Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ako Rafa ove sezone osvoji Pariz i WTF, sto nikad u zivotu nije, neka mu je Bogom prosto sve.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      E ako Rafa ove sezone osvoji Pariz i WTF, sto nikad u zivotu nije, neka mu je Bogom prosto sve.
      Slazem se, ali vjerovatno ni to ne bi bilo dovoljno. Novak ce biti naostrena na WTF-u.

      Comment


      • Jako teško da Nadal osvoji završni(u dvorani).

        Comment


        • Rekao bih da je sledeći turnir koji Nadal osvaja neka 500-ka na kojoj Noksi neće učestvovati.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nadal moze da osvoji:
                Code:
                Turnir	Dodatni boodovi	U slucaju
                Pariz		640			Osvoji titulu.
                WTF		900			Osvoji titulu sa 5 pobjeda
                ----------------------------------------------------
                Ukupno		1540
                Ima 		9850
                Maksimum	11390
                Nadal moze da ubaci neki manju turnir od 250, time ce doci 11640. Ne vjerujem da ce igrati Bec ili Petrograd.

                Novak moze da izgubi 200 poena. To znaci da je njegov minimum 11060. On bi sa 600 poena na WTF-u bio siguran. Ima logike da ne igra Bersi nego Bec. Time bi mogao relativno lako do 300 poena, mozda svih 500. Medjutim osvajenjem Pariza bi on smanjo Timovo i Nadalovo povecanje za 400 poena. Zato mislim da mu je pametnije da igra Pariz.

                Vjerujem da ce konacnu odluku donijeti tek poslije RG-a.
                Samo mala ispravka, Nadal u Londonu moze da uzme 1100 bodova, prosle godine je je imao 2 pobede i 400 bodova, sto mu daje maksimum od 11590.

                I meni se svidja logika da u Parizu direktno spreci konkurente da osvoje turnir i time fakticki (a mozda i prakticki) resi dileme oko broja 1. Nakon RG ce valjda biti nesto jasnije, ali nije Novakov stil da po svaku cenu jurca sa turnira na turnir da bi bio broj 1.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Mislim da je ova godina drugačija.

                  Ako je prvi na kraju, to je nekih 10
                  nedelja kao No 1.

                  Comment


                  • That's my man!

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Samo mala ispravka, Nadal u Londonu moze da uzme 1100 bodova, prosle godine je je imao 2 pobede i 400 bodova, sto mu daje maksimum od 11590.
                      Potuno si u pravu. Hvala na ispravci!

                      Comment


                      • Pobednički pres i cvrčci [emoji7]



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bjutiful.

                          NOVAK DJOKOVIC IS A CHAMPION OF RARE CHARACTER AND DURABILITY

                          The Serb won his fourth title of the year after one of the lowest moments of his career.
                          By Steve Flink


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znam kada ce za Paridji, trenutno je u Marbelji



                            Inace sto se tice Marbelje, isao trac pre USO, da se tamo navodno seli. A pre par dana gledala sam nesto na TV o tom kraju, nikada bas Marbelju nisam videla uzduuz i popreko, pa prelepo je kao uostalom i cela Costa del Sol.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I iz Marbelje u hladan i kisovit Pariz
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne znam kada ce za Paridji, trenutno je u Marbelji



                                Inace sto se tice Marbelje, isao trac pre USO, da se tamo navodno seli. A pre par dana gledala sam nesto na TV o tom kraju, nikada bas Marbelju nisam videla uzduuz i popreko, pa prelepo je kao uostalom i cela Costa del Sol.
                                Bogu hvala bio ja i potvrđujem. Ceo taj deo, od Malage do Marbelje je fantazija. Zavidim mu na tome.

                                Comment

                                Working...
                                X