Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @larisa
    U BiH ne moze proci niti jedan clanak da ne ne spomenu 90-e. Cak i neki najgluplji, nepovezan s ratom... O komarcim, globalnom zagrijavanju, 5g mrezi... Tako da to nama nije nista strano [emoji6]

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Last edited by goga; 13-07-20, 23:04.

    Comment


    • hebale ga bosanske piramide...

      Comment


      • Novak trenira na betonu sada.Kako stoje stvari sada planira da ide za US.

        Comment


        • Wizard

          Comment


          • Odgledah par meceva iz Toronta 2016, poslednje Novakove big titule pred "odlazak na godisnji", pa pravac na staru temu u potrazi za nekom analizom ili tom sl. kad nabasah na ovaj vizionarski post uvazenog domacina
            mora u quote, znam da nece zamjeriti/;

            Originally posted by Vladan View Post
            I ti ocekujes da ce Djokovic 2020. biti no.1?

            Da, u jednom trenutku te godine ga ocekujem na prvom mjestu, jer ne znam ko moze da ga ugrozi toliko. Pomenuo sam tri imena, ali Marej je generacija i ni blizu konstantan, Nisikori ima problem sa fizikalijama, moguce je Tim da moze da ga ugrozi konstantoscu ako nastavi ovako da se razvija. Ovi sto dolaze i ovi sto su tu ne vidim ih kao neku opasnost. Bio bi to Kirijos ali on ce se vjerovatno povuci prije Djokovica.

            Federera sam pomenuo vec i on bi i danas bio prvi da nije Novak na ovom nivou, Novak takvog rivala vjerovatno nece imati sa 32 ili 33 godine. Barem se sad ne nazire, iako npr. Marej vec ove godine moze do prvog mjesta. Ja ne ocekujem da Novak ne silazi sa prvog mjesta, da se razumijemo.

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1530762

            Comment


            • Morao sam da udjem na link da proverim ko je postavio ovo pitanje. I naravno, ko bi drugi...jako tužna priča...

              Svaka čast za prognozu. Šta drugo reći. Mada ne mogu reći da Novak nema rivala. Na neki način ih ima. Idalje ima jako teške velike Slem mečeve. To i jeste suština. Sa Rafom na W 5 setova, sa Timom na RG i AO 5 setova, sa Feđom 5 setova... Dešavalo se da deklasira Delpa i Rafu ali generalno, nije mu nimalo lako...

              Comment


              • Zanimljivo... [emoji3166]

                Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                Comment


                • Wizard

                  Comment


                  • Wizard

                    Comment


                    • Ljudi, gde nam je Olja?

                      Nisam nešto u toku, ali s vremena na vreme malo čitam šta pišete, pa ne mogu da ne primetim da je dugo nema, bila je vrlo aktivna...

                      Čisto bi mi bilo drago da znam da je ok, kao i svi ostali kojih dugo nema, u ova čudna vremena

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • nema je vec neko vreme,a nema ni marije

                        devojke,javite se
                        Wizard

                        Comment


                        • Udale se...

                          Comment


                          • Olja je nasla djevojku... samo pssst..

                            Comment


                            • ...i pobegla u ME





                              majke mi cu poceti da vredjam novaka da se ove dve jave
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Ljudi, gde nam je Olja?

                                Nisam nešto u toku, ali s vremena na vreme malo čitam šta pišete, pa ne mogu da ne primetim da je dugo nema, bila je vrlo aktivna...

                                Čisto bi mi bilo drago da znam da je ok, kao i svi ostali kojih dugo nema, u ova čudna vremena

                                Sve je u redu, hvala na pitanju i interesovanju [emoji8]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X