Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego doslo vreme da se udari jedan mur pa da se arhivira.

    W #proknjizeno
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Ne, ne, ne, ne kontaš... Novak je danas trebao da izgubi i mi nismo svesni da je on zapravo iskoristio sve šanse koje je imao i koje mu je Roger-29 asova=7 gemova-Federer poklonio. Stoga nemamo prava da mu išta zameramo, te on neke ne zaslužuje kao navijače...
      Da li si propustio deo posta u kome sam napisao da ga je Novak nadigrao i samim tim zasluzeno pobedio ili samo ne vidis dobro? Mnogo ste selektivni...

      Comment


      • Novače, moraš da pobeđuješ da bi imali live prenos iz rumunjske kafane..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Da li si propustio deo posta u kome sam napisao da ga je Novak nadigrao i samim tim zasluzeno pobedio ili samo ne vidis dobro? Mnogo ste selektivni...
          Mnogo primete k srcu ovaj poraz rekao bih Previse ucitavanja i moralisanja
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by tuta bugarin
            ma toti seon samo šalijo
            nije tionto misleo ozbiljno
            neg jeon teo da kaže daće dizede
            terevizor




            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici
            Neka si ti meni doso u ovu barustinu pa makar samo da proslavimo.
            Jes vido i oni nas Torima se pojavi, bas mi milo end drago.
            sigpic

            Comment


            • Upravo sam ušao u kuću i gledam reprizu, jbg mora se od nečeg i živeti.
              Želim da kažem da sam danas posebno srećan jer sam ubeđen da je ovo prekretnica Novakove karijere, da mu je ova pobeda u strari spasila karijeru. Pre neki dan sam napisao da će, ako osvoji W, realno biti da osvoji deset GS-ova. Sad sam ubeđen da će tako i biti, a onda je stvarno jedan od najvećih.
              Čitam sve ove komentare i moram nešto reći. Odnedavno sam na forumu, ali sam ga pratio i pre, i nikad mi nije bilo jasno kako je moguće da naše dete, tu sa Banjice, iz komšiluka, igra prtiv tamo nekog Švajcarca i ima i onih koji navijaju protiv, odnosno za Švajcarca. Ovaj naš se pokida, daje šakom i kapom za obdaništa, crkvu, za poplavljene, ma za sve, a neko voli više onoga koji ni ne zna gde je Srbija. To mi nikako ne ulazi u glavu. Ajde, jasni su mi ljudi iz HR, BiH, Makedonije, njima je svejedno (premda, meni je uvek draži Čilkan od Wavrinke), kažem njih shvatam, ali nas.....

              Hvala tebi Novače, živ i srećan bio i idemo do besmrtnosti

              Comment


              • Wimbledon 2014 / Финал / Новак Джокович (Сербия) - Роджер Федерер (Швейцария) / Djokovic - Federer / XSport [06.07.2014, 1080i, H.264, UA, HDTV]

                http://rgfootball.net/viewtopic.php?t=98588

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Boris je verovao! Hvala mu!
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Ipak je dobro sto ej Boris tu, na pocetku godine smo vikali da ne treba, ali sa njim je osvojio W
                      link

                      Comment


                      • Originally posted by Bimbo View Post
                        ..... i nikad mi nije bilo jasno kako je moguće da naše dete, tu sa Banjice, iz komšiluka, igra prtiv tamo nekog Švajcarca i ima i onih koji navijaju protiv, odnosno za Švajcarca. Ovaj naš se pokida, daje šakom i kapom za obdaništa, crkvu, za poplavljene, ma za sve, a neko voli više onoga koji ni ne zna gde je Srbija. To mi nikako ne ulazi u glavu. Ajde, jasni su mi ljudi iz HR, BiH, Makedonije, njima je svejedno (premda, meni je uvek draži Čilkan od Wavrinke), kažem njih shvatam, ali nas.....

                        Hvala tebi Novače, živ i srećan bio i idemo do besmrtnosti
                        sigpic

