Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Ovo je bilo malo" p(r)ozivanje" NI a , da vidimo sada kada su se malo slegli utisci gledala repriza xyz puta, svaki poen prostudirao do sitnica/isto vazi i za mene, kakva su dalja ocekivanja na HC do kraja sezone

    Verovatno ce se uskoro NI "pojaviti", sad ce americka turneja, treba da napise analize i njegovo vidjenje i ocekivanja u vezi 2 mastersa i US-opena
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Mnogo me nervira sto ne moze ranije, par meseci ranije, da se vidi Novakov outfit za predstojeci deo sezone, kao sto sada predstoji HC na americkom tlu... recimo ili za USO 14... kao da UNIQLO moze da iznenadi...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Za US Open ce biti poseban (i ja bih volela da ga vec pokazu)...ali za Toronto i Cincy bi trebao imati isti kao na RG. Bar je tako bilo prosle godine

        Comment


        • Ma da, nema veze sada konkretno americka, vec recimo i pred sezonu sljake... a za GS tik pred pocetak skoro prikazu.. kazem UNIQLO ne moze da iznenadi, zato me nervira... daj da vidimo uostalom i da nas iznenade a nece...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Nole trenira u MC-u....



              A Marian je sa njim tamo i onda zajedno putuju valjda 31.jula u Toronto

              Comment


              • Lepa slika

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Novak Djokovic

                      Congratulations to our golden guys! Great victory. Bravo @WaterpoloSerbia new European champions!!!! #vaterpolo

                      Samo da ispravim Novaka,srpskog sina,mi nismo novi evropski sampioni,vec smo odbranili titulu.Pozdrav za Srbendu
                      Last edited by abcd; 27-07-14, 22:35.

                      Comment


                      • To je i meni zapalo za oko . Mi smo bili sampioni i ostali sampioni .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Bravo Nole.

                          Copy-Paste :


                          Dokle će, bre, ovi sportski novinari moći da našvrljaju svoje članke i naslove i to dobro naplate bez da minimum naprežu svoj "sportski" mozak. U boksu i šahu se odbrani titula prvaka sveta ili čega već. U vaterpolu i većini sportova toga nema, nema odbrane titule evropskog , svetskog šampiona , za nju se treba potpuno od samog početka, iz meča u meč boriti , izboriti , znoj i ponekad krv proliti, a u završnom meču ponovo titulu osvojiti. Zapamtite to svi već jednom i prestanite nipodaštavati veličinu njihovog uspeha.Ako su oni to uspeli, a svi mi se možemo bar potrudit da taj uspeh pravilno nazovemo, pravim imenom.
                          (Simeon NS, 27. jul 2014 23:46)


                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Ima onu Noletovu opremu iz RG-a, hihi))


                              Comment


                              • Kako ima vremena i strpljenja za sve..
                                Moje iskreno divljenje..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X