je i sam potvrdio.

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
            Nije da nešto napadam Noleta. Zadovoljan sam jer se borio. Ali o čemu mi ovde pričamo? Thiem je imao preko 50 vinera u 2 dobijena seta. Kad je neko imao 50 vinera protiv Đokovića? Ono je bilo rešetanje sinoć. Da je Novak dobio to ne bi bilo zasluženo. Poeni na drugi servis Thiema, najblaže rečeno "jako slabo". Break prilike? Da li i o tome treba diskutovati? Nema 10 odigranih BH paralela. Izgubio snagu posle prvog seta. Zadnje atome je dao za povratak u trecem setu.

            Čovek je na nekom drugom, malo slabijem nivou. Počeo je da zavisi od žrebova... To dugo nije postojalo. Prosto nije to onaj nivo stari, idalje je jako dobar. Nadala može da razbuca ali da kondiciono da se nadigrava u ovakvim mečevima više ne može... I neće.

            Za Novakove standarde, sinoć je nije bio dovoljno dobar. Zar misliš da je bio besan na nekog drugog osim sebe?

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Komplikujes stvari bez potrebe, NI. Neka Novak pobedi Federera bice dovoljno.
              Ne komplikujem stvari, samo je zamorno razmatrati varijante kad ce i onako pola njih da otpadne u narednih par sati.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Kad odigra odlicno,a ne dobro
                Malo mi previše tanka ta ocena odličan.
                Za dobiti takvog giganta na hardu u dvorani kakav je Timotije adekvatnije bi recimo bilo fantastičan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Malo mi previše tanka ta ocena odličan.
                  Za dobiti takvog giganta na hardu u dvorani kakav je Timotije adekvatnije bi recimo bilo fantastičan.
                  Taj gigant je dobio coveka koji nema pojma da igra u dvorani 2 dana pre toga i ima 5-1 skor sa nekom trojicom levata ove godine koji su na vrhu liste,znam da ne znaci nista ali eto da kazem

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Taj gigant je dobio coveka koji nema pojma da igra u dvorani 2 dana pre toga i ima 5-1 skor sa nekom trojicom levata ove godine koji su na vrhu liste,znam da ne znaci nista ali eto da kazem
                    Naravno, još samo malo i eto ga u trci za GOAT-a.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nista sada se nadamo se da ce Cicipas da pobedi Zvereva veceras sa 2:0 ali ne previse ubedljivo. Bio bih zadovoljan sa 7:6 6:4 za Cicipasa. Ako se to desi Nadal ce vrlo tesko da bude drugi u grupi. Ajde malo srece za Novaka posle ovoliko malera covece. Dakle Nadal trenutno ima gem razliku -7 a Zverev +6. Tesko ce Nadal da preokrene to ako se to bude gledalo.

                      Kvota na Nadala je bila 29 u jednom trenutku

                      Sada Novak mora da osvoji titulu. Idealno bi bilo da pobedi Cicipas i onda Zverev u 2 seta u petak popodne. Da Nadal izadje na teren znajuci da nema sansi.

                      Inace vrlo lose Ozmov intervju : https://www.youtube.com/watch?v=EUsa...ture=emb_title
                      Treba da oseti koliko je Novak raspolozen i da ne postavlja vise od 2 pitanja u ovakvim situacijama.
                      Last edited by 147; 13-11-19, 17:19.

                      Comment


                      • Kalkulacijama u vezi broja 1 se treba baviti ako/kad Novak obezbedi polufinale, pre toga nema svrhe.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Naravno, još samo malo i eto ga u trci za GOAT-a.
                          Fala Bogu pa se titula Goata ne zavodi na osnovu jednog meca,Stanojlo Tim Medjed i Grk bi bili mozda i ispred ove trojice u tom slucaju

                          Sva sreca ovog sveta je potrosena u finalu Wimbledona izgleda,od tada se urotilo nesto,daj da zavrsimo vise ovu godinu,dosta je tenisa

                          Comment


                          • ау, ова два дана све наопако, као да смо се на бога камењем гађали..

                            судија свирај крај, немогу више ово...
                            sigpic

                            Comment


                            • Mene samo interesuje sutrašnji meč, dobije li RF-a uvjeren sam da će sve ostalo leći na svoje....a Rafa će negdje usput otpasti.

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Fala Bogu pa se titula Goata ne zavodi na osnovu jednog meca,Stanojlo Tim Medjed i Grk bi bili mozda i ispred ove trojice u tom slucaju

                                Sva sreca ovog sveta je potrosena u finalu Wimbledona izgleda,od tada se urotilo nesto,daj da zavrsimo vise ovu godinu,dosta je tenisa
                                Ode nam rasprava negde pod oblake.
                                Za kraj ću reći da ako Novak sutra odigra 'dobar' meč kao juče hvatače prvi avion iz Londona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X