Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Tata!



      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Taj gif jako opisuje ko je Novak zapravo. Stabilan i jak u glavi. Mentalno jedan od ako ne i najjači igrač u tenisu. Nepojmivo mi je kako je dospeo do ovog nivoa i šta sve nastavlja da radi. Ne mora da se dokazuje ali opet gura napred i mislim da neće stati dok ne ispuni sve zacrtane ciljeve jer tako rade oni mentalno jaki. Znaju šta žele, ne znaju tačno kako će se i šta zbiti na putu do cilja ali neće dozvoliti da ih bilo šta omete. Za mene je to ključ i današnje pobede protiv neugodnog Medvedeva. Prosto kad sebi nešto zacrta onda to i ispuni. Uprkos svima koji su protiv njega a i ovaj turnir je dokazao da takvih ima mnogo. Što se fanova tiče, mislim da je i ovaj meč lepo sve rekao - uživajmo u Novakovoj igri dokle god je tu i dokle god se bori jer kolko god da je ovo individualni sport on kao čovek crpi snagu i iz podrške koju dobija a odatle i motivacija za sve uspehe koje niže.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Kako je krenuo meč posle 3 0 u prvom setu, kad je Danil otišao iza da čeka servis, pomislio sam jbt ovo će biti teško. I bilo je teško ali ne previše. Dao je Novak sve od sebe.

          Danil je popustio psihološki jer ne može da trči toliko a da uporedo sa tim servira dobro.

          Novak je vrlo ozbiljno shvatio Danila. To sam i očekivao. Zato sam želeo da Danil SF dobije 3 0.

          Presudile su ti simboli Novakove igre i ličnosti. Disciplina, koncentracija, strategija i iskustvo. Bravo majstore.

          Comment


          • Mentalna spremnost na borbu je presudila, bas kao sto sam i rekao. Nije mogao izgubiti a da je bio spreman na borbu.


            Majstorski odradjeno, GOAT stuff.

            Comment


            • Kakav čovjek i šampion, hvala ti Boze pa imamo tu privilegiju da živimo u eri ovog čovjeka
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Osvojiće on još mnogo Grend Slem trofeja.

                Comment


                • Comment


                  • Bez greške

                    Comment




                    • Produzio mu karijeru za 2-3 godine, ludnica kakav servis ima Djokovic.
                      sigpic

                      Comment


                      • Strasno mi je drago i zbog Ivanisevica! Mnogi su se pitali sto Goran radi u Novakovom timu. Jos kad su se zaradali pehovi.

                        Sad je jasno. Uz Goranovu pomoc, odlicni Novakov servis je postao fenomenalan.

                        PS
                        Sad vidim da je Vladan poslao post sa manje vise istim sadrzajem.
                        Last edited by NI; 21-02-21, 12:30.

                        Comment


                        • СТварно чудо од сервиса, то му је недостајало да нам не кида нерве више...сад на шљаку да то оствари и нико му више неће моћи ништа замерити..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Strasno mi je drago i zbog Ivanisevica! Mnogi su se pitali sto Goran radi u Novakovom timu. Jos kad su se zaradali pehovi.

                            Sad je jasno. Uz Goranovu pomoc, odlicni Novakov servis je postao fenomenalan.
                            Što nas dovodi do onoga da je samo nas nekoliko ovde bilo u pravu oko Gorana...
                            Nije samo pomogao oko servisa...
                            Relaksira ga...
                            Sličan/isti mentalitet, način razmišljanja i energija...
                            Novaku je u tom trenutku kada je Goran došao baš to bilo potrebno, a sve što su kasnije uradili je fenomenalno...i posledica baš tog slaganja...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Novak je uvek imao najviše uspeha sa trenerima njemu sličnog mentaliteta. Beker jeste nemac ali je otkačen i imao je to nešto u sebi što je savršeno odgovaralo Novaku tada kada mu je najviše trebalo. O Vajdi ne treba trošiti reči a za Ivaniševića nisam nikada sumnjao. Popraviće mu servis i biće mu mnogo više kao drug i zemljak nego samo kao trener. Tako sam tad razmišljao kada mu je postao trener tako i sad gledam na stvari.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Što nas dovodi do onoga da je samo nas nekoliko ovde bilo u pravu oko Gorana...
                                ..
                                Svaka cast!
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X