Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Vajda od ovog dana kad je objavljen tekst, 08.04. a Grič od 25.04.
    Da li troluješ sa izvorom ne znam, ali znam da želiš da veruješ u to da je uveo ne znam šta u ishranu, životinjske proteine pretpostavljam.

    Vajda je došao te prve nedelje aprila, za nedelju dana je igrao MC i od tada je išao stalno pomalo uzlaznom putanjom, u svakom meču, bez obzira što je gubio na sledećem turniru u Barseloni od 140tog Kližana, pa a sledećem od Edmunda, pa onda posle tamo od omraženog nam Ćekinata... stalno je napredovao u igri i kondiciji (Grič se vratio pred kraj aprila)... iako su to mnogi osporavali, baš ovde.
    Mislim da je nemoguće da za tako kratak period bilo koja ishrana ostavi toliko traga u telu, odnosno pokaže ne znam šta.

    Na kraju to je bas nebitno, a sa druge strane sumnjam da ga je uslovljavao ili šta već.

    Postao je ponovo gladan pobeda i trofeja, a posebno mislim da ga neki specijalni inat tera napred, pogotovu koliko se svega i svačega naslušao o sebi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ona hajka koju je doziveo, ma koliko je meni bila strasna, a ne mogu da zamislim kako je bilo njemu, imala sam mozda donekle opravdanaja za takve, jer su ljudi trazili odgovore. Svi smo ih trazili.

      Niko od nas prvo nije bio spreman za period koji je neposredno iza nas, ali pre svega niko nije mogao, niti hteo da prihvati da je takav jedan sampion, na svim vrhuncu, tako reci preko noci, propao. Jos on koji je oduvek bio zdrav. To je verovatno bio sok velikih razmera. Samo sto su mnogi istrajavali u ponizavanju i kasnije, kada se na kraju operisao i za veoma kratko vreme (i to je bilo iznenadjenje) vratio treninzima.


      E, ali evidentno je ovih dana, da bez obzira sto je nedvosmisleno pokazao ko je, sta je i sta namerava, i dalje se nesto cacka, traze neki odgovori za ono sto je bilo, odnosno neprihvatanjem da se neke stvari nisu prosto desile (nije usao u sektu, nije ga zena unazadila, nije ga grljenje drveca upropastilo...) nikako ne zaboravlja i ostavlja na miru.

      Na kraju to se vreme nece vratiti, a brokoli u velikim kolicinama i dalje jede.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ona hajka koju je doziveo,ma koliko je meni bila strasna, a ne mogu da zamislim kako je bilo njemu, imala sam mozda donekle opravdanaja za takve, jer su ljudi trazili odgovore. Svi smo ih trazili.

        Niko od nas prvo nije bio spreman za period koji je neposredno iza nas, ali pre svega niko nije mogao, niti hteo da prihvati da je takav jedan sampion, na svim vrhuncu, tako reci preko noci, propao. Jos on koji je oduvek bio zdrav. To je verovatno bio sok velikih razmera. Samo sto su mnogi istrajavali u ponizavanju i kasnije, kada se na kraju operisao i za veoma kratko vreme (i to je bilo iznenadjenje) vratio treninzima.


        E, ali evidentno je ovih dana, da bez obzira sto je nedvosmisleno pokazao ko je, sta je i sta namerava, i dalje se nesto cacka, traze neki odgovori za ono sto je bilo, odnosno neprihvatanjem da se neke stvari nisu prosto desile (nije usao u sektu, nije ga zena unazadila, nije ga grljenje drveca upropastilo...) nikako ne zaboravlja i ostavlja na miru.

        Na kraju to se vreme nece vratiti, a brokoli u velikim kolicinama i dalje jede.

        1.Prvi bold - Novak voli da bude voljen i nije tip ličnosti da ga boli briga, zato duboko verujem da ga je jako pogodilo...pomenuo je on jednom onako između redova koliko ga boli kada porodicu i njega " pljuju"

        2.Drugi bold -ne mislim da je uvek bio zdrav...mislim da je samo vešto krio od javnosti šta se dešava...2011 je USO igrao sa povredom koja je kasnije pogoršanje pokazala u DK (međurebarni mišići) a on je tada na USO to pokazao i opisao kao blagu nelagodnost što verujem da je dovelo do toga da je danas čak na momente i hipohondričan...2016 Rim i RG odigrao na injekcijama...

        3.Treći bold - to kako su ga komentarisali neki koji ga danas slave je sramota- ali njihova...Mada jeste žurio sa povratkom...a onda mu je mislim Vajda objasnio da nema žurbe...
        A opet i to je uradio ( skratio oporavak) zbog onih komentara koliku je pauzu uzeo itd.

