Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje je da igra što ranije.

    Manji pritisak i Nadal kao šampion lakše se dobija ako nije finale.

    Nema opasnosti od iscrpljenosti i psihičkog pražnjenja, te stvari su za Novaka prošlost. RG je prevelika stvar za Novaka u ovom momentu da bi se to desilo.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Postavio sam pitanje i dobio odgovore. Dva su kampa:

      1.
      Oni koji tvrde da odgovara da Novak sa Rafom igra sto prije jer ce u tom slucaju lakse do pobjede.

      2.
      Oni koji misle da je opasno za Novaka da igra finale prije finala.

      Ja se slazem sa drugom grupom. (Oprosti Sandugp.) Jezim se od pomisli da bi Novak u cetvrt-finalu igrao sa Rafom, u polu-finalu Nishikorijem i onda u finalu sa nekim pristojnim (Federerom, Ferrerom, Berdihom, Vavrinkom, Raonicem...) Poslije eventualne pobjede nad Rafom bi neminovno doslo opustanje. Idem toliko daleko da to vidim kao jedini valjani razlog da se preskoci Madrid. Time bi dao Rafi sansu da sacuva 4. mjesto.
      Mudro zboris, NI. Nemam sta da dodam.

      Comment


      • NI sa aspekta samo tog meca, mnogo bi mu lakse bilo da ga igra u 1/4 nego u finalu, jer ako Nadal dogura do finala, postaje prilicno jebeno.
        Ali ako se gleda ceo turnir, onda bi mu svakako bolja solucija da mec sa Nadalom (u koliko do tog meca uopste dodje) bude na samom kraju istog, tj u finalu. Bas zbog onoga sto si i sam naveo.

        A onaj moj post se odnosio na Nadalovu poziciju pred RG, (sto gore to bolje po Novaka) ali nevezano za njegov duel sa Djokovicem, vec generalno. Neka bude 8 nosilac i neka bude u suprotnoj polovini zreba, eto to je moja zelja.
        Last edited by Sandugp; 28-04-15, 19:15.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • I ja bih se slozio sa drugom grupom. Sam primer je MC, u SF protiv Rafe pa je u F doslo do praznjenja protiv Tomice.. Svakako mislim da bi se Nole izborio sa Rafom u finalu Madrida
          link

          Comment


          • Originally posted by tuta bugarin
            amandman na opciju de:
            raf ispada od tipsona u drugom-trećom kolu
            a omak poclen toga tipson ispada od bilokog sakupljaca loptica ili liniskog suca pred pemzijom




            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici
            Amandman usvojen aklamacijom bez stavljanja na glasanje.
            sigpic

            Comment


            • Kao i uvek pred RG, ja ne znam " da li sam pošla ili došla ". Novače, čoveče, dje će ti duša???

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                A onaj moj post se odnosio na Nadalovu poziciju pred RG, (sto gore to bolje po Novaka) ali nevezano za njegov duel sa Djokovicem, vec generalno. Neka bude 8 nosilac i neka bude u suprotnoj polovini zreba, eto to je moja zelja.
                To je idealno.

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=986420

                  Dakle, ne igra Madrid...
                  Last edited by Skaut; 29-04-15, 20:15.

                  Comment


                  • Očekivao sam potvrdu da ne igra i evo zvanicno je došla,sad je bar jednostavno,ide se na osvajanje Rima i Rga

                    Napred,Nole

                    Comment


                    • Eto sad je i zvanično, očekivala sam i nadala se da će da igra, ali dobro on najbolje zna
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Nije lud ni Novak ni njegov tim, znaju oni odlicno sta im je ciniti. Imaju sigurno plan sat gde i kako, tako da se njega i drze. Videcemo kako ce sve ovo ispasti, nadam se najboljem.
                        Last edited by Sandugp; 29-04-15, 21:01.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Verujem bice medju nama navijacima razocaranih sto nije otisao da ih sve redom gazi, gazi, utrlja u sljaku Madrida pa odmah potom Rima, pa ....

                          Nedostajace mi njegov tenis na ovom turniru ,ali ne i briga da li ce biti novih mogucih nezeljenih povratnih rekacija sa publikom, medijskim naklapanja o istim, rizika od povrede pojacanog velikim naporima od pocetka sezone, pritisaka novh eventualnih nizova koje je mogao ostvariti ...opasnosti da se preterano potrosi prakticno na pocetku druge trecine sezone.
                          Sve u svemu, nadam se visestrukim koristima ove njegove odluke
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Pametan je ovaj "naš mali"
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Logicno je bilo da preskoci Rim ali je vjerotatno to sto ga Talijani vole a Spanci ne vole presudilo.

                              Odluka ima rizika ali bi ih imala i suprotna odluka. U slucaju pristojnog rezultata u Rimu, ovo ce se pokazati kao ispravna odluka. U slucaju ranog ispadanja u Rimu, ovo ce pokazati kao losa odluka.
                              Last edited by NI; 30-04-15, 08:35.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Logicno je bilo da preskoci Rim ali je vjerotatno to sto ga Talijani vole a Spanci ne vole presudilo.

                                Odluka ima rizika ali bi ih imala i suprotna odluka. U slucaju pristojnog rezultata u Rimu, ovo ce se pokazati kao ispravna odluka. U slucaju ranog ispadanja u Rimu, ovo ce pokazati kao losa odluka.
                                Jel ga neko voli ili ne (i kako se to utvrdjuje) je toliko besmisleno u profesionalnom sportu, sto uopste ne treba uzimati u obzir tu opciju.
                                Inace, za mene logicnije je da preskoci Madrid, ako je umor u pitanju, a ne Rim. Mislim da ipak treba imati neki turnir pre RG. Najbolja opcija je bila da odigra celu seriju turnira na sljaku, jer svakako je imao pauzu posle MC, ali tako je odlucio.

                                Comment

                                Working...
                                X