Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi mec dobijen, idemo dalje

    Nego , jel' neko zna zasto sada vec bas dugo nema Olje?
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Originally posted by Zoje View Post
      Prvi mec dobijen, idemo dalje

      Nego , jel' neko zna zasto sada vec bas dugo nema Olje?
      I ja se pitam, nema je od 24.10!
      Nadam se da je sve ok.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Doći će brzo Olja.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Beretini bas los juce od sredine prvog seta, tako da se ne moze ni proceniti Novakova igra. Ali raduje me fokus koji je drzao dok je trebalo (posle duplog brejka dodje do opustanja nesvesno), da je cekao one bombe na prvi servis malo dalje od linije i da se nije ustrucavao od razmena forhendima. Videcemo protiv Tima kako ce ici, dva ovogodisnja meca su bila bas na noz.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Doći će brzo Olja.
            Sad procitah da je i Bojana napisala da je Olja dobro.

            Hvala i tebi, nedostaje Olja
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Znaci sad je sve na Novaku,ako sad ne pobedi sve onda i ne zasluzuje prvo mesto

              Comment


              • Novak po prvi put posle dosta vremena favorit da bude prvi na kraju godine. Nadajmo se da ce se dobro izboriti sa pritiskom.

                Comment


                • prosli put je puko i ne znas ko je gore proso-u stvari znas,marej
                  Wizard

                  Comment


                  • Nakon 1. kola računica kaže - Novaku treba titula bez poraza za prvo mesto na kraju godine.
                    Dobra rasterećujuća situacija gde sam odlučuje o svojoj sudbini.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Nakon 1. kola računica kaže - Novaku treba titula bez poraza za prvo mesto na kraju godine.
                      Dobra rasterećujuća situacija gde sam odlučuje o svojoj sudbini.
                      Trenutna razlika je 440 poena a u igri su 1300.

                      Porazom Rafe to znači da čak i ako Rafa uđe u finale a Novak osvoji onda Novak postaje prvi ali samo sa 60 poena viška. Tih 60 poena ne znam da li Rafa može da nadoknadi u Davis Kupu.

                      Biće teško. Novak će možda morati da pobedi 2x Rogera i jednom Rafu da bi osvojio a to je ozbiljan test. Mada... Ako dobije Rogera onda bi Roger trebao da ispadne.

                      Comment


                      • Hahahaha,kakav Dc,to je odavno nebitno takmicenje uopste, a kamoli za bodove

                        Ja bi voleo da Rafa dodje u finale i da medjusobno rese ko je prvi bilo bi pravedno posto vidim da neki govore kako je Ao izgubljen samo jer je Rafa bio los,pa reko da bude los jos jednom
                        Last edited by Srkisa; 12-11-19, 11:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Hahahaha,kakav Dc,to je odavno nebitno takmicenje uopste, a kamoli za bodove

                          Ja bi voleo da Rafa dodje u finale i da medjusobno rese ko je prvi bilo bi pravedno posto vidim da neki govore kako je Ao izgubljen samo jer je Rafa bio los,pa reko da bude los jos jednom
                          I Nole bi voleo da mu vrati za Rim. Pobeže mu sa mača u Parizu. Nego sa Feđom ima da bude klanje. Ako dobije Nole, biće +5.

                          Comment


                          • Pa i Novak je njemu isto "pobjegao" sa maca u istom tom Parizu, ali na sljaci. Mada, Nole ne bi imao nikakve sanse tamo, isto kao ni Rafa na betonskom Pariskom terenu..

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Pa i Novak je njemu isto "pobjegao" sa maca u istom tom Parizu, ali na sljaci. Mada, Nole ne bi imao nikakve sanse tamo, isto kao ni Rafa na betonskom Pariskom terenu..
                              Nole je izgubio a ovaj je predao. Slazem se da ne bi imao šansu. Mislio sam na to da ce sad da nabija razliku u medjusobnim duelima.

                              Comment


                              • Veoma težak poraz bez obzira što ne ispada sa turnira nakon meča.
                                Strašan meč su odigrali, Novak bolji u prvom Tim u drugom i trećem do TB, Novak se vraća nakon servis gema Tima za meč, ulazi u TB i nije bilo dovoljno 3:0 uz dva mini brejka kao ni 4:1 ... Kakve je sve TB dobijao ove godine a po meni najlakši nakon prvih par poena nije uspeo. Za mene lično lažna nada i hladan tuš jer sam bio ubedjen da dobija TB.



                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X