Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nemojte da je neko postavljao slike iz onog šljama od novina/portala Kurira.. inače...

    Računica je prosta... pita se i Federer, još ako osvoji Bazel razlika je 2590 (ako ga ne osvoji +190).... što znači Fed da ispada što pre jer brani...ne znam sada tačno... pre Bazela je branio oko 1060-1090 poena ako se ne varam...a Novak da ispada što kasnije.. u svakom slučaju osvajanjem jednog od ova dva preostala turnira sve nas ostavlja spokojne...
    Hvala...
    Videh onu naslovnu u ljigavom Kuriru...

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Pogrešila sam u računici sada ću ponovo ...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam zasto gledati ko sta brani, ako Fed sutra osvoji titulu, razlika u race-u ce biti 340 poena, sto znaci da Fed u Parizu, Londonu i DC treba da sakupi 340 poena vise od Djokovica, a kombinacija ima mali milion.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Trenutna razlika je (ako Fed ne osvoji Bazel) mnogo manja od one prethodno napisane, tačnije 1790 poena, a ako osvoji B -190...tačnije 1600 poena
          Sve ostalo stoji... ovaj ispada što pre, a Novak što kasnije, odnosno da osvoji bar jedan
          Da DC sam zaboravila... nek osvoji nešto i nema problema

          U ovogodišnjem poretku, ako osvoji B..razlika je 500
          Last edited by miloolja; 25-10-14, 21:19.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Mislim da ce Novak u Parizu igrati mnogo rasterecenije sad kad je dobio sina. Sto se tice 1. mesta tu ce DC mnogo odlucivati. Ukoliko Federer dobije oba meca dobice 150 poena + dodatnih 75 ukoliko Svajcarska osvoji DC, znaci 225 poena. Sa druge strane Novak gubi 150 poena iz finala DC od prosle godine. To prakticno znaci da ako Federer osvoji Bazel i DC da ce pred turnire u Parizu i Londonu razlika izmedju Novaka i Federera biti +115 poena u korist Novaka. Ako gresim neka me neko ispravi. Sad tu ima puno kalkulacija jer svaka pobeda u grupi u Londonu donosi 200 poena. Za Novaka je najvaznije da osvoji WTF bez poraza.
            Licno mislim da je Federer pod znatno vecim pritiskom jer on ove godine nista znacajno nije osvojio. Sad mu ostaje WTF, DC i mesto No.1 za 2014 i pri tome nema pravo na kiks a ima ona stara kineska izreka "Kad loviš dva zeca istovremeno, nećeš uloviti niti jednog".

            Comment


            • Sam je Novak kriv(nastupi na SA hardu) ako bez slama Federer ali sa gazilion odigranih turnira dodje na no1.

              Da uzme WTF bez poraza sto se mene tice i ne mora biti prvi.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • I Vajda je tu
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Licno mislim da je Federer pod znatno vecim pritiskom jer on ove godine nista znacajno nije osvojio. Sad mu ostaje WTF, DC i mesto No.1 za 2014 i pri tome nema pravo na kiks a ima ona stara kineska izreka "Kad loviš dva zeca istovremeno, nećeš uloviti niti jednog".
                  Federer nema sta da izgubi, niko nije ni racunao da moze konkurisati za mesto broj 1, tako da je ovo za njega win-win situacija. Ako uspe odlicno, ako ne opet super jer je i sa 33 istrcao trku do kraja. Fokus je na DC svakako, ali nece propustiti priliku da zavrsi godinu kao prvi ako mu se ista ukaze. Za Novaka vazi sve obratno. Opsti je utisak da je najveci gubitnik sezone, propustio je izgledne sanse da uzme jos neki slem, samim tim obezbedi prvu poziciju dosta ranije i nametne se kao nesumnjivi broj jedan. Nakon W cinilo se da mu je sve otvoreno ali stvari su neocekivano krenulo nizbrdo i sad mu ostaju jos Pariz i London kao poslednja linija odbrane. Kad se ovako postave stvari jasno je ko trpi veci pritisak. Plus su momentum i forma na Federerovoj strani, a Novak je prinudjen da igra iako je mislima na sasvim drugom mestu. Bas ne ume da izabere prioritete i bitke.

                  Inace, gledam sad njega i Bekera na ovim slikama i ne mogu da se otmem utisku da je ta saradnja vec ove godine(ne znam kakvi su im planovi za dalje) morala doneti mnogo vise. Neko je tu svakako kocnicar, mada kazu da se krivica obicno deli, ali misljenja sam da Novak jednostavno nije imao volje/zelje da isprati Bekera. Briljantno finale W govori mi da je BB bio na visini, odnosno da je doneo Novaku ono sto mu je falilo prethodne dve godine. Problem je ocito, kao sto napisah malocas, do odabira prioriteta od strane Novaka, a do ocinstva tenis je ipak morao biti na prvom mestu.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Ovo je nasa ljudina, morao sam ovo

