Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nije debil, ako ima povredu ne bi igrao. Ako ima povredu od sezone sljake ili cak i ranije i ima ovakve rezultate, onda je ugasio tenis za sva vremena. Covjek ima 49-4 u dosadasnjem dijelu sezone.
    Ma Vlajko,sve se ja slazem sa tobom,ali nekako mi je totalno prazan i pregazen.To za povredu si u pravu,bio bi kreten da rizikuje toliko pred OI i Us Open,ali opet,servis mu je skoro kao kada ga je trenirao Tod Martin,a to je dosta zabrinjavajujce.Ja sam njemu zahvalan do kraja zivota,ali bi bilo tuzno da nema u sebi jos 3 slema barem.Znam da 3 slema nije malo i da ce biti sve teze i teze,samo da ne ostane na ovih 12.

    Comment


    • Prosle godine Novak je u polufinalu Kanade imao 52-3, a posle Montreala je bio na 53-4. Prolazno mu je prilicno slicno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Prosle godine Novak je u polufinalu Kanade imao 52-3, a posle Toronta je bio na 53-4. Prolazno mu je prilicno slicno.
        Zadnje tri sezone ima bas pad forme u ovom periodu,tako da je mozda isti slucaj kao sada.Kada se samo setim kako je lose igrao Sinsi prosle godine,pa je na kraju uzeo Us Open.Nadam se da ce biti i sada tako.Samo da je rame ok i da je glad tu.

        Comment


        • Kanada i posebno Sinsinati su brzi beton, tu je ranjiviji, normalno da te turnire koristi da bi podigao nivo igre i usao u pravi takmicarski intezitet, da nadje formu, nema potrebe previse da ih juri, ali definitivno ga je lakse pobijediti na ova dva turnira nego u pustinji ili Majamiju npr. USO je ipak sporiji i sto je najvaznije igra se na tri dobijena seta. Ali on i ovakav jos set izgubio nije ove nedelje. OI poremete kalendar, pritom za nekoga kao Novak poremeti prioritete sezone i sta je tu je.
          sigpic

          Comment


          • Odličan Novak noćas, bez obzira što je Monfa totalno nerezonski primenio taktiku besomučnog vraćanja loptice i prebacivanja sa osnovne, i to kao najnespremniji na turu protiv najspremnijeg... confused.. ali teško je doskočiti najboljem mada je nešto pokušao da promeni u drugom, no nedovoljno efikasno.

            Servis je mnogo bolji iako je imao 5 duplih, a posle prva tri gema već me uhvaltila muka šta je sa tim segmentom igre, kada su svi ostali tu.
            Kaže Cacke da je Viktor ostao, da su trenirrali, da mu je servirao dugo nešto pre polufinala, a videli smo da je i Nenad tu, spremaju se se za dubl, šta li je.

            U svakom slučaju 43-će Masters finale, za onaj malo manji, okrugli, broj Masters pehara.

            Masters finala:
            1. Đokovic 43
            2. Federer, Nadal 42
            4. Lendl 33
            5. Konors 29

            Last edited by miloolja; 31-07-16, 10:32.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Imaj u predvidu da nisam Srbin i da se trudim da govorim vas jezik, tako da neke reci mozda i ne izgovaram bas kako treba, tj. pisem. Vucarao..., nisam mislio da se vuce po terenu, nego da je prolazio kroz neke meceve niz uglene usiju. Primer protiv Keija u Rimu, protiv Nadala takodze, protiv Robera je bio los, protiv Belucija popio krompir itd itd. E to sam mislio kad sam napisao vucarao, mozda sam trebao da napisem provukao.
              Apsolutno. Vucara ima negativnu konotaciju. Medjutim, ti si rekao samo ocigledno. Novak je povremeno bez prave energije.

              Originally posted by miloolja View Post
              Meni je recimo ona recenica da bi ovakav gubio od normalnijeg Rafe i Feda bas nepotrebno poredjenje, jer znamo da Novak nikada nije takav kada igra sa njima, a drugo oni su vec dugo bas daleko od Novaka i po formi i po igri i po fizikalijama, tako da je ona totalno besmislena. A sta bi bilo kad bi bilo...pa sta ce Kobe, prosto je ta zelja i fantazija jaca od njega i bilo kakve realnosti, to je i njemu i vecini drugih samo ostalo.
              Stefan ima pravo na takvo poredjenje. Ne bih nazvao nepotrebnim. Iako se iz u potpunosti ne slazem sa njime.

              Jedini prvi problem sa Novakom je sto su u misli u Riu.

              Maestralna partija sinoc. Ne zato sto je bila briljantna nego zato sto je pobjeda ostvarena sa nevjerovatnom sigurnoscu. Monfis je ima mozda pogresnu taktiku. Racunao je da Novak nije u formi i da ce praviti puno neiznudjenih sa osnovne. I sve je dobro islo prvih tri gema. Dosao je do brejka, umalo do dva. A onda je Novak odlucio: "Ocigledno nece da napada, ceka moje greske a ja zelim da pobijedim, dakle necu da prvim greske. I presato je da ih pravi." Cim je Monfis uvidio sa cime je suocen, izgubio je svaku vjeru u pobjedu. Zato je sve izgledalo tako lako i rutinski.

