Pogledati rezultate ankete: Šta želite da Novak osvoji do kraja sezone? (Ne šta mislite da će osvojiti)

GlasaÄŤa
38. Vi ne moĹľete glasati u ovoj anketi
  • Oba Mastersa

0 0%
  • Samo Nitto AF (ex WTF), šesta titula je vaĹľna

1 2,63%
  • Sve da osvoji gde se bude pojavio (eventualno i Peking)

6 15,79%
  • Oba Mastersa i Nitto AF

3 7,89%
  • Samo da bude prvi na kraju godine, pa koliko god je poena potrebno

9 23,68%
  • Sve nabrojano i Laver Cup, obavezno sa RodĹľerom u dublu

1 2,63%
  • Nebitna je ova sezona, cilj je ispunjen, ÄŤekam sledeću

13 34,21%
  • Ne znam

1 2,63%
  • Jedan Masters i zavrsni Nitto

4 10,53%
Strana 1 od 2763 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 41439

Tema: ATP - Novak Djokovic

mr.gold
    Guest

ATP - Novak Djokovic

Gazeta delo sport: Melburn pri?a srpski

Plasmani Novaka ?okovi?a, Jelene Jankovi? i Ane Ivanovi? u polufinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu , drugi je najve?i uspeh srpskog tenisa, posle Rolan Garosa 2007, u istoriji održavanja gren-slem takmi?enja. Ovom podvigu našeg "belog sporta" svetski mediji posve?uju veliku pažnju.

Italijanski sportski dnevni list "Gazeto delo Sport" veliki uspeh srpskih tenisera na Otvorenom prvenstvu Australije izrazio je slikovito današnjim naslovom "Melburn pri?a srpski". Španska "Marka" imenu ?okovi?a dodaje epitet "Veliki" opisuju?i njegovu pobedu nad španskim predstavnikom u ?etvrtfinalu, Davidom Fererom, kao "grandioznu".
    Španske novine priznaju da je Novak porazivši Ferera potopio važan "brod" španske "Armade" i zakazao susret sa Rodžerom Federerom. Australijske novine tako?e posve?uju veliki prostor analizi uspeha Srbije koja je ove godine po broju polufinalista najuspešnija nacija na Australija Openu.
    "Jelena poljupcem ispratila Serenu" , jedan je od naslova tekstova u kojima se veli?a igra naše teniserke. "Jelena nokautirala vladarku", tako?e je naslov iz melburnškog "Herald Sana". Britanski BBC, kao i ameri?ki ESPN, ne štede komplimente na ra?un naših tenisera. U tekstovima se ponavlja ve? poznata pri?a o praznom bazenu u kome je kao devoj?ica trenirala Ivanovi?. Francuski dnevni sportski list "L'Ekip" u današnjoj analizi teniskih zbivanja u Melburnu navodi da je ?okovi? jedini pored Rafaela Nadala, sposoban da savlada Švajcarca Federera.
    "Srbin poseduje neverovatnu energiju kojom ubrzava igru i diže je stalno na viši nivo. Novak je kompletan igra? koji zna da igra iz svih pozicija.- sa osnovne linije, na mreži, iz servisa... Jednostavno, momak nema slabu ta?ku!" zaklju?uje analiti?ar "L'Ekipa'.

Braco srbi i sestre srpkinje, da se ponosimo

[size=10pt]Za razliku od ostalih tema, ovde mozete slobodno da ubacujete tekstove na srpskom. Naši smo [/size]

2. Your Google Adsense code here
    Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475344

Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

Bravo za nas! Idemo do 2 GS.......

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

elena
    Guest

[quote author=Patriota link=topic=478.msg15606#msg15606 date=1201108718]
    [/quote]
    Jedan mozda bude,..Noletov tesko.. :-\

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475344

ce da vidimo...... ako ne bude...nema veze...ali.....

uvek optimista...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

elena
    Guest

Skidam kapu ako bude!! ;)..Ali,tebi Patriota,zbog optimizma!!!

mr.gold
    Guest

Mean machine
    Guest

[quote author=elena link=topic=478.msg15609#msg15609 date=1201109106]
    [/quote]
    [/quote]

Zbog zasto?

mr.gold
    Guest

[quote author=Mean machine link=topic=478.msg15617#msg15617 date=1201115530]
    [/quote]
    [/quote]

Zbog zasto?
    [/quote]

Zbog zato, sto do trofeja mora da predje preko Rafe, a Rafa je trenutno a i uopste u celoj istoriji tenisa najbolji igrac.
    A i nije spanac i nosi normalan sorc i majicu.
    Ima razloga koliko hoces i svi su subjektivni

elena
    Guest

Mislim,sta da kazem...Sve ti je Gold rekao ;)..Hvala,Golde ;D

LT#21
    Guest

[quote author=mr.gold link=topic=478.msg15619#msg15619 date=1201115790]
    [quote author=Mean machine link=topic=478.msg15617#msg15617 date=1201115530]
    [/quote]
    [/quote]

Zbog zasto?
    [/quote]

Zbog zato, sto do trofeja mora da predje preko Rafe, a Rafa je trenutno a i uopste u celoj istoriji tenisa najbolji igrac.
    A i nije spanac i nosi normalan sorc i majicu.
    Ima razloga koliko hoces i svi su subjektivni
    [/quote]Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.

mr.gold
    Guest

[quote author=LT#21 link=topic=478.msg15631#msg15631 date=1201122622]
    Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.
    [/quote]

Ne pratis radnju na forumu. Tsonga je vec otpisan. Ovo ti je paste mog posta sa drugog topica.

