Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    Jao kakvu sliku nađoh
    Spoiler
    Koji set sa Vavrinkom?

    Comment


    • I evo mene ponovo posle vise od 15 godina pored zidica gde sam udarao svoje prve loptice u kampu Jelene Gencic. Na zalost bombe su unistile Baciste, ali lepo je vratiti se i ja sam zahvalan na svemu sto mi je ova planina pruzila #Kopaonik
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I Viktor je na Kopaoniku sa Noletom

        Comment


        • Oce li Djokovic da dozvoli da mu po dvoristu vrsljaju Federer i Wawrinka i da nista ne radi povodom toga?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Oce li Djokovic da dozvoli da mu po dvoristu vrsljaju Federer i Wawrinka i da nista ne radi povodom toga?
            Ja ne bih mogao da sedim skrštenih ruku dok se Stan i Roger sprdaju sa mlađarijom

            Jel ima još vremena da promeni odluku

            Comment


            • Ma kakav DC, nadam se da nece promeniti odluku
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Nek ne radi...prosle godine je i previse uradio + ipak nema Srbija sanse ako igraju oba Svajcarca.
                Samo ti Nole nastavi sa

                Comment


                • Ne treba da igra DC generalno ali ovo je mnogo vise od toga. Ovdje na njegov teren dolaze da se izivljaju protiv poluprofesionalnih tenisera i on tu mora da igra, da im objasni neke stvari.

                  Srbija svakako gubi, ne radi se o tome.
                  sigpic

                  Comment


                  • dolazi Role ipak
                    Kakva glupa situacija samo ja ne bih mogla da se pravim Toša... da dođu na moju teritoriju i kao nikom ništa, pri tome nema veze reprzentacija i Srbija, već moja teritorija, protivnik koji me izbacio na već viđeno-osvojenom GS i ljuti protivnik od davnina...aoooooo...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne znam sta da vam kazem. Ne lici na Noleta da menja odluke koje je vec doneo. Ali znajuci ga, nikako mu ne prija da pusti ovu dvojicu da se igraju sa ovim nasima u njegovom dvoristu
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Mora da igra sad, cisto da se napumpa malo posle AOa, gubimo 99% i sa njim. Cuda su moguca.

                        Comment


                        • Nije ovo slucajno,ovo je provokacija.
                          Nole da nasedne, Wawa u momentumu + Roger... hoce da ga jos malo dotuku.
                          Bolje da se Helvetikanci ne qrobecaju.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Mislim da je ovo već stvar ponosa.Tesko je gledati da dođje u tvoju zemlju igrac koji te izbacio u 1/4 slema koji si trebao da osvojis i jedan od najvećih rivala tj. Federer, a znaš da možeš obojicu da dobiješ.Ja sam isto mišljenja da ne treba igrati DC, ali ovo je već drugacija situacija.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Ma kakav DC on je glavom ko zna gde. Kasno je sad. Nek ostane na Kopu i nek se skija, pravi Sneska Belica, seta sa Jelenom po sumi...
                              Bice ovo demoliranje ali treba se polako navikavati na stanje srpskog tenisa bez Novaka, Tipse i Troickog.

                              Comment


                              • Bojim se da Novak trenutno nije u stanju da bilo kome sta objasnjava, on mora pazljivo birati bitke u koje ce da ulazi, a ovo definitivno nije ta. Postoji velika opasnost da na svom terenu izgubi od Federera, odnosno slucajnog slem sampiona Wawrinke, sto bi mu definitivno zacementiralo sezonu a da ona prakticno nije ni pocela. I ovako je zesce grogiran, jos mu samo nokaut fali. Samoubistvo u najavi.

                                Dobar raspored je kljucan za nastavak sezone, a DC-a u toj prici nema ni pod tackom razno.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X