Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovom trenutku ne vidim kako će da igraju tenis ali ok. Izuzetno zahtevno je takmičiti se... No dobro. Biću zadovoljan ako budu učestvovali.

    Comment


    • da, bice podvig ako se sezona nastavi u avgustu

      u tom slucaju ce ostati pokraden za 'svega' dvadesetak nedelja na vjecnoj listi, sto je cak manje nego sto ih je sakupio u netakmicarskim periodima na kraju godina koje je zavrsavao kao broj 1

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Pa nijedan teniser na Turu nije toliko hejpovan od strane kolega kao Novak. Pod lupom se gleda svaki njegov učinjen potez.
        Ima reakcija Novaka za njih, postavio sam je pre neki dan.
        Originally posted by miloolja View Post
        Tesla uginuo
        Ah baš tuga, baš sinoć gledam klip kad Novak ide pored bazena a psići trčkaraju oko njega a on puf bombu u bazen.

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • morgado kaze

          Djokovic is now in very good position to keep his #1 till the end of the year, as Nadal won't lose points from USO and RG but can't barely add any. Cincinnati, Madrid, Paris and ATP Finals his only chances.

          Djokovic can add in Cincy, US, RG, Rome and Finals.
          Wizard

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako ce da nasanka ljude, prijavice USO u zadnji momenat, tek ima da ga mrzi cijeli svijet.

                  Comment


                  • Novak jos uvek moze da prijavi Us Open i Sinsi?Ovo mi nekako izgleda kao da zna da nece da se odrzi.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Novak jos uvek moze da prijavi Us Open i Sinsi?Ovo mi nekako izgleda kao da zna da nece da se odrzi.
                      Ne bih se razočarao kada bi im okrenuo guzicu i rekao, jebe mi se za vasih 2000 poena. Ako Rafa ne prijavi, ne prijavi i Nole i ćao. Gledanost 0.

                      Comment


                      • gledace ljudi,zeljni su ko i mi...


                        nije mi jasno sto ste frustrirani na amere,situacija je grozna sto se pandemije tice...msm,sta su zapravo amerikanci kao organizatori skrivili


                        edit

                        (sad prvi put koristim ovaj smajli,tako sam bojana sad )
                        Last edited by Beocca; 07-07-20, 14:59.
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Kulambara View Post
                          gledace ljudi,zeljni su ko i mi...


                          nije mi jasno sto ste frustrirani na amere,situacija je grozna sto se pandemije tice...msm,sta su zapravo amerikanci kao organizatori skrivili


                          edit

                          (sad prvi put koristim ovaj smajli,tako sam bojana sad )
                          Svakako nece gledati ako ne igraju njih dvojica onako kao kad bi igrali. Čini mi se da imaju previše problema u komunikaciji sa igračima.

                          Ne volimo taj Zapad, imamo problema sa njima. Dobra je prilika da ih odjebe.

                          Comment


                          • pa zapad su i francuzi i britanci


                            (opet bojana smajli )
                            Wizard

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Konačno nešto lepo

                                Sad će on početi da ih sve praši po turu, baš kao što je isprašio koronu, izvućiće nas iz ovog bedaka, pa će sve začas proći i biti ponovo ok
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X