Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mozda ce mi jednog dana biti jasno zasto volim ovog coveka, kao da mi je clan najuze porodice i zasto dozivljavam njegove pobede i poraze kao svoje, do tada, samo da se zna, postao je besmrtan i uradio ono sto NIKO nije pre njega. Najbolji je svih vremena, a nas je❤❤❤ radost velika ❤

      Comment


      • Majstore, sklopljena! Živi bili!

        Comment


        • THE ONLY ONE to hold 4 GS at once on THREE DIFFERENT SURFACES

          auuuuu

          Comment


          • Najbolji u istoriji, onako objektivno govoreci.

            Comment


            • Malo tw-a.


            • Rekao je da mu je ovo jedan od 2 najljepša trenutka u životu i da je dobio dozvolu od Kuertena da kopira njegov način proslave

              Comment


              • To je to... Uradio je... Osvojio je RG.. Ljubim... u dupe koliko me obradovao...
                Hvala Ti Novače... Radiš nezamislive stvari...
                Čestitke svima nama... Pozdrav dobri ljudi.. Radujte se jer smo zaslužili...

                Comment


                • -To define is to limit.

                  Comment


                  • Comment


                    • Novak

                      Hvala Ti za ove suze radosti!!!!!!
                      I u tmurnom Parisu sunce nadvladalo oblake i kisu.. kakav mec, govor, ponos, drzanje..

                      I fantasticne Andy-eve reci cestitke KRALJU!!
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Rekao je da mu je ovo jedan od 2 najljepša trenutka u životu i da je dobio dozvolu od Kuertena da kopira njegov način proslave

                          Guga dragi čovek

                          Last edited by miloolja; 05-06-16, 19:10.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Novace.
                            Koliko sam ponosna na njega, ne umem da opisem rijecima
                            Kad je izgubio prvi set, pomislila sam- to je to, ne da mu se da uzme ovaj prokleti GS, opet ce biti tuga, suze, …ali sa druge strane mi je palo na pamet- ajde prethodnih godina je prvi set uzimao pa je gubio finale, valjda ce ovaj put biti obrnuto. Drugi set je poceo uzasno, odmah brejk lopta za Mareja, ali otkako ju je Novak spasio, poceo je sasvim drugi mec, mec u kojem je Novak dominirao i vodio do samog kraja. Naravno zadnjih par gemova nije moglo proci bez nerviranja Kad nije odservirao za mec, pa nije uspeo ni brejknuti, pa opet servis gem poceo lose Na ivici nervnog sloma sam bila Ali sve je dobro zavrsilo, to je najvaznije
                            Svasta se izdesavalo na ovom RG-u, igraci su se povlacili, kisa nije dala mira, nervoza, ali na kraju ce nam upravo ovogodisnji RG biti u najljepsim sjecanjima. Kako Novak dize titulu dok je sunce konacno granulo nad Parizom.
                            Mnogo dirljivo je bilo kad je Andy pricao o Novaku i kako je ponosan sto moze biti deo ovog istorijskog momenta

                            I da, volim sto mu je bas 12-ka srecna za taj RG, neka je on cekao do sad…

                            Comment


                            • Bravo zemljache moj,mada si uradio ono shto sam vec i vidio,idemooo dalje ;)
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X