Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno ja mec ne mogu gledati

    Nista osim pobjede ne prihvatam, idemo zaokriziti na 50 zakacite neki video
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • E kako mrzim kada mi se nacicka sve u isti termin, da poludis... Novak, Manchester i Dortmund - Salke sve u i oko 16h.
      Neka dobiju Novak i Mancha a Dortmund neka se snadje
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Novak dobija, Dortmund X, a Mancester daće Bog 2, ili bar nerešeno.
        Last edited by goku; 28-02-15, 11:40.

        Comment


        • ајде ноле опеглај старца

          Comment


          • Nvace PANJINO jedna sada moram da gledam ove Federerovce kako svrsavaju ovde po forumu. Jedi govna.
            Dovidjenaj i prijatno svima.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nvace PANJINO jedna sada moram da gledam ove Federerovce kako svrsavaju ovde po forumu. Jedi govna.
              Dovidjenaj i prijatno svima.
              Opusti se malo. Jeste izgubio, jeste da je sam kriv, ali nije smak svijeta.

              Beker ima jos posla da obavi. Opet je izgubio mec koji je morao da dobije.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Opusti se malo. Jeste izgubio, jeste da je sam kriv, ali nije smak svijeta.

                Beker ima jos posla da obavi. Opet je izgubio mec koji je morao da dobije.
                Ma naravno da nije boli me kurac, ali me nervira sto ga u h2h nece stici i sto ovaj nabija samopouzdanje sebi pobedama protiv naseg pulena i sto ce sada biti mnogo teze na americkoj turneji. Ima sve svoje posledice...
                I necu da se opustim, opusticu se kada ja hocu ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ma naravno da nije boli me kurac, ali me nervira sto ga u h2h nece stici i sto ovaj nabija samopouzdanje sebi pobedama protiv naseg pulena i sto ce sada biti mnogo teze na americkoj turneji. Ima sve svoje posledice...
                  I necu da se opustim, opusticu se kada ja hocu ...
                  Hoces da se kladimo da ce ga stici? Smislicu nacin. Ne zaboravi, osim psihe, Novak je bio u jasno bolji, a Federer je igao najbolje sto moze.

                  Spoiler
                  Izvini sto ti savjetovah da se opustis.

                  Comment


                  • Vide mi Dusana sto se naljutio.
                    Me nek podjebavaju, to im je dusevna hrana.
                    To im nekako dodje ko sto ja bez jutarnje kafe ne bi nikud, pa da me ceka Sveti Petar. I njemu bi rekao, leba ti Pero pricekaj jos jedan srk.
                    Inace Novak bi sasvim solidan, dobar u razmenama, pasing radio, jedino glava u kljucnim trenutcima jos bila u Belome gradu.
                    Idemo dalje, tek nas velike radosti cekaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Hoces da se kladimo da ce ga stici? Smislicu nacin. Ne zaboravi, osim psihe, Novak je bio u jasno bolji, a Federer je igao najbolje sto moze.

                      Spoiler
                      Izvini sto ti savjetovah da se opustis.
                      Hocu da se kladim da ga nikada nece stici. Stavise sada sam ubedjen u to, jer je Novak bio bolji generalno gledano ovaj mec a opet je rezultatski lagano izgubio.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ma naravno da nije boli me kurac, ali me nervira sto ga u h2h nece stici i sto ovaj nabija samopouzdanje sebi pobedama protiv naseg pulena i sto ce sada biti mnogo teze na americkoj turneji. Ima sve svoje posledice... :
                        Taj H2H je precenjen parametar iz vise razloga. Da ne sirim pricu reci cu samo jedan-brzina podloge. Na sljaci i sporom hardu Novak je favorit kao sto je na travi i brzom hardu Federer. Da Novak igra pripremni turnir na travi recimo Hale taj H2H bi bio jos gori. Sta mislis zasto Federer preskace bas Majami.

                        Comment


                        • Samo sam čekao treći set, videlo se da je Novak bolji u razmenama i on izgubi.
                          A sad je morao biti opušten, uzeo je AO lepo je počeo godinu tako da mi nikako nije jasno zašto onako slabo spasava brejk lopte?

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Taj H2H je precenjen parametar iz vise razloga. Da ne sirim pricu reci cu samo jedan-brzina podloge. Na sljaci i sporom hardu Novak je favorit kao sto je na travi i brzom hardu Federer. Da Novak igra pripremni turnir na travi recimo Hale taj H2H bi bio jos gori. Sta mislis zasto Federer preskace bas Majami.
                            Jeste ali radi se o velikim egoima. Sjecas se kako je Federer izbjegao finale WTF-a?

                            Comment


                            • I skeptik zato ga Novak i nece ni stici, jer sta vi imislite da ce Federer da stize do zavrsnica svih turnira??? Hoce malo morgen. On ce stizati tamo gde mu odgovara podloga i gde ce u eventualnom duelu sa Djokovicem imati uslove koji NJEMU vise odgovaraju, tako da me ne bi iznenadilo da razlika do kraja Svajcarceve karijere bude i veca.
                              Jednostavno Novak nece imati dovoljno meceva da ga stigne (meceva protiv Rodje)
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Pobeda cista kao suza.Novak stvarno nekad izgleda potpuno pogubljeno na terenu.Na neke brejk lopte je odigrao bezidejno i Federer je to surovo kaznio.Sa kakvim grcom on ulazi u meceve sa Federerom to mi nikad nece biti jasno.I neka je 500-tica ako je igra onda mu znaci,tako da prica o nebitnom turniru ne stoji.Jos jedno zapazanje-nespreman je i fizicki i psihicki bio za ovaj mec.Jos juce se kolebao da li da pobedi Berdiha ili da izgubi.Svaka cast Federeru.

                                Comment

                                Working...
                                X