Citat: Ana danas u 01:19:43 PM
    Iskreno se nadam da Fed nece podbaciti u mecu protiv Djokovica...Nadam se da ce biti laka i ubedljiva pobeda za Feda
    Citat: rafa-my love danas u 01:28:09 PM
    I ja! GO ROGER!!!
    Citat: rafa-my love danas u 02:03:47 PM
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume, Djokovic mu ne moze nishta....

Dodao bih par recenica koje nedostaju prethodno navedenim:
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume i prodje Djokovica, u finalu mu to nista nece vredeti, jer njegovo a i svacije najbolje nije dovoljno za prosecno Raficino.
    Naravno da se ne postavlja pitanje odvaljivanja Tsonga-e jer najbolje od najboljeg Tsonga-e nije ni prineti najlosijem sto Rafica moze da odigra a sto je opet bolje od najboljeg sto iko na svetu moze da odigra. U idealnim uslovima
    Znaci ne brinite, Rafa ga osvaja jer niko na celom svetu ukljucujuci sve tenisere u istoriji nikada nije igrao dovoljno dobro da moze da pobedi Raficu u njegovom najlosijem izdanju

LT#21
    Guest

[quote author=mr.gold link=topic=478.msg15633#msg15633 date=1201123560]
    [quote author=LT#21 link=topic=478.msg15631#msg15631 date=1201122622]
    Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.
    [/quote]

Ne pratis radnju na forumu. Tsonga je vec otpisan. Ovo ti je paste mog posta sa drugog topica.

Citat: Ana danas u 01:19:43 PM
    Iskreno se nadam da Fed nece podbaciti u mecu protiv Djokovica...Nadam se da ce biti laka i ubedljiva pobeda za Feda
    Citat: rafa-my love danas u 01:28:09 PM
    I ja! GO ROGER!!!
    Citat: rafa-my love danas u 02:03:47 PM
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume, Djokovic mu ne moze nishta....

Dodao bih par recenica koje nedostaju prethodno navedenim:
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume i prodje Djokovica, u finalu mu to nista nece vredeti, jer njegovo a i svacije najbolje nije dovoljno za prosecno Raficino.
    Naravno da se ne postavlja pitanje odvaljivanja Tsonga-e jer najbolje od najboljeg Tsonga-e nije ni prineti najlosijem sto Rafica moze da odigra a sto je opet bolje od najboljeg sto iko na svetu moze da odigra. U idealnim uslovima
    Znaci ne brinite, Rafa ga osvaja jer niko na celom svetu ukljucujuci sve tenisere u istoriji nikada nije igrao dovoljno dobro da moze da pobedi Raficu u njegovom najlosijem izdanju
    [/quote]Izvini nisam video ;)

moya
    Guest

Nista nije sigurno, verujem da svi Nadalovi navijaci strahuju od Tsonge sutra. Tako da nemojte da ga ureknete.
    Ne znam zasto se ovde ne prica o Novaku. On je tako zanimljiv i zabavan lik, sa puno kvaliteta, sigurno ima mnogo toga o cemu se moze pricati a da nema veze sa Rafom. ;D ;D

mr.gold
    Guest

Nole: Ose?am se odli?no, ali sam bio nervozan na kraju
    "Ose?am se jako, jako dobro i mentalno i fizi?ki. Pokazujem svu svoju snagu i to da sam napravio neke promene u igri. Radio sam dosta proteklih nekoliko nedelja, promenio sam žice i sada sam vrlo zadovoljan", rekao je Nole posle me?a.
    ?okovi? je istakao da je jako bitno to što je zapo?eo godinu velikim uspehom.
    "Polufinala grend slemova su postala moja rutina u protekloj godini. Uvek pokušavam da dam sve što imam na ovim takmi?enjima kako bih igrao svoj najbolji tenis. To sam i uradio i to je veoma pozitivna stvar za moju budu?nost. Zadovoljan sam prikazanim na ovom duelu, iako sam se malo mu?io na kraju. Znao sam da moram svaki poen da odigram sa sto odsto fokusa, jer je David igra? koji tr?i sve vreme i neprestano pokušava da preuzme me?. On je jedan od najbolje fizi?ki spremljenih igra?a na ATP turu. Bio sam svestan te ?injenice i zato sam bio malo nervozan u finišu susreta", rekao je Novak.
    Ferer je posle me?a rekao da je Novak igrao sa mnogo više samopouzdanja i da nije bilo prostora da se oporavi od o?ajnog starta.
    "Ovo je bio loš dan za mene. Pravio sam previše grešaka, izgubio sam fokus, a on je baš kada je trebalo servirao odli?no. Novak je veoma dobar igra? i ako nisam dovoljno mentalno spreman, nemogu?e je pobediti", završio je Španac.

mr.gold
    Guest

Bravo majstore

Kao sto svi znamo Federer je igrao lose a Nole je to samo iskoristio. Nije Nole odigrao dobro zato sto on nije ni Federe ni Nadal. Samo oni igraju dobro.
    Ali Nole je u finalu

Kakva igr, kakva psiholoska stabilnost, svaka cast sampionu
    Dobiti Federera 3:0, - svaka cast
    Razbiti Federera 3:0 - svaka cast
    Lekcija tenisa - style Novak Djokovic

Strana 1 od 2763 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne moĹľete postavljati nove teme
  • Vi ne moĹľete postavljati odgovore
  • Vi ne moĹľete postavljati priloge
  • Vi ne moĹľete menjati vaše poruke