Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maja View Post
    Kako misliš, ispali ga Dzordan? Pa i on je ucestvovao. https://www.youtube.com/watch?v=JYkhhHJGg4M
    Verovatno misli na to sto MJ nije pomenuo da ga je i Djokovic nominovao.

    Comment


    • Originally posted by Maja View Post
      Kako misliš, ispali ga Dzordan? Pa i on je ucestvovao. https://www.youtube.com/watch?v=JYkhhHJGg4M
      Da ali Jordan nije spomenuo Novaka uopste,sto naravno nista ne znaci,ne kazem da ga je namerno iskulirao.Mozda covek nije ni znao,ali dal da se ''ovo'' cudo javi jbt

      Comment


      • Svaka cast 'ovom cudu' za plan B

        Comment


        • Dzordan nema pojma da je Novak imenovao njega,

          Vidis Zile da se svi zivi polivaju, zalivaju... svako imenuje koga stigne.
          Samo cekam i ove nase, onu bivsu Mateus - ne znam joj ni ime, Staniju i Dr. Feelgooda
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Last edited by proudNolee; 21-08-14, 16:20.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ukoliko Novak nekim čudom dođe to titule onda svi treba da mu skinemo kapu sve u svemu neće biti lako, ali u većini zavisti će od Novaka, tako da počnimo pa da vidimo ko traktor vozi a ko kapiju otvara
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Novaka stvarno ''zabole'' trenutno za tenis i vidi se da covek uziva u zivotu.Ne trebamo da ocekujemo nista barem do kraja ove godine i da se nerviramo bzv.Pustite analize silne,jednostavno covek nije u tenisu trenutno i to je to.Navijamo da traje kriza sto krace i to je to...
                    Zile ae oladi malo, covek je u tenisu samo su mu sad emocije pomesane zbog svih stvari. Na USO, emocije se stabilizuju i pobeda je nasa

                    Comment


                    • Koju opremu Nole nosi na USO?

                      Comment


                      • Originally posted by salinjo90 View Post
                        Koju opremu Nole nosi na USO?
                        Već smo to postavljali, evo ti ovdje možeš vidjeti:

                        http://novakindiafans.wordpress.com/...uniqlo-outfit/
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Obzirom da je Izner povredjen Novak do 1/4 finala nema sa kim ni da se posteno oznoji. U 1/4 finalu Endi ili Jo, sasvim svejedno, mada bi vise pasovao Jo. Drugi deo Novakovog dela zreba gusce spakovan od prvog. Stanislav, Tomi, Kei, Raonic, ili neko iznenadjenja za 1/2 finale. Fin zreb da se udje u ritam, da se razigra, a bogami i malo pomuci, jer bez muke nema titule.
                          Ajde rode!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Kako mocno izgledaju, prelepe su. Po meni najlepsi izbor.

                            Originally posted by pecaros View Post
                            Obzirom da je Izner povredjen Novak do 1/4 finala nema sa kim ni da se posteno oznoji. U 1/4 finalu Endi ili Jo, sasvim svejedno, mada bi vise pasovao Jo. Drugi deo Novakovog dela zreba gusce spakovan od prvog. Stanislav, Tomi, Kei, Raonic, ili neko iznenadjenja za 1/2 finale. Fin zreb da se udje u ritam, da se razigra, a bogami i malo pomuci, jer bez muke nema titule.
                            Ajde rode!
                            Kvaran zreb po meni, bockast mi je nekako, ako me razumes...
                            Ne volim Endija u 1/4 . Ne zbog Endija vec zbog samog Novaka protiv Endija.



                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • I nije neki žreb, nadala sam se boljem iz više razloga.
                              Prvo, kako nije pokazao neku zavidnu formu od W, nisam želela da baš i Mari i Wawa/Raona budu u njegovom delu, a drugo očekujem minimum 29-to GS 1/4 finale, a šteta što ga tamo čeka Mari, jer je od 2007. godine na USO bio učesnik 5 finala i 2 polufinala.
                              Koliko god da sam razumna srce želi više.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sa cinjenicom da ce Endi biti projekcija za 1/4 finale valjalo se pomiriti pre zreba. Posto je na glavnoj temi kladionica dobila na velikom znacaju onda tim recnikom valja reci da je kvota da ce Endi biti kod Novaka bila 0.
                                Last edited by pecaros; 22-08-14, 08:13.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X