Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Novak mora igrati i tacka! Ovo je nesto posebno,ovo je vrsta vanrednog stanja Prosto,mora promijeniti odluku.
    Sta sad svajcarci da nam prave vanredno stanje
    Neee i neeee, Nole nemoj nasesti ovom kukavcu junackoga srca, sad je tatica bas odlucio da igra za DC,znaci koji djon ima
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • moze da se menja do sutra sat vremena pre zreba, nadam se da ce Nole misliti glavom, a ne srcem

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Federeru ovakve igrice nisu strane , cak sta vise, kada se setim kako ga je optuzivao da je folirao u pobedi protiv Wawrinke u DC2006, btw Novak sa 19 godina dobija taj cuveni mec u 5 setova
        Sada prilika, visestruka, da se pokaze pred svajcarskom javnoscu i Stanislasom, a nikad laksa prilika ,sem mozda protiv Kazahstana za prolaz dalje u Dc.
        Bila bih iznenadjena kada bi Novak naseo na sve ovo.
        Federer ne voli Novaka to je poznata stvar i nije mu prvi put da ga provocira. Meni je zena kupila Novakovu knjigu "Serviraj za pobedu" gde izmedju ostalog stoji Federerova izjava da je Novak "sprdnja za tenis sa svim tim njegovim povredama". Ili ona njegova izjava 2012 kad mu je Novak ponovo preuzeo mesto No.1.
        "I would love to play for Basel and lead them to a Champions League win. Most people remember when Red Star Belgrade won it and it does show that anything is possible."
        By the way, ovo je prvi put da Federer igra u 1.kolu DC jos od 2005.

        Comment


        • Nole,pusti ti Petru,moras da igras!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ma cisti bezobrazluk i provokacija. Novak treba da nasjedne, treba da se zainati. Da im pokaze da ne mogu da se sepure po njegovom dvoristu.
            sigpic

            Comment


            • Da, Federer je kriv sto nije na vrijeme odlucio da igra, a covjek hronicne bolove prosle godine u ledjima imao
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma dolazi Novak garant, pa gde ce ovo da propusti? Jeste mac sa dve ostrice, ali ja ne vidim kako moze da izgubi oba meca. Dubai tek predstoji...

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  By the way, ovo je prvi put da Federer igra u 1.kolu DC jos od 2005.
                  A ono protiv Amerikanaca pre 2,3 godine, to se valjda ne racuna?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • pa vi bre treb a da budete radosni sto cemo moci posmatrati eventualni duel kuci....ljudi placaju silne pare da ih vide...
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Federer ne voli Novaka to je poznata stvar i nije mu prvi put da ga provocira. Meni je zena kupila Novakovu knjigu "Serviraj za pobedu" gde izmedju ostalog stoji Federerova izjava da je Novak "sprdnja za tenis sa svim tim njegovim povredama". Ili ona njegova izjava 2012 kad mu je Novak ponovo preuzeo mesto No.1.
                      "I would love to play for Basel and lead them to a Champions League win. Most people remember when Red Star Belgrade won it and it does show that anything is possible."
                      By the way, ovo je prvi put da Federer igra u 1.kolu DC jos od 2005.
                      Nazalost poznato mi je ovo, izmedju ostalog te izjave su imale uticaj na medijsko formiranje slike o Novaku kao igracu, ni danas se u potunoti nije izborio protiv toga,da ne idemo dalje u pricu.
                      Misljenja sam da ne treba da igra DC , jednako kao i posle finala protiv CH.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Novak treba da se pojavi u dvorani sve sa skijama onako bez treninga da izdeveta ovu dvojicu i da se nakon toga vrati na planinu.

                        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ko je ovo mogao da očekuje, Fed nema baš običaj da igra DC otkud sad ovo odjednom neobična i glupa situacija! Sad su sve oči uperene ka Novaku, vjerujem da svi sada čekaju da se on oglasi, da se donese konačna odluka hoće li igrati ili ne. Pitanje je samo hoće li pustiti da ga vodi srce ili glava
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A ono protiv Amerikanaca pre 2,3 godine, to se valjda ne racuna?
                            Ovo sam negde procitao. Tebi vise verujem naravno jer si njegov veran fan.

                            Originally posted by MarRF View Post
                            pa vi bre treb a da budete radosni sto cemo moci posmatrati eventualni duel kuci....ljudi placaju silne pare da ih vide...
                            Ja se zapravo plasim nase publike kako ce reagovati kad Rodja bude igrao, narocito ako to bude protiv Novaka. Samo da ne bude neki incident jer ce atmosfera biti kao na derbiju.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Ovo je više od igre
                              Spoiler
                              Ne, to nije vise od igre!!!
                              Nole je za tu nasu zastavu izgarao i doneo Salataru, igrao, davao sve od sebe, ne moze on uvek da bude zrtva!!!
                              Uostalom, rekao je da nece igrati ove godine DC, sta treba da naseda na provokacije Feda koji ga toliko provocira i sad da odmah trke dodje da igra, zato sto je , zamislite Fed odlucio da igra, samo kad je video da moze da pobedi, a kad ga je Stan molio i javno prozivao, bolelo ga je uvo(ne znam koje) a obraza nije imao, koliko je Stan kukumavcio da igra, otresao ga je samo tako.Sad odjednom ima zelju, malo sutra, mnogo providno a istovremeno mutno i prljavo da prljavije ne moze biti!!!
                              Last edited by Pertla; 29-01-14, 18:15.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Шта Ноле да ради у Новом Саду кад долази легенда Феки? Сви ће доћи да виде Феки уживо на терену! Не знам да ли је икада долазио на ове просторе, ред би био да и наше ђевојке опаре очи уживо.. ту тенис неће никога да занима, само да се види Феки!!!
                                Last edited by Žika; 29-01-14, 18:07.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X