              Kei je mnogo opasniji protivnik a i podloga je brza sto mu odgovara.
              Last edited by NI; 31-07-16, 13:47.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Apsolutno. Vucara ima negativnu konotaciju. Medjutim, ti si rekao samo ocigledno. Novak je povremeno bez prave energije.



                Stefan ima pravo na takvo poredjenje. Ne bih nazvao nepotrebnim. Iako se iz u potpunosti ne slazem sa njime.

                Jedini prvi problem sa Novakom je sto su u misli u Riu.

                Maestralna partija sinoc. Ne zato sto je bila briljantna nego zato sto je pobjeda ostvarena sa nevjerovatnom sigurnoscu. Monfis je ima mozda pogresnu taktiku. Racunao je da Novak nije u formi i da ce praviti puno neiznudjenih sa osnovne. I sve je dobro islo prvih tri gema. Dosao je do brejka, umalo do dva. A onda je Novak odlucio: "Ocigledno nece da napada, ceka moje greske a ja zelim da pobijedim, dakle necu da prvim greske. I presato je da ih pravi." Cim je Monfis uvidio sa cime je suocen, izgubio je svaku vjeru u pobjedu. Zato je sve izgledalo tako lako i rutinski.

                Kei je mnogo opasniji protivnik a i podloga je brza sto mu odgovara.
                Ta taktika protiv Novaka je samoubistvena pa makar Novak igrao i levom rukom. Gael mora napadati protiv Novaka, naravno dozirano i pritom da servira odlicno. Svi znamo da je to vrlo tesko jer Gael nije prirodni napadac i zato ima 0-12 ili koliko vec protiv Novaka. Inace i ti mislis kao i ja, da je Kei trenutno (osim Endija naravno) najopasniji protivnik po Novaka. Juce u nekoliko navrata Novak je ocajno servirao drugi servis, onako loptica jedva presla mrezu, a ako neko ima ritern da kazni onda je to Kei. E sad, problem za Nisikorija je sto nema ni on servis, narocito ne prvi kao Novaka i da ce i on imati probleme kod servisa. Drugi problem je intenzitet. Koliko god Novak bio van formi on pokazuje da je u razmenama kao zid, i pored toga sto vise gresi nego inace. Da bi Kei dobio trebace mu mec slican kao u Rimu, jer mislim da je Novak sada nijansu losiji nego u Rimu, bas zbog tog slabog drugog servisa koji vjerovatno proizlazi zbog problema u donji deo ledza. Moja prognoza je 2-1 za Novaka uz dosta borbe kroz prva dva seta.
                OVAKO

                Comment


                • Opet Kei opasan, dobio ga Kei na US openu jednom i od tog momenta vlada "opasan" po Novaka a ja od tog momenta jedva cekam i navijam za zreb da Honda bude na putu Novaku da ga ovaj otrese.

                  Comment


                  • Cacanine, zato sam i boldovao rec trenutno, da se ne shvatimo pogresno.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Video, video Stefi nego kad god treba da igra sa Hondom strah neki i pise se opasan Nisikori a on ga posle tog US opena brisao gde je stigao.
                      Veceras moze biti svasta ;)

                      Comment


                      • Dobro, to su svi skoro rekli nakon tog USO-a, valjda i ja, bas je pozitivno iznenadio Kei tada, ali Novak nije levat pa da ne shvati gde je pogresio. Zna i Novak i sve pticice na svijetu da Kei ne moze drzati jaki intenzitet duze od njega i to je kljuc. Kad god je Novak u iole pristojnoj formi ovaj nema sta da trazi protiv njega, iako ima i igru i udarce da mu nasteti.

                        To vazi i protiv Nadala, eno lani u Kanadi je brisao teren sa Nadala, dosao ove sezone u IW-u gde je Nadal bio normalan i igrao ok i odma je puko kad je Rafa pojacao. Jbg, to je Kei, staklenko
                        OVAKO

                        Comment


                        • Bombardier organizovao let za Brazil, Novak "vozi" Zikija, Viktora i ekipu pravo iz Toronta !


                          Edit: Sa 30im mastersom bez izgubljenog seta. Srecno u Brazilu junace!!!
                          Last edited by cacanin; 31-07-16, 22:39.

                          Comment


                          • Jos jedan ponedeljak
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Opet je odigrao najbolje u završnici turnira, ovaj put nisam vjerovao da će ovako podići igru. Slijedi OI, neka prenese ovu igru, a očigledno da može kad god hoće, i nema brige ni za Rio a ni poslije toga. Jedino mi se ne sviđa taj Cincinnati, ne znam koliko je preporučljivo gurati 3 turnira do kraja prije USO.

                              Comment


                              • Fascinantno koju je razliku na servisu napravio za samo dva meca.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X