        4.Bod - I antilope "pasu" pa su brze...mada i ona Novakova izjava o "duploj porciji" Vimbldonske trave nije slučajna...to je pozdrav- za hejtere...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ma ne, ti svi problemi do problema sa laktom, a on ga muci ga jos od 2015., nisu nista do ove. Nismo navikli da ima probleme, na to sam mislila. To sto je trpeo, ajd sad krio, posebna je prica -.-

          EDIT: A i da za ono pod 1.bold..nema to toliko veze ko zeli da se dopdne i bude voljen, to moze da proguta i bude ravnodusan jedino onaj koga za sve boli uvo i nema srca, retko ko bi bas ostao ravnodusan na tu vrstu hajke.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ma ne, ti svi problemi do lakta, a muci ga jos od 2015. nisu nista do ove. Nismo navikli da ima probleme, na to sam mislila. To sto je trpeo, ajd sad krio, posebna je prica -.-

            EDIT: A i da za ono pod 1.bold..nema to toliko veze ko zeli da se dopdne i bude voljen, to moze da proguta i bude ravnodusan jedino onaj koga za sve boli uvo i nema srca, retko ko bi bas ostao ravnodusan na tu vrstu hajke.
            Realno nikakve neuobicajene hajke nije bilo. Neke koja bi njega poremetila. Zna on stanje stvari a i prosto je, kad izadje po Bg-u da trenira dobija podrsku a u novinama ga klasicno razvlace. Zna da ima veliku podrsku pravu ali jasno je da smatra ruznim to sto svi za njegove lose rezultate krive sve druge osim njega. Na taj nacin boli ga sto mu je supruga maltretirana i ostatak porodice. On kao on, kako je i rekao, najvise se dokazivao sebi.

            Mislim da je odnos snaga isti kao i ovde na forumu, na 10 podrske ide 1 zlonameran komentar.

            Da okrenem temu, na neki nacin mi je malo krivo sto nije uspela saradnja sa Agasijem. Mislim da bi videli jos boljeg tenisera nego sto je bio. Nadam se da će se stručni štab pojačati.

            Zna li neko neke detalje o tom O Šonesiju? Koliko često sarađuju? Da li učestvuje samo na velikim turnirima? Kakav je koncept te saradnje? (Zadatak mi je jasan, samo o njemu ni traga ni glasa).

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Ne znam da li je vec neko postavljao, dve predobre slike:




              Da ponovim STEFAN i Jelena su, CE Novaka vratiti na mesto koje mu pripada.
              Po deseti put gledam ove slike gde Stefan gleda u Novaka i kaze evo ga tata dok se Novak okrece i taj osmeh ka njemu... mnogo govori a onda zaista na mikrofon govori na Srpskom Stefanu par reci.
              "Zelim da me Stefan gleda dok osvajam turnire"

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Da ponovim STEFAN i Jelena su, CE Novaka vratiti na mesto koje mu pripada.
                "Zelim da me Stefan gleda dok osvajam turnire"
                A šta je sa ćerkom Tarom? Jel ona manje bitna ili nema kapacitet koji ima sin Stefan?

                Comment


                • Originally posted by dekinjo View Post
                  A šta je sa ćerkom Tarom? Jel ona manje bitna ili nema kapacitet koji ima sin Stefan?
                  Naravno da nije, nisam je pomenuo jel beba nije bila prisutna, podrazumeva se. Nemoj da mislis da sam ONAJ.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by dekinjo View Post
                    Neverovatno loš izbor slika, nisam našao jednu da valja, čekaš sto godina da osvoji i onda ga niko ne uslika ko čoveka , na kraju sam stavio ovu od Tee. Možda se za par dana pojavi nešto bolje, pa ispravim kad uzme i Wimbledon 2016.


                    Spoiler


                    Spoiler


                    Slemovi

                    Spoiler
                    Molim da se dopuni ovo.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma ne, ti svi problemi do problema sa laktom, a on ga muci ga jos od 2015., nisu nista do ove. Nismo navikli da ima probleme, na to sam mislila. To sto je trpeo, ajd sad krio, posebna je prica -.-

