Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novaku neće biti lako da se fokusira samo na teren pred predstojeći njemu omiljen AO. Pored hroničnih problema sa zglobom mentalni sklop biće od važećeg značaja za dobar rezultat na petom kontinentu. Teško će iz glave moći izbaciti bojazan da nije najzdraviji a usput i čerečen oko stalnog pritiska njegovim privatnim životom. Pojedinci daju sebi za pravo da mu analiziraju svaki aspekt života. Sad je fokus na suprugu Jelenu koju odmeravaju od glave do pete i nalaze joj brojne falinke.
    Po svetskim društvenim mrežama povela se polemika o tome da je nešto izjeda unutra i da je zbog toga krenula u krajnost i naglo počela da mršavi. Kao da je Jeca uvek bila sklona gojaznosti i krupna ko Monserat Kabalje.
    Navodno je jedan beogradski časopis izbacio njenu ispovest gde kaže da ne želi da nju i njenu porodicu maltretira Srđan Đoković, Novakov otac! Seme razdora Jelene i familije Đoković je navodno što ona ne podnosi Pepe Imaza i što ne propušta da iskaže svoje mišljenje o španskom prevarantu.
    Bezobrazluk medija ide toliko daleko da nju krive što je Novak odložio višemesečni povratak i otkazao turnire u Abu Dabiju i Dohi. I zbog njihove svađe Novak je u zemlju kengura i koala otišao sam, a Jelena je za to vreme sa rođenom sestrom u Španiji.
    Nije lako danas biti u koži i zvati se i prezivati NOVAK ĐOKOVIĆ ali X puta se izdigao iz problema i pokazao da je sazidan od armiranog betona.


    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Nesumnjivo nije iskren ali, sto je meni najvaznije, definitivno mi izgleda kao neko ko ima plan. To je za mene uvijek bio zastitni znak Novaka.
      Meni je sami rezultat manje bitan. Ne mogu reci da bih poslije ispadanja u prvom kolu bio zadovoljan, ali sada su dvije druge stvari prioritet veci od bilo cega drugog sto sam ranije pisao.
      1.
      Kako ce ovaj servis da izgleda u praksi. Pogotovo drugi servis i pogotovo kik drugi servis. Bicu jako zadovoljan ako nije previse izgubio.
      Kretnja kod servisa je ocigledno brizljivo izabrano. Evidentno su pokusali da nadju optimalni balans izmedju starog servisa, koji ga je vinuo u stratosferu, i potrebe da se rastereti lakat. Praksa ce pokazati koliko su uspjeli.
      2.
      Sto ce napraviti poslije AO. U njegovom intervjuu se izmedju redova vidi da ce ozbiljno razmotriti sto dalje jednom kad turnir zavrsi. To opet znaci da on puca na dobar rezultat tj. polufinale kao minimum. Meni je bitno da ta odluka poslije turnira ne bude previse radikalna. To bi zancilo da su na prvom putu.
      Ima plan to je sigurno,a o tome kasnije.
      Potruno mi je ok da bude tajnovit i td. ne zbog nas već zbog konkurenata.
      Naravno da ne bi bilo ok ispadanje u 1 kolu, iz više razloga,a ponajviše iz jednog-pokazalo bi da još nije spreman...
      Oko servisa se slažem, samo mene tu više brine nešto drugo.Kakvo i koliko opterećenje će trpeti rame, za koje takođe znamo da je imao problem pre par godina. Osim ako je nađeno neko srednje rešenje -da se rastereti lakat,a ujedno ne preotereti rame.

      Ovo mene brine
      Sto ce napraviti poslije AO. U njegovom intervjuu se izmedju redova vidi da ce ozbiljno razmotriti sto dalje jednom kad turnir zavrsi.
      Zašto? Zato što je Novak perfekcionista i plašim se da će ovaj AO biti prekretnica i da Novak razmišlja u pravcu da ako sve bude ok do kraja( dobar rezultat uz igranje bez bola), nastaviće karijeru,a ako ne prekinuće ( i sam je rekao prošle nedelje u nekom intervjuu da je već razmišljao o tome). Ja to tumačim ovako,na žalost.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • NI...moj ti je savet..da kada jednom napises neki post, ostavi ga takvog i ne ispravljaj ga, vec pisi novi
        Em sporo to radis, em se ispise jos svasta u medjuvremenu dok taj prvi ispravljas..pa se tako ono moje.... videcemo, videcemo... odnosilo na tvoj odg meni...a ti dodao jos 1 repliku sa 2 tacke.
        I na kraju nije bitan moj odgovor, vec cinjenica da sam tek sada videla...slucajno... sta si napisao naknadno

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          NI...moj ti je savet..da kada jednom napises neki post, ostavi ga takvog i ne ispravljaj ga, vec pisi novi
          Em sporo to radis, em se ispise jos svasta u medjuvremenu dok taj prvi ispravljas..pa se tako ono moje.... videcemo, videcemo... odnosilo na tvoj odg meni...a ti dodao jos 1 repliku sa 2 tacke.
          I na kraju nije bitan moj odgovor, vec cinjenica da sam tek sada videla...slucajno... sta si napisao naknadno

          tt
          Tvoja kritika je opravdana.

