Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok cssr, jedino ako ti vodis tu evicidenciju i statistiku na vikipediji, pa je tacna, mislim tebi verujemo jer i tamo ima cesto netacnih podataka.
    Mislim, ja te stvari nikada ne proveravam, a vodim se onom idejom da valjda ljudi koji tako nesto objave, znaju sta rade, i sa druge strane ako je to jedina greska, nista strasno.

    Ivane postavljena je emisija jos to vece, ali oke mozda neko nije pogledao, pa da ne pretura ako zeli.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sad se setih Rohusa, kakva je to nezgoda bila, ne mozes ga probiti a covek stize bukvalno sve. Los matchup iz nekog razloga, znao je Novak sa takvima da igra.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • In the last 3.5 months Novak has won 2 Grand Slams and 2 Masters 1000s. That's Lleyton Hewitt's entire career lulz!
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Pepeov intervju
          https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1456510

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Servis mu je mozda na najvecem nivou u karijeri, sto je bas nevjerovatno jer znamo kroz kakav je pakao sa servisom prolazio u poslednje dvije godine.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Servis mu je mozda na najvecem nivou u karijeri, sto je bas nevjerovatno jer znamo kroz kakav je pakao sa servisom prolazio u poslednje dvije godine.
                Bez ikakve sumnje da servira bolje nego ikada u karijeri.

                Kako god to zvucalo pardoksalno, mislim da je povreda uticala na poboljsnje servis. Morao je ekeprimentise i trazi korekcije zbog bola u laktu. To nikada ne bi radio da mu je lakat bio OK. Njemu je i tako i tako servis pod Bekerovim budnim okom postao odlican.

                A onda je opercija rijesila problem lakta. Ali nije zaborvio sto je naucio dok ga je mucio lakat. Tokom tog perioda mu je slajz servis postao bolji. Morao je jer nije imao kik. Poslije operacije se i kik vratio i sad mu je servis perfektan.

                Comment


                • Servis je najvazniji udarac u tenisu i sta vise udarac koji ti omogucava da skratis poen. Sto se vise stari to vise igra zavisi od samog servisa. Ko uspe da unapredi taj udarac ima vise sanse da bude kompetitivan u poznim godinama.

                  https://lastwordontennis.com/2018/03...s-the-world-1/

                  By Jed Jones - March 14, 2018
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Novakov servis u Sangaju:

                    Gemovi: 47
                    Brejk lopti: 4
                    Gemovi u kojima je bilo brejk lopti: 3 (6.38%) - (svaki 16. gem)

                    Ukupno servisa: 258
                    Osvojenih poena: 201 (77.91%)

                    Prvi servis: 186 (72.09%)
                    Osvojeni poeni nakon prvog servisa: 158 (84.95%)

                    Drugi servis: 72
                    Osvojeni poeni nakon drugog servisa: 43 (59.72%)

                    As: 26 (5.2)
                    Dupla: 4 (0.8)

                    TB: 1 (uzeo sva 4 poena na svoj servis)

                    Rezultati po gemovima:

                    40:0 - 15 (31.91%)
                    40:15 - 16 (34.04%)
                    40:30 - 11 (23.40%)
                    40:40 - 5 (10.64%)

                    Samo je Cekinato imao 30-40 na Novakov servis, Cekinato i Coric su dosli do BL nakon 40:40, a Anderson nakon drugog izjednacenja u gemu.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Novakov servis u Sangaju:

                      Ukupno servisa: 258
                      Osvojenih poena: 201 (77.91%)
                      To je zastrasujuci broj. Kompracije radi, Federer je dva puta osvojio Shangaj, 2017. je imao 70.1% a 2014. 74.9%.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        To je zastrasujuci broj. Kompracije radi, Federer je dva puta osvojio Shangaj, 2017. je imao 70.1% a 2014. 74.9%.
                        A koliko je imao Raonic u Madridu ove godine? To je jos impresivnije, pogotovo jer se igralo na sljaci.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          A koliko je imao Raonic u Madridu ove godine? To je jos impresivnije, pogotovo jer se igralo na sljaci.
                          Mislim da ti ne razumijest sto je 77.91%. Raonic je imao u Madridu 71.8%.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Mislim da ti ne razumijest sto je 77.91%. Raonic je imao u Madridu 71.8%.
                            Ni postoji bitna razlika izmedju mog i tvoj prostupa forumu. Ja sam uglavnom ovde kako bih se zabavio. Ti si ovde da bi vodio ozbiljnu analizu.
                            Da se ja trudim da vodim ozbiljnu analizu veruj mi moj utisak bi bio dosta drugaciji. To meni svakako nije cilj.

                            Ponekad kada se potrudim da napisem nesto pametno, mnogi to ne razumeju. I tada mi nije previse krivo. Ali ti si svakako neko ko bi to trebao da razume. Ako nije tako, i tvrdis ono sto tvrdis u prethodnom komentaru, to govori vise o tebi nego o meni.

                            Comment


                            • Mislim da je hteo samo da ti kaze da je tih 78 % nestvarno.. Eto na primer tebi se ucinilo da je Raonic dominirao, a ustvari je imao samo 71 %

                              Sent from my SM-J730F using Tapatalk

                              Comment


                              • Svako je video da je ono Noletovo bilo brutalno, a Raonić tako nešto nikad ne može dostići. Iako volim statistiku ona u ovoj situacija uopšte nije potrebna. Svako ko je realno posmatrao sve je fino mogao da vidi

                                Comment

                                Working...
                                X