                      EDIT: A i da za ono pod 1.bold..nema to toliko veze ko zeli da se dopdne i bude voljen, to moze da proguta i bude ravnodusan jedino onaj koga za sve boli uvo i nema srca, retko ko bi bas ostao ravnodusan na tu vrstu hajke.
                      Naravno da je ovo sa laktom bilo najgore/najteže...i nama a ne smem da zamislim tek njemu.
                      Možda se za ovo drugo o voljenju nisam najpreciznije izrazila...lepo si rekla ovo o ravnodušnosti, a ja sam negde mislila da je Novak samo malo osetljiviji od ostalih po tom pitanju...zbog svega što se dešavalo kroz istoriju...pa možda odatle vuče tu potrebu da se dopadne ljudima i da ga ne gledaju kroz to odakle dolazi, da sada ne idem previše u to, razumećeš me


                      Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Realno nikakve neuobicajene hajke nije bilo. Neke koja bi njega poremetila. Zna on stanje stvari a i prosto je, kad izadje po Bg-u da trenira dobija podrsku a u novinama ga klasicno razvlace. Zna da ima veliku podrsku pravu ali jasno je da smatra ruznim to sto svi za njegove lose rezultate krive sve druge osim njega. Na taj nacin boli ga sto mu je supruga maltretirana i ostatak porodice. On kao on, kako je i rekao, najvise se dokazivao sebi.

                      Mislim da je odnos snaga isti kao i ovde na forumu, na 10 podrske ide 1 zlonameran komentar.

                      Da okrenem temu, na neki nacin mi je malo krivo sto nije uspela saradnja sa Agasijem. Mislim da bi videli jos boljeg tenisera nego sto je bio. Nadam se da će se stručni štab pojačati.

                      Zna li neko neke detalje o tom O Šonesiju? Koliko često sarađuju? Da li učestvuje samo na velikim turnirima? Kakav je koncept te saradnje? (Zadatak mi je jasan, samo o njemu ni traga ni glasa).

                      I mene zanima ovo sa Gregom...ali mislim da je on samo u funkciji povremenog savetnika...nekoga ko izanalizira taktiku i prenese...
                      Ne isključujem mogućnost da se u nekom trenutku i zvanično priključi timu, ali mislim da Novaku trenutno kao stalni članovi tima trebaju samo ljudi sa kojima počeo karijeru...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Realno nikakve neuobicajene hajke nije bilo. Neke koja bi njega poremetila. Zna on stanje stvari a i prosto je, kad izadje po Bg-u da trenira dobija podrsku a u novinama ga klasicno razvlace. Zna da ima veliku podrsku pravu ali jasno je da smatra ruznim to sto svi za njegove lose rezultate krive sve druge osim njega. Na taj nacin boli ga sto mu je supruga maltretirana i ostatak porodice. On kao on, kako je i rekao, najvise se dokazivao sebi.

                        Mislim da je odnos snaga isti kao i ovde na forumu, na 10 podrske ide 1 zlonameran komentar.

                        Da okrenem temu, na neki nacin mi je malo krivo sto nije uspela saradnja sa Agasijem. Mislim da bi videli jos boljeg tenisera nego sto je bio. Nadam se da će se stručni štab pojačati.

                        Zna li neko neke detalje o tom O Šonesiju? Koliko često sarađuju? Da li učestvuje samo na velikim turnirima? Kakav je koncept te saradnje? (Zadatak mi je jasan, samo o njemu ni traga ni glasa).
                        Ma svestan je on svega, ali prosto ljudski je da ti smeta. Svakako da nemaju takvi nikakvu perlju da ga na ulici spopadaju, to je ipak posebna fela, i naravno da su u manjini, sada sigurno (mislim pre W)...a kako to vec ide ili te velicaju i dizu u zvezde ili pljuju i vuku po blatu, nema kod nas sredine.
                        A to na 10 pozitivnih 1 los komentar...ooo pa bilo je totalno obrnuto ovde kada je sve pocelo. Svestan nisi na sta je to razapinjanje licilo.
                        Ne ponovilo se.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Craig O'Shanessy na osnovu obimne baze statistickih podataka koju prikuplja, analizira strategiju i taktiku u mecevima i te podatke prezentuje svojim klijentima. Jedan od njih je i Novak
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by icetea View Post
                              Molim da se dopuni ovo.
                              Tea uživaj u dopunjenoj verziji...




                              Spoiler








                              Last edited by Marija81; 18-07-18, 00:19.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Zaboravila si masters u Kanadi, prvi trofej posle RG. Tako da mu je ovaj W 69. trofej, a ne 68.

                                Potpis ti je sad mnogo sitniji.

                                Tea uradiću za par dana, ovo Marino je amaterski. Različit font, zaboravila turnir, Istborn na srpskom, Novak sitan na Dohi, različita nijansa zelene, imena turnira nisu na sredini
                                Last edited by goku; 18-07-18, 00:26.

                                Comment

                                Working...
                                X