          Medjutim, pravila kazu da ne valja slati dva posta jedan za drugim. Ja sam htio odgovoriti tebi i Sandu u istom postu. Poslao odgovor tebi, poceo editirati odgovor Sandu i onada sam bio prekinut. Nastavio sam pola sat kasnijie.

          Originally posted by Marija81 View Post
          Zašto? Zato što je Novak perfekcionista i plašim se da će ovaj AO biti prekretnica i da Novak razmišlja u pravcu da ako sve bude ok do kraja( dobar rezultat uz igranje bez bola), nastaviće karijeru,a ako ne prekinuće ( i sam je rekao prošle nedelje u nekom intervjuu da je već razmišljao o tome). Ja to tumačim ovako,na žalost.
          Ovaj AO treba da bude prekretnica. Nemas cega da se plasis, trebas da se radujes Novakovom stavu. Ako ne moze biti ozbiljan kandidat za osvajanje slemova ili ako treba da podnosi tantalove muke tokom svakog meca, onda bolje da se povuce.

          Vjerujem da ce Novak tacno provcijeniti stvari i donijeti pravu odluku.
          Last edited by NI; 13-01-18, 20:28.

          Comment


          • Ko kaze da ne smijes?
            sigpic

            Comment


            • Smijes slobodno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ko kaze da ne smijes?
                Da bih izbjegao polemiku, reako sam da "ne valja" ne da ne smijem. Jedno je pitanje bontona a drugo zabrane.

                Medjutim ti nisi propustio priliku da odregujes.
                Last edited by NI; 13-01-18, 20:32.

                Comment


                • Ovo moje ne valja, tvoji postovi svakako valjaju i uvijek se drzis teme, tako da slobodno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prvo NI, to pravilo se sigurno na tebe ne odnosi, jer znamo da ne spadas u tu grupu uzurpatora...a drugo, posle pola sata je sasvim opravdano pisati drugi post..ne valja minut za minut bas, ali i tada opet dodjosmo do onog pod prvo.
                    Ovo kazem jer se cesto desava da dodajes, ispravljas mnogo kasnije, dok drugi u medjuvremenu pisu.
                    I ne rusis nikakav bonton...on se odnosi na one koji ga ne znaju


                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja i Vladane,

                      Hvala!

                      Ima jedan Engleska poslovica. Da li znate koja je razlika izmedju nevaspitanog covjeka i ekscentrika?

                      Spoiler
                      Ekscentrik zna bonton a nevaspitani ne zna.


                      Ja ipak preferiram da se svi drze istih pravila iako sam protiv striktne primjene istih.

                      Comment


                      • Oooo NI ekscentriče!

                        Srećna Nova godina i sve najbolje Novaku i simpatizerima u istoj!

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Olja i Vladane,

                          Hvala!

                          Ima jedan Engleska poslovica. Da li znate koja je razlika izmedju nevaspitanog covjeka i ekscentrika?

                          Spoiler
                          Ekscentrik zna bonton a nevaspitani ne zna.


                          Ja ipak preferiram da se svi drze istih pravila iako sam protiv striktne primjene istih.
                          Kako je moj deda govorio... najgore je kad ne znas da ne znas, puno je bolje kad znas da ne znas ! Ovo se odnosilo na poslovicu da ne pomislis svasta.

                          NI naravno da je bolje ako ne moze da zavrsi ali ko da se pomiri sa tim da ne moze.
                          Novak nije tip koji ce da igra jos 5-7 godina i dolazi do 3-4 kola na GS i mozda doceka neku sansu za 1/2 ili F kao i da ide i kupi finala i titule na malim turnirima.

                          @Marija
                          E ti nas sad bas onako lepo podize iz pepela.



                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Izašao raspored za utorak.
                            Novak dnevni termin.

                            Comment


                            • Razocaravajuce da nisu stavili Novaka na Rod Laveru. Koliko se secam Rodzer je prosle godine sve svoje meceve igrao na CC. I to je skoro sve meceve igrao u vecernjem terminu kao da je prvi na svetu. To svakako nisam ocekivao da urade u Novakovom slucaju, ali sam ocekivao da igra prvi mec na Rod Laver areni. Iskreno za Zvereva nije smelo u prvom mecu da bude mesta na CC. Nista protiv njega licno, ali Zverev nije video 1/4 slema do sada u karijeri a ima prednost u odnosu na 6tostrukog prvaka koji nije igrao pola godine i koga sve zele da vide.
                              Last edited by 147; 14-01-18, 10:32.

                              Comment


                              • Sasvim ocekivano, nazalost -.-

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X