Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ova danasnja (losa) partija Novaka ima dva razloga...

    1. Gilje - zaista je igrao odlicno,klasicno sljakaski ali pametno. Znao je da ce Novak dolaziti po poene i tada je bio spreman.
    Nije izmisljao toplu vodu,nametao svoj ritam i trazio Novakove slabe strane koje je forsirao... nego se najvise fokusirao da sve odradi koliko toliko skolski a da loptica ne ide u aut bez preke potrebe. Nije zapinjao, na silu odgovarao je istom silom.
    Ovo istom silom je jako vazno po meni, jer da je odgovarao "jacom silom" gresio bi, a sa slabijom namestao bi sebe kao glinenog goluba.

    2. Novak pod hitno da privremeno dovede u svoj tim negog velikog maga oftamologije
    koji moze u par sekundi da izmeri parametre i da Novaku ponudi nekoliko minuta pred mec odgovarajuca sociva.
    Ne zezam se. Sve sto je napisano u tacki 1. sve stoji... ali...
    Novak nosi sociva to svi znamo... ali verujem da mu je danas najveci protivnik bio njegov VID.
    Naime ako se secate mec je poceo pod dnevnim svetlom, pa je onda pocelo da se pretapa dan u sumrak i na kraju je bio mrak. To je za njegov vid katastrofa... videli smo da se poceo dizati u mecu kada je u stvari dan zavrsio svoje osvetljenje...
    Sve sto sam naveo pod 2. govorim iz licnog iskustva, jesam mlad i nemam veliku dioptriju (-1.25) ali imam sve propratne anomalije vida... tako npr. Ako se nadjem u gradu predvece, kada se dan gasi pa se upali ulicna rasveta, nocne reklame ako nemam naocale ja sam kao corava kokos sve mi titra i pojma nemam kako da se "orjentisem".
    Zato koristim antireflex,photogray... cvidze.

    Al` sam se raspisao,dosta je... Novace samo hrabo i udri. Nemoj izjavljivati da se ne zanosis ovo/ono , zanosi se slobodno. Tuci sve sto mozes. Idemo dalje, sutra ces imati Rodju koji nece prosipati kao danas to je sigurno.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Bice uskoro Google sociva
      Inace ne postoji jos pomagalo koje moze resiti adekvatno problem perifernog vida , malo licnog iskustva za off.
      Last edited by Maxx-a; 18-04-14, 21:13.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Nerealno je bilo očekivati da se desi danas meč kao i u prethodne dve runde. Ipak je na višem nivou GGL od Montanjesa i Buste. Jel bilo nekih znakova povrede jer nisam gledao meč. Jer GGL toliko dobro igrao ili je do Novaka pa izgubio prvi set?

        Comment


        • AIR dobro si to zapazio, i ja imam sličnih problema pa razumije kako je to, vjeruje da je to bio jedan od razloga lošeg početka meča!
          Što se tiče zgloba, to me poprilično brine, nakon završetka drugog seta, dok je istezao zglob napravio je bolnu grimasu na licu, ali opet vjerujem da zna šta radi, i da ne bi rizikovao da se radi o ozbiljnoj povredi!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Izdržasmo i ovo danas..
            Iako sam celo vreme verovao da će Novak kliknuti, nije mi bilo svejedno..
            Garsija-Lopez.. Koji mu je vrag bio.. Ono je tokom većeg dela meča delovalo nestvarno.. Alal mu ćufte.. Igrao je nenormalno.. Gledao sam ga dosta puta.. On je danas bio pozitivni zbir svih tih mečeva.. Najviše me iznenadilo njegovo trčanje.. Šta je čovek stizao sa onom svojom građom..
            Koliko se sećam imali su duel u Madridu pre neku godinu.. To nije ličilo ni 5% na ovo danas.. Novak se igrao sa njim kao detence..
            Ipak sam zadovoljan sa Novakom.. Očigledno da izvlači maksimum iz trenutne situacije.. Kad je BH paralela proradila, sve je bilo jasno..
            Sutra još jedan klasik.. Verujem da Novak dobija.. I da ćemo od sutra biti egale.. ;) Iako će Federer biti naoštren kao i uvek kada mu je protivnik Novak..
            Napred ljudino!!!
            Živeli

            AIRBORNE
            To ti može biti i holesterol, trigleciridi, šećer i sl.. Veoma utiču na vid..

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Imamo hot shot



                A GGL je trebao imati hot run ili tako nesto
                Last edited by Zzz; 18-04-14, 23:21.

                Comment


                • “I changed the tactics in the middle of the second set and I managed to regroup and find the right approach,”. “After that it was a great performance.” Novak about his match vs Garcia Lopez.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nadam se da ovo sa Novakovim zglobom nije ozbiljno,samo da nije slicno kao sto je Del Potru bilo.

                    Comment


                    • Nemoj nas plasiti i onako mi nije dobro...

                      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                      Comment



                      • Videcemo kad pocne mec kako ce da izgleda nadam se da je sve ok

                        Comment


                        • Ne znam više šta bi mislila, ali nešto mi ne miriše na dobro
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment



                          • Spoiler
                            fuck... shit...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sta se desilo?
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment

                              Working...
                              X