Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    "To je sport" je po meni najgluplji izgovor svih vremena, a i kako hocete ...
    Moze biti, mislim najgluplji po tvom misljenjua "mi" tj, ja bih volela da se Nole docepa trofeja
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Malo statistike ucesnika QF (Novak i Milos) ovde, da ne prekidamo dragocenu raspravu na glavnoj temi.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Nikola zaboravio si servis. Sitnica.

        Ja sam prilican optimist kad sam procitao Milosevu izjavu da moze da pobijedi Novaka. Njemu moze samo da se zalomi pobjeda.
        nisam zaboravio servis, nisam ga napisao iz razloga sto je raonicev bolji, tu se ne postavlja pitanje!

        Comment




        • Spoiler


          Comment


          • Sonja (pošto mi je najlakše tebe zadužiti, ovi ostali su lijeni ) hoću jedan sažet izvještaj Novakovog meča pošto neću moći da gledam
            Nešto mislim da Novak ne bi trebalo da ima problema sa Milošem, ali nikada se ne zna Noletu želim puno sreće, još samo par stepenika je ostalo, idemooo
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Srecno Nole sutra
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Jagodice, dobro jutro!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobro jutro Noletovci, idemooo !!! ;)

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ajmo majstore, nemoj mnogo da me mučiš danas.. nije mi do toga
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Srceeee malooo HVALA Olja.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Proudice,
                          nema se tu mnogo sta pisati, Nole u prvom setu imao par sansi za brejk ali nije iskoristio (Milos odlicno servirao u tim trenucima), bilo je tu malo frustracije, nista novo kod Noleta I doslo je do TB-a, tamo srecom napravio Milos par gresaka u razmenama i to je bilo to
                          U drugom setu Nole opusteniji, odmah napravio brejk i onda lagano drzao svoj servis...a treci set vidis i po rezultatu da je bilo #rutinski Nole odrzao sigurnost u svojim servis gemovima i pored toga se skroz opustio na riternu i Milos nije imao sansu.



                          ...
                          Da vidimo kako ce igrati u polufinalu, idemo

                          Comment


                          • Sledeći, molim
                            sigpic

                            Comment


                            • ))

                              Comment


                              • Bravo Nole, maestralno odigrano, fokusirano i "pedantno" !
                                Odavno nisam gledao fokus na ovom nivou.
                                Srecno.

                                PS: Stefi i Jeca slave uz mleko i neko lepo vino ;)

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X