                        Comment


                        • Ono kad ti dizanje pleka predje u naviku

                          sigpic

                          Comment


                          • Nolu sve cestitke, za ovo sta je danas uradio-od sad je sedmica moj"srecan broj".
                            Potvrdio je kakva je "mentalna gromada" i ja sam preponosan na njega.
                            Ocekuju i njega, a "bogami" i nas, prelepi trenuci u buducnosti
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Ja pustio malo da se slegnu utisci, ali ovaj osecaj ispunjenosti i dalje traje, i kapiram da ce me drzati par dana. Nemoguce je recima opisati, pa ja to uvek objasnim ovako:
                              Ko je igrao zna na sta mislim. A kakve su mi samo misli prolazile kroz glavu tokom meca, posle prvog seta, a pogotovo cetvrtog.. u jednom trenutku sam bio cvrsto odlucio da ne gledam vise tenis ako izgubi Nole danas, iako i sam svestan koliki je to bs. Verovatno je na kraju bas zbog ovakvog razvoja meca i sladje.. kapiram da se ne bi bas isto ovako osecali da je bilo 3:0. Ovo je jedan veliki povratak na mentalnom planu i slazem se sa nekima koji su rekli da bi se bilo bas tesko ocitaviti da je i danas izgubio. Raduje isto sto je na B92 sada pricao kako je svestan gresaka koje je pravio, te bio iskren i rekao da je zbog toga imao crva sumnje i danas, sto smo verujem svi videli. Zato je verovatno i bilo ovako tesko, i zato je sada ovako dobaaaar osecaj.
                              Mislim da ce nam svima sada dobro doci ova pauza i da cemo svi u mnogo boljem raspolozenju ispratiti ostatak sezone. A Novak je nadajmo se sada okrenuo novi list, na proslom je previse pisano-brisano, precrtavano.. ovaj neka bude lepsi

                              Steta sto Sonja nije u mogucnosti da i ona podeli zajedno sa nama ovu radost, ali bice i za to vremena, ne brinite. A ja sam siguran da i ona uziva, gde god da je.

                              I jos jedna stvar. Ja vas volim ovakve. Razlicite. Temperamente. Volim sto ga neki psujete, a neki konstantno bodrite i kada se sve cini izgubljenim i sve one koje su izmedju toga. I ne treba nama niko da prica kakvi cemo mi da budemo. Mir, ljubav i harmonija neka vladaju negde drugde, mi smo stvarni. Svi dajemo deo sebe Novaku i okej je osecati se onako kako nam se jebeno oseca tog trenutka, a ne onako kako neki misle da bi trebalo.
                              Ipak, pozeleo bih svima nama mnogo vise ovako srecnih trenutaka, te mnogo vise sacuvanih zivaca! I dajte to pivo

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Ja pustio malo da se slegnu utisci, ali ovaj osecaj ispunjenosti i dalje traje, i kapiram da ce me drzati par dana. Nemoguce je recima opisati, pa ja to uvek objasnim ovako:
                                Ko je igrao zna na sta mislim. A kakve su mi samo misli prolazile kroz glavu tokom meca, posle prvog seta, a pogotovo cetvrtog.. u jednom trenutku sam bio cvrsto odlucio da ne gledam vise tenis ako izgubi Nole danas, iako i sam svestan koliki je to bs. Verovatno je na kraju bas zbog ovakvog razvoja meca i sladje.. kapiram da se ne bi bas isto ovako osecali da je bilo 3:0. Ovo je jedan veliki povratak na mentalnom planu i slazem se sa nekima koji su rekli da bi se bilo bas tesko ocitaviti da je i danas izgubio. Raduje isto sto je na B92 sada pricao kako je svestan gresaka koje je pravio, te bio iskren i rekao da je zbog toga imao crva sumnje i danas, sto smo verujem svi videli. Zato je verovatno i bilo ovako tesko, i zato je sada ovako dobaaaar osecaj.
                                Mislim da ce nam svima sada dobro doci ova pauza i da cemo svi u mnogo boljem raspolozenju ispratiti ostatak sezone. A Novak je nadajmo se sada okrenuo novi list, na proslom je previse pisano-brisano, precrtavano.. ovaj neka bude lepsi

                                Steta sto Sonja nije u mogucnosti da i ona podeli zajedno sa nama ovu radost, ali bice i za to vremena, ne brinite. A ja sam siguran da i ona uziva, gde god da je.

                                I jos jedna stvar. Ja vas volim ovakve. Razlicite. Temperamente. Volim sto ga neki psujete, a neki konstantno bodrite i kada se sve cini izgubljenim i sve one koje su izmedju toga. I ne treba nama niko da prica kakvi cemo mi da budemo. Mir, ljubav i harmonija neka vladaju negde drugde, mi smo stvarni. Svi dajemo deo sebe Novaku i okej je osecati se onako kako nam se jebeno oseca tog trenutka, a ne onako kako neki misle da bi trebalo.
                                Ipak, pozeleo bih svima nama mnogo vise ovako srecnih trenutaka, te mnogo vise sacuvanih zivaca! I dajte to pivo

                                Moram ovaj post da citiram, odlican, a poslednji pasus o tome kakvi navijaci mi treba da budemo, kako to neki ovde pisu na drugim temama i sugerisu nam-jedno veliko-BRAVO
                                Last edited by Pertla; 06-07-14, 21:36.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X