Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pominjite vise DelPotra i njegov problem muka me hvata

    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Bolje da ne izađe no u pola meča da odustane.

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Biće to kao sa Delpom ako nastavi da igra uprkos bolu. Bolje da napravi pauzu sad mesec dana nego da nakon 6 meseci ode na operaciju.
        Tvoja izjava je u principu tacna ali nije u detalju.

        1.
        Polako sa DP. Nemojmo odmah dizati paniku.

        2.
        Novak je pametan covje i ucinjece sto treba da ucini. Nece praviti gluposti.

        3.
        AKo mora da ide na mjesec dana pause onda bolje da ide sa pobjedom u MC-u i onda odigra neki manji prpremni turnir u maju.

        4.
        Navodno terapija nije pomogla. Pa nema carobne terapije. Ne moze pomoci u pola sata.
        Last edited by NI; 19-04-14, 14:01.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Biće to kao sa Delpom ako nastavi da igra uprkos bolu. Bolje da napravi pauzu sad mesec dana nego da nakon 6 meseci ode na operaciju.
          Precrne misli,izvini stvarno ali meni koji nisam Djokivicev fan vec fan tenisa,ovo teshko pada za prochitat a kamoli njima !
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Ako izađe na teren znači da je spreman da igra, da ga ne boli, i da povreda nije pretjerano obiljna, pa nije dijete, ima oko sebe stručan tim ljudi koji valjda mogu dovoljno dobro procijeniti postoji li opasnost da se povreda pogorša ili ne. Ukoliko ne izađe na teren, e onda znamo da nije dobro
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Šteta, nije bilo suđeno, uproks dva jako dobra meča. Idemo dalje, zna se šta su prioriteti...

              Comment


              • Koliko je ovo bilo teško za gledati, strašno je gledati kako se muči, muka mi je u stomaku od ovog meča, samo da on bude ok. pa jbš i pobjedu, titulu i to glupo peglanje H2H ništa nije vaćnije od zdravlja!
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Koliko je ovo bilo teško za gledati, strašno je gledati kako se muči, muka mi je u stomaku od ovog meča, samo da on bude ok. pa jbš i pobjedu, titulu i to glupo peglanje H2H ništa nije vaćnije od zdravlja!
                  Bas tako, pored svega on umalo nije uzeo prvi set, kako malerozna povreda i to u kom trenutku, ovo jednostavno razara zeludac i glavu. Strasno koliko mi je tesko, krivo... Novaku... kako je ne smem ni da pomislim...

                  Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Samo se ti nama brzo oporavi Nole...sve ostalo je manje vazno

                    One dve neiskoriscene set lopte su bile jedina nada...kad je tu nadu izgubio, sledio je raspad...

                    Comment


                    • Zašto ljudi nemaju poštovanja prema Novaku, poed svoje muke moram da čitam i glupe komentare kojij me još više deprimiraju, nije mi uopšte bitno što je izgubio (naavno da bi voljela da je odbranio titulu, ali šta da se radi) sad mi je samo bitno da bude ok. da se povreda sanira i da se sve završi bez velikih posljedica. Ne zamjerim mu što je izašao na teren danas, pokušao je, mislio da će moći, nije išlo i kraj priče. Izdržao je do kraja, nije predao i na tome mu svaka čast. Sigurno mu sad nije lako, ali nije ovaj poraz nešto bolan, barem ja tako mislim!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Šta ste se uhvatili Delpa i njegove povrede.... Nije ovo zglob ovo je sigurno mišić, odnosno tetiva, jer ne bi ovaj bandaž bio ovoliko veliki,skroz do lakta, niti bi ona kinezi traka išla po dužini unutrašnje strane ruke.... znači nije zglob.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ljudi, kad bude neka izjava bilo šta, neka neko okači.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • "Povreda postoji zadnjih 10 dana. Bio sam kod vise doktora i dobio drugacije dijagnoze. Sa hladnim vremenom imam mnogo vece bolove"

                            Ovo sam uspeo da cujem, nije bas od reci do reci tacno.

                            "Nema naprsline misica, nece biti potrebe za operacijom, primam inekcije nekoliko dana"
                            Last edited by thrillseeker; 19-04-14, 16:43.
                            "But Pascal what are you saying?"

                            Comment


                            • Comment


                              • Najbitnije je da se ovo što efikasnije zaliječi, ova povreda. U prvom setu je pružio koliki toliki otpor ali nije se moglo. Drži se majstore, legendo najveća.

                                Comment

                                Working...
                                X