Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stefan - pravo srpsko ime ... Nemanjicko ... nema boljeg.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Top celebrities wishes Nole and Jelena on Twitter!

      http://novakindiafans.wordpress.com/...na-on-twitter/

      Comment


      • Originally posted by Niki View Post
        Ovo kod nas se zove "zabegana rabota". Kod vas "van pameti" mozda. Neukusno i malogradjanski u svakom slucaju.
        Sta reci a ne zaplakati. Krajnje neukusno da ne kazem neku tezu rec. Vidim i na Blicu po komentarima da su ih ljudi zestoko ispljuvali. Zasto bre brukaju Novaka na ovaj nacin? Da je meni ovako nesto napravio otac kad mi se rodila kcerkica pa ja od sramote ne bih mogao da idem ulicom.

        Comment


        • cestitke Novaku i Jeleni

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Od kada se komentari i njihovi autori sa Blica smatraju za meordavnim i opšteprihvaćenim? Pa po tim istim ljudima tamo Novak je nikakav i čovek i sportista, jer ne plaća porez ovoj zemlji i ostala sranja koja se mogu pročitati uglavnom na tom i sl. mestima, a i sam Blic portal je debelo propao u svakom smislu, moralnom najviše, te ne znam zašto je on uopšte bitan za ispitivanje javnog mnjenja, koje može u ovom slučaju da bude interesantno, jer je u pitanju javna ličnost, najbolji sportista ove zemlje.. i ništa više od toga.... pa je u tom smislu svaki dat sud verovatno normalan. I ja tako komentarišem kada je neka teniserka, recimo, loše obučena, a generalno to je njena stvar....

              Međutim, ne slažem se nikako da je on ovim obrukan ili da bi trebalo da ga bude sramota. Osećaj stida, sramote ili bruke možemo da imamo samo i isključivo ako nešto lično loše uradimo, pa smo dovoljno samosvesni da je taj postupak nije bio dobar (mada je sve manje takvih ljudi danas), a ne zato što nešto neko radi u naše ime, makar to bili i roditelji, koje ruku na srce ne možemo da biramo. (Kažu i da deca brukaju roditelje, ali na tom polju nisam još uvek dovoljno kompetentna; moji su sa mnom veoma ponosni, a koliko vidim i Novakovi sa njim).

              Baner je sigurna sam potez njegovih roditelja, tačnije oca, a sve i da je lično Novak birao tekst i dizajn, gradski budžet je samo bogatiji, jer se svaki baner u gradu plaća, a cena zvisi od njegove veličine i mesta gde je postavljen (onaj u predgrađu je jeftiniji).

              Uostalom...razliku između ovog banera ili pucanja iz pištolja i raznog šenlučenja, odnosno cepanja majici kada se pre svega rodi sin (iako se i to promenilo malo u koriist ženske dece) apsolutno ne vidim, niti je ima.
              Last edited by miloolja; 23-10-14, 12:23.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svaka cast Olja, slicno sam hteo nesto da napisem, iskreno dosta krace ali sam na putu pa me mrzelo da stajem i cukam na TT...
                Isti taj portal ima po 200-300 komentara kad Novak osvoji Vimbli a kad izgubi u 1/2 ili finalu GS po 600+ komentara od toga velika vecina dokonih i neradnih pljuvaca.

                Imao bih jos dosta toga.... drugom prilikom...

                Jos jednom Olja BRAVO.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • A preterivanju nismo samo mi skloni i naše familije

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novica snima drugi dio pjesme, refren ce ovako ici

                    Njihova je ljubav bajka,
                    Zvezde srece tek ih vode
                    Docekali jednog dana(a onda hor u pozadini, tiho, utorak)
                    Da Lela Stefka rodi
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nakon što je Jelena u utorak oko 10 časova u Nici rodila Stefana, Novak je sve vreme grlio i ljubio naslednika



                        Last edited by jovan; 23-10-14, 13:49.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Dobra fora od Cinci-a
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Nakon što je Jelena u utorak oko 10 časova u Nici rodila Stefana, Novak je sve vreme grlio i ljubio naslednika
                            Oko 10 ga je rodila, a Novak je poceo da ga ljubi oko 11 pretpostavljam, nije mogao bas odma
                            sigpic

                            Comment


                            • мали рођен у Француској, већ има шенгејску визу... мали француз?
                              sigpic

                              Comment


                              • Naravno, neće valjda da bude Srbin... nisu toliko ludi...

                                Može samo da ima državljanstvo, a šengeJsku vizu jok
                                Last edited by miloolja; 23-10-14, 17:18.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X