Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Kakva slika

      Comment


      • Bravo jos jednom...slika je odlicna. Podseca me na pink pantera.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ako bi Novak uspeo da osvoji Paris, to bi mu bila 600.pobeda u karijeri

          This was Nole's 597th career victory. 3 wins away from becoming the 23rd player in tennis history to achieve the record of 600 match wins.

          Comment


          • Mrsavko nas
            Jako frustrirajuci mec, na ivici sam da mi se Gael smuci sa njegovim glupostima Zato je 11 0!
            Idemoooo!
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Dobro je, zavrsi Nole u 2 seta
              Sutra ce valjda servis proraditi, bice tesko sa Endijem..ali idemooo Noleeeee
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • A poruka bebi? Jel bila?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nije bila poruka bebi
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Nisam zadovoljna

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Navras View Post
                        I to je to Pa zbog ovoga ne vredi ni siljiti pero Ni trolovi nisu sto su nekad bili
                        Dotični se već proslavljao vrijeđajući Novakove navijače u istoj temi i opet su obratili pažnju na njega, neiskustvo

                        Gdje Pecaroš? Je li proknjižio iljadu? Trebali su Novaku poene računati duplo, bar od ovog turnira. Otkad je Monfils/Murray=Drvonić i neki Pipo

                        Comment


                        • Zadovoljan sam pobedom, kao i boljom igrom nego u prvom mecu
                          U prvom setu skoro suvereno. U drugom je Gael,posle vracenog brejka igrao odlicno, a u nekim trenucima neverovatno. Imao sam utisak da je Nole zatecen i da nema protiv igru.
                          Medjutim, ocekivano je bilo da tim intenzitetom i kvalitetom Gael nece moci dugo- to je kod velike agresije i problem, sto izaziva veci broj gresaka, i "neshvatljivih promasaja".
                          Sem servisa, meni je malo zasmetalo sto je Nole izgubio kontrolu igre- ali opet, odigrao je mec visokog ritma i puno ce znaciti, pred duel sa "nikad boljim" Endijem.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Prema ovoj listi Novak vec od ponedeljka moze da izgubi prvo mesto ako se ne plasira u finale
                            http://live-tennis.eu/
                            Da li je to zaista tacno? Kada se brisu bodovi proslogodisnjeg Londona?

                            Comment


                            • Originally posted by darkman.021 View Post
                              Prema ovoj listi Novak vec od ponedeljka moze da izgubi prvo mesto ako se ne plasira u finale
                              http://live-tennis.eu/
                              Da li je to zaista tacno? Kada se brisu bodovi proslogodisnjeg Londona?
                              Jeste tacno...vec sledeceg ponedeljka ce biti obrisani bodovi iz Londona.

                              Federer will become No 1 on Monday:
                              - if he wins Paris & Djokovic fails to reach final
                              - if he reaches final & Djoko fails to reach quarters
                              Last edited by Zzz; 31-10-14, 09:26.

                              Comment


                              • Originally posted by darkman.021 View Post
                                Prema ovoj listi Novak vec od ponedeljka moze da izgubi prvo mesto ako se ne plasira u finale
                                http://live-tennis.eu/
                                Da li je to zaista tacno? Kada se brisu bodovi proslogodisnjeg Londona?
                                Naravno da je tacno.

                                U ponedjeljak gubi 2500 bodova. Za sada je osvojio 180 novih. Ako Federer osvoji turnir, Novaku treba finale da sacuva prvo mjesto. Ako pak Federer ne osvoji turnir, Novak ostaje na prvom mjestu.
                                Last edited by NI; 31-10-14, 10:04.

                                Comment

                                Working...
                                X