Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Danima razmišljam u koje je vreme došlo odlaganje dosta stvari u svetu. Konkretno tenisa pošto se o tome piše ovde .

      Novak u zenitu, napaljen, stariji dosta ali inat i želja čini mi se kao nikad, ZREO.
      Ne može niko da mu parira .
      Tri turnira bez poraza, osvojen GS...
      Olimpijska godina, teško da bi mogao sve ali po meni ostao je uskraćen za još 2 GSa ili 1 GS i OI.
      Sledeća sezona za godinu dana stariji što nije malo u njegovim godinama i pitanje kako će se sve odvijati.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Trebalo je ove godine da se izjednači sa Federerom...Izjednačiće se sledeće.. Ukoliko se USO i RG nekako odigraju, postoji šansa da AO 2021 bude jubilarni 20 GS čime bi "zvanično" postao najbolji svih vremena..

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Danima razmišljam u koje je vreme došlo odlaganje dosta stvari u svetu. Konkretno tenisa pošto se o tome piše ovde .

          Novak u zenitu, napaljen, stariji dosta ali inat i želja čini mi se kao nikad, ZREO.
          Ne može niko da mu parira .
          Tri turnira bez poraza, osvojen GS...
          Olimpijska godina, teško da bi mogao sve ali po meni ostao je uskraćen za još 2 GSa ili 1 GS i OI.
          Sledeća sezona za godinu dana stariji što nije malo u njegovim godinama i pitanje kako će se sve odvijati.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
          Slazem se.Mozda ova situacija promeni totalno tok i Novak ne uspe da se izjednaci, sto je vrlo moguc, ali isto tako, mozda nastavi sledece godine kako treba, ali jako male sanse da ce dominirati.Opet kazem, doslo je u najgorem trenutku

          Comment


          • Urekosmo Jelenu Đokovć, opet je na udaru.

            Comment


            • Iznosu gluposti u javnost. 5G i Corona

              Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

              Comment


              • Ona uopšte nije iznela glupost u javnost. Jedina glupost koja je u javnosti, trenutno ide na rts. Ove stvari koje je iznela i Tesla bi potvrdio da su moguće. Ona nije rekla da je to ali joj je bilo interesantno i svako ko zna nešto o prirodnim naukama zna da ovo nije glupost. Ali ne mora nužno da znači da je istina.

                Sa druge strane istakla je i duhovnost kao oblik rešenja. Niko se ne ruga Novaku kad ljubi drveće, šalje ljubav i molitve. Naravno to je uslovljeno pobedama i prvim mestom. Čim krene loše odmah mu se okreću leđa.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 02-04-20, 19:42.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Slazem se.Mozda ova situacija promeni totalno tok i Novak ne uspe da se izjednaci, sto je vrlo moguc, ali isto tako, mozda nastavi sledece godine kako treba, ali jako male sanse da ce dominirati.Opet kazem, doslo je u najgorem trenutku
                  U najgorem mogućem. Neverovatna nepravda, bar je tako ja vidim.




                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jeste off, ali koja kičerica od nameštaja

                    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                    Comment


                    • Jeste off
                      Ali znaš li ti gde je Novak?

                      Comment


                      • Kući

                        Comment


                        • U Marbelji je valjda Markova kuća..

                          Comment


                          • Da, to je Markova kuca u Marbelji, a oni su tamo.
                            Jelena ima stila, tako da sam sigurna da je njihova top.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ето и ја сам код куће....
                              sigpic

                              Comment


                              • Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X