                    OVDE JE MOJA SRBIJA
                    OVDE JE MOJA PORODICA
                    OVDE SU MOJI GENIJALCI
                    OVDE SU SVI MOJI FANOVI SIROM SVETA..
                    OVDE SU SVI LJUDI DOBRE VOLJE...
                    OVDE IMA MESTA ZA SVE
                    NOVAK


                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Federer nema sta da izgubi, niko nije ni racunao da moze konkurisati za mesto broj 1, tako da je ovo za njega win-win situacija. Ako uspe odlicno, ako ne opet super jer je i sa 33 istrcao trku do kraja. Fokus je na DC svakako, ali nece propustiti priliku da zavrsi godinu kao prvi ako mu se ista ukaze. Za Novaka vazi sve obratno. Opsti je utisak da je najveci gubitnik sezone, propustio je izgledne sanse da uzme jos neki slem, samim tim obezbedi prvu poziciju dosta ranije i nametne se kao nesumnjivi broj jedan.
                      Naprotiv. Novak je u win-win kombinaciji jer se ozenio, dobio sina i osvojio WB, najvazniji turnir u godini. Iako ne bude prvi na kraju godine on za sebe moze reci da je imao vise nego uspesnu godinu. Federer nema taj luksuz. On nikako ne moze biti u win-win kombinaciji jer nista znacajno nije osvojio. Da je osvojio WB, a bio je vrlo blizu, ne samo sto bi vec sada bio No.1 vec bi ovo bilo jedna od njegovih najboljih sezona u poslednjih par godina. To sto ima 33 godine je nebitno jer igra i dalje na vrhunskom nivou. Jurisace on i na WTF, DC i mesto broj.1 sad kad mu se ukazala prilika, u to nemoj da sumnjas. Covek juri rekorde ali i Novak se nesto pita. Ko osvoji WTF bice prvi na kraju godine.
                      Last edited by skeptik; 26-10-14, 07:47.

                      Comment


                      • Federer ce tesko uspeti da drzi visok nivo na tri uzastopna turnira... ipak su mu 33 godine. A igra Bazel pa odmah sledece nedelje Pariz, pa nedelju pauze pa London, a posle Londona finale DC. Mnogo je to ... bas bas mnogo. Ipak olaksavajuca okolnost mu je sto je u Bazelu imao znj protivnike i sto ni Novaku nije bas do tenisa trenutno. A i u Parizu ima laksi zreb od Novaka. Ne sumnjam de ce i u Londonu imati laksu grupu. Jos Rafa ne igra a znamo svi kako se on povampiri kada nema Nadala. A ostale moze da spakuje jer niko nije u nekoj idealnoj formi. Bice zanimljivo videcemo.
                        Last edited by Sandugp; 26-10-14, 08:42.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nema portala na belosvetskoj mreži kome je tema tenis a da se na njemu ne oglasiše da li po zadatku ili ličnom nahođenju poznavaoci igre o gorućoj temi teniskoj.
                          Svako na svoj način, od zavijanja u oblande do neskrivenog navijačkog opredeljenja dade svoje viđenje date situacije.
                          Bez obzira na različitosti a na opšte zadovoljstvo konzumenata njihovih mudrovanja u zaključku svome pronađoše saglasje.
                          Svi do jednog u ideji iskazaše slogu da se njihov mezimac ima na svaki način vratiti na presto.
                          Na ruku im je išlo sve, osobito odsutnost i nespremnost glavnijeh konkurenata.
                          Ma koliko stameni, duboko u sebi su znali da sprovođenje promovisane ideje debelo zavisi od onoga koji na prestolu sedi.
                          Polako im se strah i sumnja uvlače jer koliko god vodu na svoju vodenicu navlačili, zbog prvog im ideja o koncu visi, jer prvi se pita.
                          Last edited by pecaros; 26-10-14, 10:32.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uopste nije bitno ako ne bude prvi na kraju godine, nema nista pateticnije nego biti prvi, a bez Slema. Novak kad je osvojio Vimbldon spasio je sezonu, posle toga je sve bonus. Da nije osvojio Vimbldon imao bi koji Masters vise, vjerovatno i WTF i prvo mjesto, a to jednostavno nije to. Top igraci igraju tenis radi najvecih titula, radi Slemova, a nema nista ljepse nego vidjeti Novaka koji cetiri godine uzastopno uzima Slem. I cilj treba da mu bude da poveca taj niz. On je na prvom mjestu sto i kusur nedelja, skoro koliko i Nadal, a Nadal ima 14 Slemova i nesumnjivo je jedan od najvecih u istoriji, ako ne i najveci. Novak tome treba da tezi. Pravom tempiranju forme na Slemovima, naravno i vecim Mastersima, ove godine je uzeo najveci Slem i dva najveca Mastersa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ljudi, budite realni. Nema nista od no1 za Rodzera.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ljudi, budite realni. Nema nista od no1 za Rodzera.
                                Nije realno, znaci opet ce Rodzer ispasti cudotvorac


                                ...

                                Jos jedna slika Noleta u Parizu

                                Comment

                                Working...
                                X