Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa valjda je danas bila prodaja, isto u 12h kao i u sredu.
    A koliko vidim oni najavljuju 4500 ljudi, sto znaci da ce karata biti i narednih dana.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma nema sta da ti prodajem, to je dzabe za mene, samo mislim da ako ja ne idem, tj. na koje ne idem, da vodi sestricine ili koga vec. Ali obecavam da cu da se potanko raspitam mada mislim da ti jedna nista ne znaci...

      Zar nece biti jos jedna tura prodaje
      Ma ako. Zezam se. Smisliću ja neku prevaru, ovaj narod voli kad ga častiš

      Pa ja ću probati da nabavim. Al ako je radnim danom džabe mi.

      Comment


      • Vežbao danas smeč, čuveni smeč 😁

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • DJOKOsmech
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Kulambara View Post
            DJOKOsmech
            Nema pojma
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Aplauz stidljiv posle smeča a od njega ka nama niste iskreni i smeh 😁

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment




              • ako se ne vidi dobro,nek neko (olja) od moderatora koriguje,net mi šteka
                Wizard

                Comment


                • A trazila je malo sladoleda [emoji3][emoji7]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • O Adria Kupu; uslovima igranja na USO; o sistemu i formatu takmicenja (dve grupe, setovi do 4, u 2 dobijena) i programu na AK: Beograd i Zadar su 100% sigurni, dok su CG, BL i SA gotovo sigurni; ko ce jos ucestvovati u ostalim gradovima, nada se jos nekima iz vrha; o kvalitetu terena; o borbama protiv vetrenjaca [emoji173]

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • I naravno, ko nije gledao [emoji173]

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        O Adria Kupu; uslovima igranja na USO; o sistemu i formatu takmicenja (dve grupe, setovi do 4, u 2 dobijena) i programu na AK: Beograd i Zadar su 100% sigurni, dok su CG, BL i SA gotovo sigurni; ko ce jos ucestvovati u ostalim gradovima, nada se jos nekima iz vrha; o kvalitetu terena; o borbama protiv vetrenjaca [emoji173]

                        ma jo,ja tu jovanu ne mogu...
                        Wizard

                        Comment


                        • Kako je vrh Jovanica

                          Izvinite za off.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Kulambara View Post
                            ma jo,ja tu jovanu ne mogu...
                            Apsolutno nebitno za moj post
                            I ovog puta je ok sve uradila.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Banuj ga, za ovakav komentar o Jovani najmanje mesec dana.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ma dobro ti si pristrasan, a da budemo iskreni nije bas ona neki novinar/voditelj pogotovu kada ima za goste ove iz vlasti.
                                Ali ovaj je ok odradila, bila umerena, imala cak i konstruktivno pitanje (igraci koji ce doci na turnir da li su u formi, i da li se plase za povrede), no akcenat je na Novaku.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X